CNN Prima News přehlídka

přehlídka

Výpis příspěvků ke štítku „přehlídka“

Vatu nejíme a drogy nebereme. Prostředí podle české modelky prošlo brutální proměnou

Drastické diety, pojídání vaty nebo užívání kokainu jsou mezi modelkami na módních akcích už minulostí. O poměrech v atraktivním prostředí se pro CNN Prima NEWS rozpovídala devatenáctiletá Češka Rézi Šimonová. Ta se v Paříži představila v posledních dnech na přehlídce značky Maison Margiela, na kterou mimo jiných přišla Kim Kardashianová. Co všechno se změnilo a jak to mají modelky s jídlem v této době?

Spekulace o zdraví Lukašenka. Do Moskvy zřejmě odletěl nemocný, zpátky ho měla vézt sanitka

Kreml zřejmě přinutil běloruského prezidenta Alexandra Lukašenka, aby přiletět do Moskvy na přehlídku na Rudém náměstí, přestože zjevně není zdráv. Tvrdí to opoziční běloruský web Naša Niva. Na sociálních sítích se objevují neověřená tvrzení, že Lukašenko kvůli zdravotnímu stavu odletěl z Moskvy předčasně, přičemž jej na letiště přepravila sanitka.

Automobilové klenoty opět zazáří na výstavě v Praze. Senzací přehlídky bude vzácný Talbot

Kombinace travnaté přírodní plochy golfového hřiště s nablýskanými luxusními historickými vozidly. Dne 29. dubna se v Galerii Golf Hostivař v Praze opět představí ten nejlepší výběr vzácných historických osobních automobilů. První dva ročníky pražské akce se setkaly s velkým úspěchem jak ze strany vystavovatelů, tak návštěvníků. CNN Prima NEWS je mediálním partnerem třetího ročníku.

Detaily Pavlovy inaugurace: Pozvánku dostali Klaus i Zeman, bude moci dorazit veřejnost?

Vojenská přehlídka nebude součástí inaugurace zvoleného prezidenta Petra Pavla, který je armádním generálem ve výslužbě. Uvedla to budoucí hradní kancléřka Jana Vohralíková. Pozvání na inauguraci obdrželo všech 281 zákonodárců, Pavlovi žijící předchůdci – tedy Miloš Zeman a Václav Klaus – i s manželkami, stejně tak vdova po prvním českém prezidentovi Dagmar Havlová.

Obrněnce, drony i polní kuchyně. Vojenský veletrh se koná v rozsahu jako před pandemií

V Brně ve středu začal veletrh obranné techniky Idet a s ním další veletrhy Pyros a Iset. Jde o první veletrh po půl druhém roce, který se koná v rozsahu, jaký byl běžný před pandemií koronaviru. Podle ministra obrany Lubomíra Metnara (za ANO) to byl právě covid, jenž ukázal, jak nepostradatelná je moderní armáda a také hasičský a policejní sbor, řekl při slavnostním zahájení.