Zpravodajství FTV Prima vysílalo v sobotu z Horního náměstí v Olomouci

Televizní zpravodajství v sobotu 11. června vysílalo živě přímo z Horního náměstí v Olomouci. Kromě živého vysílání zpráv se diváci pobavili na odpoledním doprovodném programu, který odstartoval v 15 hodin.

Zábavným odpolednem provázela moderátorka Diváckých zpráv a Miniduelu na Primě – Lucie Šilhánová. V Olomouci vystoupili v rámci bohatého programu Maxim Turbulenc nebo Janek Ledecký s kapelou.

Pro děti byly přichystány různé soutěže, skákací hrad či malování na obličej. V 18.55 hod. pak mohli být diváci součástí živého vysílání Zpráv FTV Prima, které moderovali Karel Voříšek a Klára Doležalová.

Krimi zprávy moderovala Bára Kozáková, Divácké zprávy Lucie Šilhánová a TOP STARem provedla Lucie Špaková. Po skončení živého vysílání následovala autogramiáda Karla Voříška, Kláry Doležalové, Lucie Šilhánové, Báry Kozákové a Lucie Špakové. „V Olomouci byla úžasná atmosféra, diváci nás vřele přijali, moc jsem si své první vysílání z mobilního zpravodajského studia užila,“ říká Lucie Špaková, moderátorka TOP STARu na Primě.

V letošním roce navštíví zpravodajství FTV Prima v rámci roadshow Prima jede… za vámi celkem 10 českých a moravských měst. Poslední zastávkou bude 25. června město Havířov. Na každé zastávce jsou přichystány soutěže o zajímavé ceny. „Lidé mohou soutěžit s Bohemia Energy o atraktivní ceny a dozvědět se zajímavé informace o našich partnerských organizacích,“ dodává mluvčí společnosti Bohemia Energy, největšího alternativního dodavatele energií v ČR, paní Alžběta Šťastná. Na akci nechyběl ani stánek regionálního Deníku, kde si zájemci mohli zakoupit své oblíbené noviny. Další, již předposlední, devátou zastávkou je příští sobotu 18. června Znojmo. Tímto jste na primáckou roadshow všichni zváni!

Na každé zastávce si mohou návštěvníci zakoupit svůj oblíbený regionální Deník.

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

Znojmo18. 6. 2016 Masarykovo náměstí
Havířov25. 6. 2016 nám. Republiky