CNN Prima News Hugh Grant

Hugh Grant

Výpis příspěvků ke štítku „Hugh Grant“

Nepříjemnost pro Slováčka. Na pohřbu dabéra Vondry ho nepustili do smuteční síně, zůstal venku

Hvězdy českého dabingu se v pátek odpoledne sešly v motolském krematoriu, aby se naposledy rozloučily se svým kolegou a oblíbeným dabérem Pavlem Vondrou, který si na Nový rok sáhl na život. Některé z nich se deníku Blesk svěřily, že zachytily signály toho, k čemu se Vondra chystal. Na pohřeb dorazil i hudebník Felix Slováček. Tomu se ale stala velká nepříjemnost – nepustili ho do obřadní síně.

Nejtrapnější moment od facky Willa Smithe. Grant čelí ostré kritice za arogantní rozhovor

Nejnepříjemnější rozhovor všech dob i nejtrapnější „oscarový“ moment od facky Willa Smithe. I tak lidé na sociálních sítích označují krátké povídání herce Hugha Granta s moderátorkou Ashley Grahamovou u příležitosti nedělního předávání Oscarů. Grant kvůli arogantnímu vystupování a stručným odpovědím během rozhovoru čelí ostré kritice.

Trapný rozhovor s Grantem, osel na pódiu i slzy herce. Šest perliček z letošních Oscarů

Letošní předávání filmových cen Oscar se sice obešlo bez výraznějšího fiaska, přesto nechybělo několik bizarních či netradičních momentů. Do sálu v Los Angeles například přišel medvěd „na koksu“, zpěvačka Lady Gaga zaujala svým líčením a herec Hugh Grant překvapil tím, když při rozhovoru otočil oči v sloup. Jaké další zajímavé chvíle přineslo udílení cen?

Zemřela hvězda z Ano, šéfe! Kuchařským umem okouzlila světové celebrity i Pohlreicha

V sedmé řadě oblíbeného pořadu Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem se diváci nechali okouzlit kuchařským umem rakouského rodáka Ludwiga Westermaira. S manželkou Janou léta provozovali restauraci Westy v Hodoníně, i je však dostihla současná ekonomická a energetická krize. Koncem září proto manželé ohlásili konec svého podniku. Nyní přišla další rána – kuchař, který si od Pohlreicha vysloužil nejvyšší počet hvězd, zemřel.