CNN Prima News homosexuální páry

homosexuální páry

Výpis příspěvků ke štítku „homosexuální páry“

Věřím v rodinu zakládanou mužem a ženou, píše v knize Fiala. Kritici ho viní z homofobie

9. září 2021 21:22

V pondělí předseda ODS Petr Fiala na sociálních sítích sdílel odkaz na svou knihu Od A do Z. Ta již stihla některé ze čtenářů pobouřit, a to zejména v kapitole Rodina, v níž politik naznačuje své postoje k problematice homosexuálů. „Věřím v rodinu, kterou společně zakládají muž a žena. Na tu mi nesahejte,“ píše Fiala. Iniciativa Jsme fér na příspěvek reagovala slovy, že Fiala zřejmě nezná své voliče.

Stehlíková: Homosexuální sňatky nejsou apokalypsa. Sníží počet sebevražd adolescentů

29. dubna 2021 23:06

Podle členky Výboru pro sexuální menšiny Rady vlády pro lidská práva Džamily Stehlíkové nepředstavují homosexuální sňatky žádnou apokalypsu. „Naopak v zemích, které manželství umožňují, klesl počet sebevražd adolescentů,“ uvedla Stehlíková v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Podle Jany Jochové, předsedkyně Aliance pro rodinu, však spolu s tím klesla i svoboda slova.

Je to salámová metoda. LGBT chce čím dál víc na úkor většiny, říká šéfka Trikolóry

29. dubna 2021 21:59

Otázka manželství pro homosexuály je téma, které teď lidi nezajímá. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS to prohlásila poslankyně a předsedkyně hnutí Trikolora Zuzana Majerová Zahradníková. Podle ní navíc gayové a lesby postupně žádají čím dál více. Po dřívějším uzákonění registrovaného partnerství požadují sňatky, čímž si pro sebe snaží prosadit své na úkor většiny obyvatel.

Poslanci jednají o manželství homosexuálů. V Praze demonstrují odpůrci i příznivci

29. dubna 2021 07:22
Aktualizováno

Poslanci ve čtvrtek začali projednávat návrh zákona umožňujícího sňatky homosexuálních párů. Proti tomuto záměru se poblíž Sněmovny koná demonstrace sdružení Aliance pro rodinu. Podle něho hrozí legalizace „obchodu s dětmi“. Zákon naopak přišli podpořit zástupci hnutí leseb a gayů pod vedením organizace Jsme fér.

Homosexuální sňatky? Děti budou jako zboží, tvrdí Jochová. Pouhé mýty, říká Zachariášová

28. dubna 2021 12:56

Ve čtvrtek by se mohl do Sněmovny dostat návrh zákona umožňující uzavřít manželství homosexuálům. Podle Jany Jochové z Aliance pro rodinu jde o takovou Pandořinu skřínku a požadavky LGBT komunity manželstvím nekončí. Lucie Zachariášová z iniciativy Jsme fér si nedokáže představit, jak by třeba její rodinu mohlo ohrozit, budou-li se moci vzít homosexuální páry. Společnost podle ní netuší, jak propastný je rozdíl mezi manželstvím a registrovaným partnerstvím.