CNN Prima News Marek Němec

Marek Němec

Výpis příspěvků ke štítku „Marek Němec“

Startuje seriál Malá velká liga. Natáčení bylo krásné, ale peklo, říká režisér Machala

Nový rodinný seriál Malá velká liga startuje 8. ledna na televizních obrazovkách. Příběh sleduje fotbalového trenéra Marka Němce, který se po krachu sportovní kariéry ujímá role učitele tělocviku na místní základní škole. Jeho příchod do školy slibuje spoustu zábavy, když se pokouší zapojit žáky do svých nekonvenčních metod. Režisér Jakub Machala v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS prozradil, na co se diváci mohou těšit a jaký vztah má ve skutečnosti představitel hlavní role k fotbalu.

Seriál Malá velká liga: Němec jako zkrachovalý fotbalista, co říká Fixová na postelovou scénu?

Jeden zkrachovalý fotbalista a parta školáků. Jak tohle spojení může dopadnout, se dozvíte v originálním komediálním seriálu Malá velká liga, který odstartoval 6. září na Prima+. Postava ztvárněná Markem Němcem bude totiž stát před velkou výzvou. Nejenže se bude snažit získat zpět svou práci a manželku, ale z šestice malých specifických žáčků bude mít za úkol vychovat fotbalisty, kteří obstojí ve školní konkurenci.

Prima+ nasazuje nový český seriál Malá velká liga s Markem Němcem

Nový český rodinný seriál nabídl ve středu 6. září 2023 streamovací platforma Prima+. Osmidílná komediální série Malá velká liga vypráví příběh bývalého fotbalisty a brilantního prvoligového trenéra Honzy Růžičky. Komplikovanou osobnost Růžičky, který kvůli svému chování vyfasuje podmínku a veřejně prospěšné práce na základní škole, ztvárnil Marek Němec. Seriál vznikl v režii Jakuba Machaly.

Prima+ nabídne komediální seriál z fotbalového prostředí. Malá velká liga startuje ve středu

Téma: Komerční sdělení

Nový český rodinný seriál nabídne už ve středu 6. září streamovací platforma Prima+. Osmidílná komediální série Malá velká liga vypráví příběh bývalého fotbalisty a brilantního prvoligového trenéra Honzy Růžičky. Komplikovanou osobnost Růžičky, který kvůli svému chování vyfasuje podmínku a veřejně prospěšné práce na základní škole, ztvárnil Marek Němec. Seriál vznikl v režii Jakuba Machaly.

Sabina Laurinová v Sestřičkách: Mery je těhotná. Kdo je ale otcem jejího dítěte?

S těhulkami jako by se nejen v seriálu Sestřičky roztrhl pytel. Po Patricii Pagáčové, Michaele Sejnové Dittrichové a Kristýně Frejové bude s těhotenským bříškem v ateliérech pochodovat i Sabina Laurinová. Zatímco první dvě jmenované herečky si na plac nosily bříško vlastní, Sabina Laurinová zdědí umělé po Kristýně Frejové. Její postava vrchní sestry Mery je totiž těhotná, přestože s možností otěhotnět se už dávno rozloučila. Jenže s kým miminko čeká?

Prima zakládá sbírku na podporu sestřiček v první linii. Přispět můžete i vy

Skupina Prima v rámci projektu Prima SVĚT za podpory herců ze seriálu Sestřičky, České asociace sester a Českého červeného kříže založila iniciativu Sestřičky sestřičkám. Ta podporuje sestry v první linii, které jsou denně v kontaktu s covid pozitivními pacienty, neúnavně o ně pečují a mnohdy tak samy riskují své zdraví. Cílem této iniciativy je finančně podpořit sestry v nemocnicích s nejvyšším počtem pacientů, přiblížit veřejnosti jejich usilovnou práci a především poděkovat za jejich náročné pracovní nasazení, díky kterému se daří poskytovat pacientům v nemocnicích tolik potřebnou péči.

Z Jirky, kterému se spolužáci smáli kvůli šití, je hrdina. Jeho roušky nosí i herci

Příběh 13letého Jirky obletěl před několika týdny Česko. Chlapec chtěl pomáhat lidem kolem sebe, a tak začal šít roušky. Když je ale přinesl do školy, spolužáci se mu vysmáli. Až příspěvek jeho maminky na Facebooku ho přesvědčil, že dělá dobrý skutek. Post zaznamenala i herečka seriálu Sestřičky Sandra Nováková a pomohla Jirkovi splnit velký sen.