Iveco

Výpis příspěvků ke štítku „Iveco“

Smrtelná srážka těžkých vah v Jihlavě: Náklaďák se otáčel na křižovatce, vlétla do něj dodávka

Řidič dodávkového vozu v noci na úterý zemřel po srážce s nákladním autem u Antonínova Dolu, který je součástí Jihlavy. Nákladní auto s návěsem se otáčelo na křižovatce a vjelo dodávce do cesty. Nehoda na víc než čtyři hodiny uzavřela silnici první třídy číslo 38 mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem, provoz se obnovil po 6:15, oznámila policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Znovuzrozený král offroadů míří k české policii. Má šestiválec a pořádnou výbavu

Společnost Dajbych jako specialista na úpravy terénních vozů a tradiční dodavatel nejen bezpečnostních složek a integrovaného záchranného systému (IZS) postavila nový prototyp auta určeného právě policejním a armádním jednotkám. Jde o nový Land Rover Defender 110 upravený a vybavený potřebným příslušenstvím, který se vyznačuje praktičností, jednoduchostí a velmi dobrými „offroadovými“ schopnostmi.

Skvostný závěr Dakaru pro Macíka. Už potřetí vyhrál etapu, celkově skončí čtvrtý

Závěr jako hrom. Český kamionista Martin Macík ve druhém závodním týdnu na ikonické Rallye Dakar získal hned tři etapová vítězství, přičemž do letošního roku čekal na premiérový triumf. Nejrychlejším časem se v pátek rozloučil s vytrvalostním závodem v Saúdské Arábii, na kterém obsadí celkovou čtvrtou pozici. Pilot týmu Big Shock Racing tak dosáhl osobního maxima.