reklama

Intimní zpověď Kašákové: Před národem jsem nahá. Snad kniha pomůže i dalším párům

Před sedmi lety Veronika Kašáková vydala svoji první knihu o životě v dětském domově. Nyní pokřtila už druhou, která nese název Lhala jsem. O čem intimní zpověď bude, prozradila pro pořad ShowTime na CNN Prima NEWS.

reklama

„Nemůžu úplně říct, proč jsem lhala, protože pak by si to nikdo nekoupil. Kniha měla celou dobu název Cizinec, ale když jsem si zpětně ty zápisky pročítala, říkala jsem si, že jsem normálně lhářka, a tak to nějak vzniklo,“ popisuje modelka Veronika Kašáková.

Kniha je o vztazích, bolestech, rozchodech, ale také návratech a uvědomění. Věnována je jejímu partnerovi Milanovi. „Prožili jsme za osm let, co jsme spolu, samozřejmě nějaké etapy a jako v každém vztahu to bylo nahoru a dolů. V jednom úseku, kdy to šlo spíš dolů, jsem se rozhodla, že o tom napíšu,“ vyprávěla Kašáková.

Chtěla tím i inspirovat další páry, protože mnoho mužů i žen si podobné pády prožilo také. Přiznala zároveň, že když knihu psala, hodně plakala. Šlo vlastně o určitou formu terapie.

Když si před necelým rokem s partnerem vyslechli diagnózu dědičné poruchy metabolismu u jejich syna, zhroutil se jim svět. S odstupem času už se na to ale dívají úplně jinak. „Když jsem knížku dala do tisku, hned jsem si uvědomila, že jsem opravdu sdílná a tím pádem občas dost zranitelná. Cítím se teď taková nahá před národem,“ dodala.

U modelky prostě život píše sám. První kniha byla věnovaná otci, druhá jejímu příteli a už teď ví, že třetí bude psát pro svého syna.

Tagy:
dítě kniha život partner křest Veronika Kašáková Lhala jsem

Hlavní zprávy

Případů omikronu bude u nás zřejmě více. S nakaženou ženou cestovalo dalších osm lidí

Aktualizováno

Se ženou, která přicestovala z Namibie a u níž se prověřuje výskyt varianty omikron, cestovalo dalších osm lidí z ČR. Hygienici zjišťují, zda jsou nakažení covidem, řekla hygienička Pavla Svrčinová. Je proto možné, že nakažených novou variantou přibyde. U ženy sekvenační analýza liberecké nemocnice potvrdila omikron na 90 procent, sdělil ČT v sobotu večer mluvčí Krajské nemocnice Liberec Václav Řičář.

Antivaxeři jsou i mezi lékaři. Uvěřili nějakým konspiračním teoriím, nechápe Prymula

Česká lékařská komora eviduje desítky stížností na lékaře, kteří upřednostňují neočkované pacienty a nechtějí vakcínu proti covidu aplikovat. Patří mezi ně třeba dětská lékařka z Přeštic, podle které by dětem vakcína mohla ublížit. Praktický lékař z Nýřan zase považuje některá koronavirová opatření za nesmyslná. Podle Romana Prymuly tito lékaři uvěřili konspiračním teoriím.

Sledujte ŽIVĚ Partii s Havlíčkem a Rakušanem: Prožijí Češi Vánoce v lockdownu?

Řítí se Česko do lockdownu? Pandemie nabírá na síle a vláda přistupuje k radikálnímu zpřísnění opatření. Ve čtvrtek večer premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) oznámil, že od pátku 26. listopadu platí nouzový stav. Co když nová opatření nezaberou? Stráví Češi Vánoce v lockdownu? Sledujte pořad Partie v neděli od 11hodin na CNN Prima NEWS, v první části s vicepremiérem v demisi Karlem Havlíčkem (ANO) a předsedou hnutí STAN Vítem Rakušanem.

reklama

Domácí zpravodajství

První případ varianty omikron v Česku: Jde o ženu, která letěla z Namibie přes JAR

Aktualizováno

V České republice se potvrdila první nákaza variantou koronaviru omikron. Ta je podle expertů nejen nebezpečnější, ale také se rychleji šíří a umí obejít očkování. Sekvenační analýza v liberecké nemocnici v sobotu večer ukázala, že s 90% pravděpodobností skutečně jde o tuto variantu. Jedná se o Češku, která se vrátila z Namibie a letěla přes Jihoafrickou republiku (JAR) a Dubaj.

Před 100 lety se narodil Dubček. Naivka i statečný partyzán, který byl za války raněn

Život Alexandra Dubčeka je příběhem smělých nadějí i hořkých zklamání. Byl populární tváří pražského jara, velkým poraženým okupace ze srpna 1968, faktickým spolupachatelem násilí na demonstrantech o rok později. Ale nejen to. Muž s pověstí ustrašeného naivky, od jehož narození uplynulo přesně 100 let, taky bojoval ve Slovenském národním povstání, později studoval s Gorbačovem. O jeho pestrém osudu vypráví v rozhovoru pro CNN Prima NEWS historik Milan Bárta.

Stehlíková: O Cimickém to věděla celá Praha. Zeman chtěl ocenit predátora, jako je on

Prezident Miloš Zeman chtěl vyznamenat stejného predátora, jako je on sám, naráží na kauzu s psychiatrem a spisovatelem Janem Cimickým v rozhovoru pro CNN Prima NEWS psychiatrička a exministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková. Podle ní věděla celá Praha, že Cimický sexuálně obtěžoval ženy. Že nakonec vyznamenání nedostane, podle Stehlíkové může pomoci i dalším obětem sexuálního násilí.

reklama