CNN Prima News život

život

Výpis příspěvků ke štítku „život“

Jsem čím dál nerudnější, přiznává Kolečko. Prozradil, proč už se nesměje tolik jako dřív

Režisér a scenárista Petr Kolečko v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS přiznal, že s přibývajícím věkem pociťuje změny. Čím více stárne, tím více je jeho život smutný. Proto se snaží utíkat k práci, kde se prý alespoň zasměje. Promluvil také o tom, proč se téměř vůbec nezajímá o politiku. Kdyby se nad ní lidé nerozčilovali, měli by podle něj snazší život.

Nejdražší města k životu: Praha je mezi „skokany“ roku, o první příčku se dělí Asie a Evropa

Titul nejdražších měst světa si letos vysloužil Singapur a švýcarský Curych. Vyplynulo to z každoročního indexu životních nákladů, který zveřejňuje Economist Intelligence Unit (EIU). Zpráva byla zveřejněna s přízviskem „růst cen zpomaluje, ale ne dostatečně“. Průměrné životní náklady letos totiž vzrostly o 7,4 procenta. Do nejnákladnější TOP 10 se dostala celkem čtyři evropská města – ani jedním z nich však není Praha. Jak si česká metropole letos v nákladech na bydlení a život stála?

Riskovali vlastní život, aby pomohli. Darujte Srdce pro hrdinu a hlasujte

Ať už byli ve službě, měli volno, nebo se k pomoci druhým „připletli“ jen náhodou, spojuje je, že svým konáním někomu zachránili život. Řeč je o hrdinech, kteří mnohdy nepřemýšleli nad vlastním nebezpečím a rozhodli se podat cizím lidem pomocnou ruku. Jejich činy připomíná minisérie Srdce pro hrdinu, kterou CNN Prima NEWS představuje v rámci Krimi zpráv. Diváci a čtenáři mají možnost prostřednictvím ankety vybrat toho, který je svým činem dojal a zaujal nejvíce.

Po narození nevážila ani 400 gramů. Lékař nastínil, jaké má Vaneska šance na zdravý život

Celkovou prognózu je velmi obtížné říci, je ale obrovská šance, že bude mít kvalitní a zdravý život. Takovou vidí pro Vanesku budoucnost lékař novorozeneckého oddělení v olomoucké nemocnici Martin Wita. Holčička po narození vážila pouhých 395 gramů, vešla se do dlaně. Historicky se jedná o nejmenší miminko, o nějž doktoři v Olomouci pečovali.