CNN Prima News přehlídka

přehlídka

Výpis příspěvků ke štítku „přehlídka“

Automobilový ráj socialismu: Před 60 lety se v Moskvě konal tak trochu jiný autosalon

1. ledna 2022 09:21

Většina automobilových serverů se koncem roků předhání v podávání přehledů o automobilových novinkách příštího roku nebo o trampotách toho minulého. Při pohledu na obrázky je často člověku smutno ze vzájemné podobnosti nových modelů. Zveme vás na prohlídku docela jinačího autosalonu, který se konal právě před šedesáti lety.

Obrněnce, drony i polní kuchyně. Vojenský veletrh se koná v rozsahu jako před pandemií

7. října 2021 14:20

V Brně ve středu začal veletrh obranné techniky Idet a s ním další veletrhy Pyros a Iset. Jde o první veletrh po půl druhém roce, který se koná v rozsahu, jaký byl běžný před pandemií koronaviru. Podle ministra obrany Lubomíra Metnara (za ANO) to byl právě covid, jenž ukázal, jak nepostradatelná je moderní armáda a také hasičský a policejní sbor, řekl při slavnostním zahájení.

Alžběta si královsky užila tradiční přehlídku koní. Sršela energií a rozdávala úsměvy

2. července 2021 19:07

Během prvních dvou dní na jezdecké přehlídce Royal Windsor Horse Show vypadala britská královna Alžběta II. plná energie. Přitom ještě ve čtvrtek ráno odletěla plnit své povinnosti do skotského Edinburghu. Pětadevadesátiletá panovnice působila elegantně, spokojeně a hýřila úsměvy. Alžběta II. nechyběla snad na žádné z více než sedmi desítek ročníků této prestižní události. Informoval o tom web Daily Mail.