reklama

Jak to mají se sexem v kostýmech celebrity? Boudová je tajemná, Koktová zkouší sestřičku

Známé tváře se tentokrát ukázaly v rolích modelek na přehlídce Hvězdy dětem. Na mole se předvedla Nela Boudová, Lenka Špillarová, Denisa Pfauserová a také zkušená modelka Ornella Koktová. Přestože jim to moc slušelo, některé z nich přiznaly, že se nerady předvádí. Platí to ovšem i pro intimní život?

reklama

„Nejsem velký exhibionista. Myslím si, že když to partner chce, tak se milenci sehrajou. U nás je to ale v normě. Žádné latexové věci rozhodně nečekejte,“ prozradila v pořadu Showtime moderátorka Lenka Špillarová.

Naopak herečka Denisa Pfauserová, která se proslavila rolí princezny z pohádky Řachanda, má doma pár kostýmků. Ovšem jak sama přiznává, ještě je zatím nerozbalila. „Takové věci člověk většinou dostane na narozeniny. Já takhle dostala velikonočního králíčka nebo čertici,“ přiznala. „Zatím však zůstaly zabalené. Když si to totiž člověk vezme na sebe, tak je to legrace a všichni se spíš předklání smíchy, než že by to něco evokovalo,“ doplnila.

Sexuální kouzlo bylo pryč

A zajímavou zkušenost má za sebou také modelka a moderátorka Ornella Koktová. S partnerem si totiž chtěli okořenit intimní život, jenže to nevyšlo podle původního plánu. „Je pravda, že jednou jsem to chtěla vyzkoušet a konkrétně ta sestřička proběhla. Vzala jsem si to na sebe, jenomže jsme se s partnerem tak smáli, že to sexuální kouzlo bylo pryč,“ vzpomínala s úsměvem Koktová.

A jak je na tom herečka Nela Boudová? Ta se rozhodla nechat si detaily raději pro sebe. „Intimní je od slova intimní a je to můj intimní život,“ řekla. Naopak o něco sdílnější byl její partner a novinář Jan Tuna. „Myslím, že je Nela ztělesnění introvertky, takové tiché, nenápadné. Ale jak říká, jsem spokojen,“ zavtipkoval Tuna.

Tagy:
přehlídka pořady CNN Prima NEWS SHOWTIME herečka modeling Lenka Špillarová Nela Boudová erotika Ornella Koktová Denisa Pfauserová

Hlavní zprávy

Číšník kontroloval u hostů bezinfekčnost, šéf ho chce vyhodit. Neplatí vás vláda, řekl mu
Koronavirus

Číšník kontroloval u hostů bezinfekčnost, šéf ho chce vyhodit. Neplatí vás vláda, řekl mu

Zvláštní pracovní spor řeší číšník jedné pivnice v Hradci Králové. Tvrdí, že ho zaměstnavatel nutí ukončit pracovní poměr kvůli tomu, že na začátku listopadu kontroloval u hostů dodržování hygienických opatření. Přestože to bylo v souladu s platnými nařízeními, měl tím údajně podnik připravit o zisk. Vedení hotelu se k tomu odmítá jednoznačně vyjádřit.

Kolář: Konflikt Ruska s Ukrajinou? Česko si stranu už vybralo, nemůžeme jednat samostatně
360°

Kolář: Konflikt Ruska s Ukrajinou? Česko si stranu už vybralo, nemůžeme jednat samostatně

Ve sporu mezi Ruskem a Ukrajinou má Česká republika podle místopředsedy sněmovního výboru pro evropské záležitosti Ondřeje Koláře (TOP 09) jasně přidělenou stranu. „Česko si nemusí vybírat, máme vybráno. Jsme součástí NATO a Evropské unie (EU). Není to o tom, že si budeme házet kostkou a říkat, ke komu se přikloníme,“ uvedl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Juchelka: Pozitivní motivace někdy nefunguje. Nedělejme z povinného očkování politikum

Pozitivní motivace k očkování příliš nefunguje, proto mnohé země plánují povinné očkování, řekl poslanec za hnutí ANO Aleš Juchelka. Reagoval tak na záměr budoucí vlády zrušit vyhlášku o povinné vakcinaci. Předsedkyně lidoveckého senátorského klubu Šárka Jelínková ale tento krok obhajuje – společnost podle ní není na plošné očkování připravena, uvedla v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Diplomatický bojkot olympiády v Pekingu. USA viní Čínu z porušení lidských práv

Na zimní olympijské hry v Pekingu se příští rok nevypraví žádní představitelé vlády USA. Diplomatický bojkot her v pondělí oznámila mluvčí Bílého domu Jen Psakiová, která rozhodnutí odůvodnila porušováním lidských práv v Číně. Cílem opatření je naznačit Pekingu, že nemůže pokračovat ve svém současném kurzu. Vláda prezidenta Joea Bidena tím vyjádřila podporu americkým sportovcům, kteří na hry pojedou. Trestat je zákazem účasti by podle Bílého domu nebylo správné

Chlapec, který zemřel s covidem, měl i další onemocnění. Co o tragickém případu víme?

Chlapec, který v Ostravě zemřel s covidem, by za pár dní oslavil třetí narozeniny. Podle informací CNN Prima NEWS měl další chronické onemocnění, patřil tak do rizikové skupiny. Takovým pacientům lze pro zmírnění nemoci podávat monoklonální protilátky, ovšem až od 12 let, dodal Zdeněk Zíma z Odborné společnosti praktických dětských lékařů.

Děsivé pondělí: Hasiči vyjížděli ke třem pádům do studny i šachet. Jeden skončil tragicky

Nepříjemnou statistiku si v pondělí 6. prosince připsali hasiči ze Středočeského kraje. Během jediného dne vyjížděli hned ke třem totožným událostem – vyprošťování osob po pádu do hloubky. Hned první akce však skončila tragicky, muž po pádu do desetimetrové hluboké studny svým zraněním podlehl. Další dvě osoby, kdy jedna spadla do šachty při výkopové práci a druhá do výtahové šachty, byly převezeny do nemocnice.

reklama

Domácí zpravodajství

Trhy jim zrušili, přesto si poradili. V Jablonci nad Nisou otevřeli adventní supermarket

V Jablonci nad Nisou mají namísto vánočních trhů adventní supermarket. Bývalá prodejna nábytku v centru města se nyní proměnila v takzvaný Štědrý dům, který funguje stejně jako běžné obchody. Zákazníci si u vchodu berou košíčky, u stolů si vybírají zboží a u pokladny platí nákup. Skupina lidí, která pořádá několikrát do roka řemeslné trhy, si prostor pronajala a upravila během několika dní.

reklama