reklama
CNN Prima News hooligans

hooligans

Výpis příspěvků ke štítku „hooligans“

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

19. října 2020 18:39
Aktualizováno

Českem stále rezonují dozvuky nedělní demonstrace na Staroměstském náměstí. Původně poklidný protest přerostl v násilné střety mezi částí demonstrantů a policisty. Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) rozpoutali násilnosti fotbaloví chuligáni. Fanoušci ostravského Baníku, kteří byli jedni z hlavních iniciátorů spojení ultras a chuligánských skupin z celé republiky, to ale vidí jinak. Ve vyjádření pro CNN Prima NEWS z rozpoutání násilností viní policisty. Ti to ale odmítají, podle nich to nedává smysl.

Demonstrace ultras v Praze: Zaručili se nám, že nebudou výtržnosti, tvrdí organizátor

17. října 2020 20:12

Policie se chystá povolat do Prahy stovky svých příslušníků kvůli protestu proti vládním opatřením na Staroměstském náměstí. Na Twitteru to uvedl policejní prezident Jan Švejdar. K akci se v týdnu připojili i sportovní hooligans různých klubů napříč republikou, kteří slíbili, že pro tuto chvíli odloží vzájemnou rivalitu stranou. Jen slávističtí ultras se nepřipojí.

Čeští ultras: S fanoušky budou protestovat i normální lidi. Policie je v pohotovosti

16. října 2020 22:26

Pražská policie připravuje bezpečnostní opatření v souvislosti s protestem sportovních fanoušků, kteří se chystají v neděli na pražském Staroměstském náměstí demonstrovat proti „zmatečným vládním nařízením“. Ta jsou podle nich oznamována jako na běžícím páse, bez jakýchkoliv podkladů, a většina lidí nemá možnost se jim přizpůsobit.

Hooligans v protestu podpořil i boxer Pála. Co s námi teď dělají, není možné, říká

15. října 2020 21:02

Podporu fotbalovým hooligans, kteří se plánují o víkendu vydat do ulic Prahy, vyjádřil třeba i boxer Ondřej Pála. A to i přesto, že fotbalové bitky podle svých slov neuznává. Na demonstraci už se chystají policisté, kteří budou dohlížet na dodržování všech opatření. Podle jednotlivých klubů jde o aktivitu fanoušků, s níž nemají nic společného.

Sochy budeme bránit, vzkazují fotbaloví fanoušci. Británie se obává násilností

11. června 2020 19:11

Londýnská policie se obává násilí, ve které by během nadcházejícího víkendu mohly vyústit možné střety příznivců hnutí Black Lives Matter (Na životech černochů záleží, BLM) a uskupení Democratic Football Lads Alliance (Demokratická aliance fotbalových kámošů, DFLA). To vyzvalo k obraně pomníků a soch, které aktivisté z BLM označili za „rasistické“ a chtějí je odstranit. Informují o tom britská média.

reklama