Hvězda Sestřiček Marek Němec o mrtvici: Slintání na kameru je sranda

Sestřičky (18): Mrtvice David Hofbauera

Scénáristé seriálu Sestřičky udělali z herce Marka Němce pacienta po mozkové příhodě. Seriálová postava Davida Hofbauera tak několik dílů proležela na nemocničním lůžku. Kdo by si myslel, že si v práci odpočinul, mýlil by se.

I když svoji pracovní dobu Marek Němec během natáčení právě vysílaných dílů seriálu Sestřičky prakticky proležel, z práce domů odpočatý rozhodně nechodil. „Hofbauerovi šlo o život. Zahořel v domě, a tak se ve špitálu ocitl jako pacient,“ řekl představitel Hofbauera.

Ke všem komplikacím se přidala mozková příhoda, po které mu zůstane nemocná ruka a svěšený koutek. Takže leží v posteli a je drsný,“ vysvětluje Marek Němec. „Je docela těžké mluvit se svěšeným koutkem a slintat. Ale užili jsme si s tím spoustu legrace, které jsme nechali i v ději,“ popsal herec.

„Hofbauer bude ještě drsnější, než býval. Říkám mu chromajzl – doktor House. A kolega Saša Rašilov ho přejmenoval na Housebauera. Pořád bude mít tendence mizet a vracet se. Hlavně kvůli Mery (Sabině Laurinové), pořád ho to k ní táhne, pne to mezi nimi, uvidíme, kam až se to dopne a jestli to pak dopne,“ prozrazuje Němec.

Jak se vypořádal s nelehkou úlohou, uvidí diváci seriálu Sestřičky poprvé dnes ve 20:15 na Primě!

Tagy: