reklama

Irský europoslanec se zapojil do videokonference bez kalhot

Irský europoslanec Luke Ming Flanagan bezděčně dokázal přitáhnout k debatě europarlamentního výboru desítky tisíc diváků, kteří obyčejně přenosy z politických jednání nevyhledávají. Spíše než téma diskuse o příštím rozpočtu Evropské unie totiž pobaveně sledovali, jak levicového politika přistihla kamera v nedbalkách. Bez kalhot a na rozestlané posteli na dálku debatoval s eurokomisařem Joachimem Hahnem o rozdělení peněz z unijní kasy.

reklama

Poslanec na videích, která kolují po sociálních sítích, zjevně netušil, že kamera zabírá i spodní část jeho těla, kde bylo pod košilí vidět holá stehna. Své opomenutí však okomentoval s nadhledem a poznamenal, že doufá, že se lidem líbily jeho nohy. Ještě dvě minuty předtím jsem byl jen v tričku. Rozhodl jsem si obléci košili, abych vypadal důstojně! To zafungovalo opravdu dobře,“ napsal na svém Twitteru. Doplnil, že si krátce před konferencí vyrazil zaběhat.

V době koronavirové pandemie, kdy se mnoho lidí potýká s tím, jak co nejlépe zvládnout své pracovní videokonference, vyvolalo jeho opomenutí stovky pobavených reakcí. Objevily se však i reakce negativnějšího rázu: „Jsem pro ležérní oblékání. V případě politiků jsem ovšem možná staromódní, ale preferuji, když jsou v kalhotách,“ napsal jeden z uživatelů Twitteru. „Nemyslím si, že je moudré ukázat se na oficiálním zasedání bez kalhot, zejména když máte být europoslancem. Osobně bych byl pro, aby mě vyhodili, kdybych to udělal. Opravdu nedostatek respektu.“

Další hlavní zprávy

reklama
Ceny zboží v Česku rostou skoro nejrychleji v Evropské unii. Pomohlo by euro?
Cynická Evropo, probuď se, volají kvůli uprchlíkům premiéři Kalábrie a Sicílie
reklama
reklama
Češi si dovezli koronavirus ze šesti zemí. Nejvíce ze Slovenska

Koronavirus

Domácí zpravodajství

V pondělí v Česku přibylo 64 případů nákazy. Podobně jako o víkendu
Bez roušek to v budoucnu nepůjde, myslí si epidemiolog Maďar
Domácí násilí a jeho řešení není prioritou naší společnosti, říká advokátka Hrdá
Na Novojičínsku hygienici nařídili plošné testování celkem 1 500 lidí, začne v úterý
Další články
reklama
reklama