reklama

Jágr se poprvé pochlubil společnou fotkou s novou přítelkyní. Připojil jasný vzkaz

Hokejista Jaromír Jágr zveřejnil první společnou fotografii s novou přítelkyní Dominikou, která je o 22 let mladší než on. Zároveň vzkázal, že děkuje všem za rady, jak a s kým má žít, ale že věří Bohu a své cestě.

reklama

Jágr už dříve na sociální sítě přidával záběry z jejich společně trávených chvil a zamilovaný pár několikrát přistihli i paparazzi, ale oficiální společná fotografie tu ještě nebyla. Hokejista ji zveřejnil až o víkendu.

Na fotce se Jaromír s novou přítelkyní Dominikou usmívají před hradem Loket, kam vyrazili na koncert skupiny Kryštof. Jágr k fotce, kterou zveřejnil v instastories, připsal vzkaz určený všem „rádcům“ a škarohlídům. „Všem, co mi radí, jak žít, s kým žít... Děkuji... ale já věřím Bohu a své cestě,“ uvedl 48letý sportovec.

O Dominice toho zatím moc neprozradil, písničkář Pokáč ale na více detailů o novém vztahu nečekal a pro Jágrovu lásku napsal během jednoho odpoledne trefnou písničku, která minulý týden pobavila nejen celé Česko, ale i samotného Jardu.

Tagy:

Hlavní zprávy

Idioti, kuřecí mozky a zbabělci. Slováci jsou zděšeni z bitky chuligánů přímo na hřišti

Měl to být sportovní svátek mezi prvním a druhým týmem tabulky. Nakonec to skončilo jednou z největších ostud v dějinách slovenského fotbalu. Derby mezi Spartakem Trnava a Slovanem Bratislava se totálně zvrtlo v 15. minutě, kdy se fanoušci obou znepřátelených táborů brutálně porvali přímo na hřišti. Ze záběrů je patrné, že někteří z nich skončili v bezvědomí. Nevídaný incident se strhl poté, co trnavští příznivci vyšplhali na střechu tribuny, kde se nacházeli fanoušci soupeře a zasypali je dýmovnicemi.

Mynář zaútočil na Vystrčila: Předvádí pokrytectví a chce Zemana zbavit pravomocí

Miloš Vystrčil (ODS) předvádí pokrytectví, jaké jsem v životě nezažil, zaútočil na šéfa Senátu veřejně hradní kancléř Vratislav Mynář. Prohlásil to v pondělí odpoledne na dlouho očekávané tiskové konferenci. Vystrčil se podle Mynáře chce jen zviditelnit, což povede ke zbavení prezidenta pravomocí. K tomu, v jakém je prezident zdravotním stavu, se Mynář ale detailněji nevyjádřil.

Když někdo miluje svoji práci. Učitelka už den po operaci mozku četla z JIP pohádky dětem

Nejen americkou Pensylvánii dojal příběh nemocné učitelky ze základní školy. Pouhý den poté, co prodělala operaci, při které jí byl odstraněn nádor na mozku, už přes živé vysílání na Facebooku četla dětem pohádku na dobrou noc. Nešlo ale jen o čtení z knížky. Jak sama říká K. D. Meucciová, chtěla svým milovaným žákům dát hlavně vědět, že je po lékařském zákroku v pořádku. O případu informovala stanice WTAE.

Chlapec v sukni znásilnil na genderově neutrálních toaletách dívku. Její otec to neunesl

Školy po celé Americe se zabývají otázkou, zda by měly být toalety genderově neutrální. Někteří rodiče se ale obávají o bezpečí svých nezletilých dětí. Debatu v amerických médiích rozpoutala výpověď jednoho údržbáře, který popsal znásilnění své dcery na dívčích toaletách chlapcem v sukni. Otec to pak ale na zasedání školské rady pěkně schytal.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama