reklama
CNN Prima News interpelace

interpelace

Výpis příspěvků ke štítku „interpelace“

Bartošek: Interpelace na Babiše od poslanců ANO byly jako třídní schůzka Hujerových

16. září 2021 21:54

Předseda poslanců KDU-ČSL Jan Bartošek v pořadu 360° na CNN Prima NEWS kritizoval čtvrteční interpelace členů hnutí ANO na jejich šéfa a premiéra Andreje Babiše. Podle něj situace ve Sněmovně připomínala „třídní schůzku s Hujerovými“. Vůči jeho názoru se ohradil Patrik Nacher z ANO. Podle něj byly dotazy jeho kolegů na předsedu vlády věcné a navíc podle jednacího řádu Sněmovny nebylo porušeno žádné pravidlo.

Interpelace se změnily v oslavu hnutí ANO. Babiš četl připravené odpovědi z papíru

16. září 2021 17:41

Čtvrteční interpelace v Poslanecké sněmovně se proměnily v oslavu hnutí ANO. Poslanci vládního hnutí obsadili většinu času u řečnického pultíku a svými otázkami často nahrávali svému předsedovi a českému premiérovi Andreji Babišovi. Ten četl připravené odpovědi z papíru. Někteří vládní poslanci se dokonce interpelací zúčastnili poprvé od voleb v roce 2017.

Pirátka Richterová: Babiš je ublížený, neumí se ovládat. Přišly mi nejsprostší nadávky

13. listopadu 2020 12:39

„Jste skutečně nechutná.“ Tato slova si ve čtvrtek vyslechla pirátská poslankyně Olga Richterová od premiéra Andreje Babiše (ANO) během interpelací kvůli otázce, jestli se postaví proti nápadu přestat zveřejňovat aktuální data o úmrtích s nemocí COVID-19. Richterová pro CNN Prima NEWS popsala, že jí následně začaly chodit nejsprostší nadávky. Babiš by se měl podle ní za svá slova omluvit.

Nové dno. Nechutný premiér, stydím se za něj stále více, reaguje Bartoš na Babiše

13. listopadu 2020 09:05

V soukromí ať si každý děla, co chce, ale nechutný premiér vůči ženám veřejně na interpelacích je nová liga. Těmito slovy se opřel šéf Pirátů Ivan Bartoš na Facebooku do premiéra Andreje Babiše po jeho nevybíravé čtvrteční reakci na dotaz poslankyně Olgy Richterové. Šéf kabinetu o ní prohlásil, že je „skutečně nechutná“.

Dokud budu ve vládě, budou důchody i slevy, slíbil Babiš ve Sněmovně

17. září 2020 19:25

Po dlouhé přestávce se ve Sněmovně opět konaly interpelace, dorazil i premiér Andrej Babiš (ANO) a opět bylo veselo. Poslancům například vzkázal, aby přestali řešit pandemii koronaviru a vrhli se místo toho na schválení zahrádkářského zákona. Jako už tradičně se pohádal s poslankyní STAN Věrou Kovářovou a důchodcům slíbil, že za jeho „premiérování“ se jim budou i nadále zvyšovat penze.

reklama