Jak Jágrova Dominika sháněla dárek pro legendu. Na poslední chvíli pomohl Krajčo

Dárek pro Jágra od Dominiky

Vybrat dárek pro Jaromíra Jágra k jeho padesátinám není nic lehkého. Přiznala to i přítelkyně Dominika Branišová, která si na pomoc přizvala hudebníka a frontmana kapely Kryštof Richarda Krajča. U výběru netradičního dárku pro oslavence byla i redakce CNN Prima NEWS.

„Vymyslela si to Dominika. Myslí si, že Jarda má mnoho skrytých talentů a jeden z nich je, že po odložení hokejky bude bezvadně ovládat kytaru. Přizvala si mě jako poradce, abych mu nějaké to pádlo vybral,“ prozradil zpěvák Richard Krajčo.

Jakou kytaru by hokejové legendě vybral? Záleží, jestli Jágr bude hrát v nějaké kapele, možná i v té Krajčově. „Klidně ho bereme jako osmého člena. Kdyby mu to nešlo s kytarou, může dělat show,“ pousmál se zpěvák.

Pro začátek by sáhl po elektroakustickém skvostu. „Zůstaneme u toho, že jednou bude mít kapelu, takže vybereme nějakou s hezkým akustickým zvukem, když bude hrát Dominice třeba na Valentýna,“ popisoval Krajčo.

Jágra si s kytarou rozhodně dovede představit a myslí, že hokejové legenda tím určitě své okolí překvapí.

Podle přítelkyně Dominiky je vybrat dárek pro Jaromíra Jágra téměř nadlidský úkol. „Když jsme jednou byli u Olgy Lounové a měla tam kytaru, Jarda ji vzal do ruky a začal na ni brnkat. Znělo to docela dobře. Všichni jsme byli překvapení, jak mu to šlo. Říkal, že to nikdy v ruce neměl, tak jsem si říkala, že až jednou odloží hokejku, tak by mohl vzít do ruky právě kytaru,“ popsala přítelkyně, jak nápad na dárek vznikl.

Zahraje Jágr na vlastní svatbě?

Jak se pozná, že je kytara kvalitní? „Těžko říct, někdy je to jako u holek s kabelkou. Vezmeš ji do ruky a uvidíš, co se stane. Tady vybíráme ze dvou pohledů. Nejprve aby se mu líbila, protože asi bude ležet chvíli v rohu,“ zavtipkoval Krajčo.

„A já ji budu oprašovat,“ odvětila Branišová.  Pak je důležité, aby se kytara dobře nesla. „Takže budeme vybírat nějaký hezký celomasiv,“ nastínil Krajčo.

„Určitě mu bude slušet. Moc se v tom nevyznám, ale vypadá krásně,“ zhodnotila přítelkyně. O tom, jestli Jágr zahraje na svatbě, ale nechtěla moc mluvit. Krajčo však prý s vystoupením počítá a jen čeká na datum.

Tagy: