reklama

Jágr se poprvé pochlubil společnou fotkou s novou přítelkyní. Připojil jasný vzkaz

Hokejista Jaromír Jágr zveřejnil první společnou fotografii s novou přítelkyní Dominikou, která je o 22 let mladší než on. Zároveň vzkázal, že děkuje všem za rady, jak a s kým má žít, ale že věří Bohu a své cestě.

reklama

Jágr už dříve na sociální sítě přidával záběry z jejich společně trávených chvil a zamilovaný pár několikrát přistihli i paparazzi, ale oficiální společná fotografie tu ještě nebyla. Hokejista ji zveřejnil až o víkendu.

Na fotce se Jaromír s novou přítelkyní Dominikou usmívají před hradem Loket, kam vyrazili na koncert skupiny Kryštof. Jágr k fotce, kterou zveřejnil v instastories, připsal vzkaz určený všem „rádcům“ a škarohlídům. „Všem, co mi radí, jak žít, s kým žít... Děkuji... ale já věřím Bohu a své cestě,“ uvedl 48letý sportovec.

O Dominice toho zatím moc neprozradil, písničkář Pokáč ale na více detailů o novém vztahu nečekal a pro Jágrovu lásku napsal během jednoho odpoledne trefnou písničku, která minulý týden pobavila nejen celé Česko, ale i samotného Jardu.

K tématu

Další hlavní zprávy

Zdravotnictví

Velký přehled nemocnic: Vyčerpání, nakažený personál, rušení operací. Kde je nejhůř?

Velký přehled nemocnic: Vyčerpání, nakažený personál, rušení operací. Kde je nejhůř?

Nemocnice bijí na poplach. Téměř ve všech krajích je situace nejvážnější za celou dobu pandemie. Aktuálně leží v nemocnici s covidem přes 7700 pacientů a z toho přes 1500 v těžkém stavu. Podle prezidenta České lékařské komory (ČLK) Milana Kubka je současná situace v nemocnicích mimořádně vážná a jejich rezervní kapacita je nejnižší od začátku pandemie. Ptali jsme se i přímo jednotlivých nemocnic a přinášíme vám jejich výpovědi o denní realitě.

360°

Pirk: Vyléčení z covidu mohou mít lepší imunitu než očkovaní. Berme ohled na protilátky

Pirk: Vyléčení z covidu mohou mít lepší imunitu než očkovaní. Berme ohled na protilátky

Lidé, kteří koronavirus prodělali, mohou mít lepší imunitu než očkovaní, uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové kardiochirurg z IKEM Jan Pirk. I když je příznivcem očkování, podle něj by se například u cestování měl brát ohled i na míru protilátek v těle. Biochemik Ústavu organické chemie a biochemie Akademie věd ČR Jan Konvalinka pak v pořadu uvedl, že když vakcinaci „nezvoráme“, do léta by měly být proočkované ohrožené skupiny Čechů a situace bude lepší.

Miliardář Sehnal se nechal přednostně naočkovat. Přemluvili mě moji zubaři, hájí se
Sputnik V nabírá směr Česko, v Rusku ale příliš neletí. Lidé se už covidu nebojí
Sledujte ŽIVĚ: Poslanci projednají stavbu bloku v Dukovanech či pět týdnů dovolené
Zázrak jménem kanabidiol? Pomáhá při depresích i rakovině, tvrdí Stabla
reklama
reklama
Ve středu se spouští povinné plošné testování v podnicích. Zavírat se nebudou

Vláda

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
EU nám říká, jak má být zahnutý banán, ale definici úmrtí na covid neznáme, míní Pirk
Další články
reklama
reklama