CNN Prima News seriál Sestřičky

seriál Sestřičky

Výpis příspěvků ke štítku „seriál Sestřičky“

Anděl mezi zdravotníky: Kdo z 12 finalistů je letošním andělem? Podívejte se na finálový večer roku 2021

28. srpna 2021 19:55

Anděl mezi zdravotníky je projekt určený pro lékaře a zdravotní sestry, ale i pro záchranáře, pečovatele a lékárníky. Přihlásit svého anděla ze zdravotnictví může každý. Ocenění si zaslouží rozhodně všichni a letošních dvanáct finalistů nafotilo kalendář s herci primáckého seriálu Sestřičky Modrý kód. Přečtěte si medailonky andělů mezi zdravotníky nelehkého roku 2020 a užijte si finálový večer.

Hrdina boje s koronavirem a kanceláře roku. Skupina Prima si odnáší dvě ocenění

22. června 2021 17:42

Hned dvě ocenění získala v minulém týdnu skupina Prima. Ve středu večer byla v rámci CZECH TOP 100 mezi oceněnými v kategorii Hrdinové boje s koronavirem za projekty a kampaně realizované v době koronaviru. Druhou trofejí je vítězství v rámci soutěže Kancelář roku, kde skupina Prima zvítězila v kategorii Kanceláře nad 5 000 metrů čtverečních.

Prima a LINET věnují 15 lůžek Thomayerově nemocnici. S kampaní pomohou herečky

1. června 2021 14:26

Skupina Prima v rámci komunitního projektu Prima SVĚT ve spolupráci se seriálem Sestřičky a předním českým výrobcem nemocničních lůžek, společností LINET, věnuje 15 nemocničních lůžek za dva miliony korun Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze. Celou spolupráci doprovází osvětová kampaň s tvářemi seriálu Sestřičky Adélou Gondíkovou a Natálií Halouzkovou, ve které jsou zmíněny benefity LINET lůžek. Ta poběží od 1. června v rámci on-line i sociálních médií skupiny Prima.

Sabina Laurinová v Sestřičkách: Mery je těhotná. Kdo je ale otcem jejího dítěte?

24. března 2021 00:12

S těhulkami jako by se nejen v seriálu Sestřičky roztrhl pytel. Po Patricii Pagáčové, Michaele Sejnové Dittrichové a Kristýně Frejové bude s těhotenským bříškem v ateliérech pochodovat i Sabina Laurinová. Zatímco první dvě jmenované herečky si na plac nosily bříško vlastní, Sabina Laurinová zdědí umělé po Kristýně Frejové. Její postava vrchní sestry Mery je totiž těhotná, přestože s možností otěhotnět se už dávno rozloučila. Jenže s kým miminko čeká?

Bezděková promluvila o vztahu s Lamborou. Co říká na jeho milostné scény s Burešovou?

25. února 2021 20:00

Andrea Bezděková se nedávno přestěhovala do nového bytu v centru Prahy. Modelka si zařizování užívá, stejně tak i vztah s hercem Markem Lamborou. Ten se jejich známost snažil držet co nejdéle pod pokličkou, chtěli se nejprve více poznat. Jak se jejich vztah vyvíjí a nežárlí vítězka České Miss kvůli milostným scénám svého partnera v seriálu Slunečná? I na to jsme se Andrey Bezděkové ptali.