reklama

Jak to nyní vypadá v Bibione? Na pláži je o 8 000 lehátek méně

Reportérka CNN Prima NEWS Pavla Lioliasová je v Itálii, kde mapuje situaci vzniklou pandemií koronaviru. Z Benátek se přesunula do letoviska Bibione, které se chystá na víkendový příjezd turistů z Česka i dalších zemí. Jak to vypadá na plážích i ve městě a jsou zdejší podnikatelé na příjezd turistů připraveni?

reklama

„Podnikatelé jsou na turisty připraveni a netrpělivě je vyhlížejí. Snaží se udělat vše pro to, aby se lidé nebáli do Itálie přijet,“ hlásila z Itálie reportérka.

„V Bibione je na plážích o 8 000 lehátek méně, než tomu bylo v minulých letech. Je to dáno tím, že lehátka mají mezi sebou rozestupy, aby lidé nebyli příliš blízko u sebe. Také se tu pravidelně dezinfikují slunečníky a dezinfekce je k dispozici třeba u toalet nebo u vstupů do obchodů,“ popisovala situaci v letovisku.

„Na turisty jsou připraveni i místní hoteliéři, kteří doufají, že první prázdninový víkend, potažmo červenec, pomůže nastartovat celou sezónu, která doteď za moc nestála,“ dodala Lioliasová.

K tématu

Tagy: pláž Itálie cestování dovolená Bibione

Další hlavní zprávy

EURO 2021

Pozor na české trýznitele, varují nizozemská média. Upozorňují také na slabinu Čechů

Pozor na české trýznitele, varují nizozemská média. Upozorňují také na slabinu Čechů

S rozporuplnými pocity komentují nizozemská média fakt, že Česko bude soupeřem „Oranjes“ v osmifinále fotbalového mistrovství Evropy. Úlevu nad tím, že se Nizozemci o vlásek vyhnuli úřadujícím šampionům z Portugalska, střídá varování před nepříjemnými Čechy. Média připomínají, že český tým dokázal v nedávné době Nizozemce v důležitých zápasech několikrát porazit, a k opatrnosti nabádá i reprezentační kouč Frank de Boer.

Babiš před summitem EU: S Ruskem jsme na bodě mrazu, od Orbána chci vysvětlení
Nebe, mrak 9. Dojatý pošťák našel dívku, která napsala dopis zesnulému otci
reklama
reklama
Zákrok v Teplicích působí na Romy jako veřejná poprava, říká člen rady vlády

Ústecký kraj

Domácí zpravodajství

Předvolební vysílání na CNN Prima NEWS startuje 1. července velkou politickou diskusí
Další články
reklama
reklama