reklama

Letos žádné exotické dovolené. Perkausová místo toho pracuje, Ruml chodí do lesa

Kvůli pandemii koronaviru muselo mnoho lidí změnit plány i na období mezi svátky. To se samozřejmě týká také celebrit, které musely přeskládat svůj program – i proto, že dříve tak časté exotické dovolené by nyní byly komplikované. A tak moderátorka Eva Perkausová před silvestrem pracuje a třeba zpěvák Ondřej Ruml se vrací do svého rodiště.

reklama

Sváteční pohodu si každý představuje trochu jinak – někdo je rád v klidu domova, někdo zase navštěvuje přátele a příbuzné. „My asi nebudeme nijak kreativní. Manžel zřejmě bude muset do práce, takže já budu doma s klukama. Přes Vánoce budeme objíždět rodinu, takže si pár dnů doma u pohádek s cukrovím užiji,“ prozradila v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS exmoderátorka Gabriela Lašková.

Zpěvák Ondřej Ruml se zase vrací do rodného kraje. „Většinou děláme rodinné kolečko. Objíždíme příbuzné, kteří jsou vzdálení, a chodíme do lesa v Jizerských horách, odkud pocházím,“ popsal Ruml.

To módní návrhářka Beata Rajská zůstává doma a užívá si povánočního klidu. „Čtu si, odpočívám, jsem s rodinou, s manželem a dětmi. Jednoduše si užíváme své blízkosti,“ svěřila se.

Zpěvačka Leona Machálková má naopak plány hned dva. Pro jistotu. „Poté, co navštívíme rodinu na Vysočině, budeme asi na chalupě. Měli jsme v plánu po silvestru odjet do Rakouska na lyže, ale z toho bohužel nic nebude. Jsem ale ráda, že jsme zdraví,“ sdělila Machálková.

Moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS Eva Perkausová ze zimy často utíká za teplem. Letos jí to ale nejspíš nevyjde. „Měla jsem v plánu odcestovat, ale nechci nic riskovat. Mám ale v plánu i pracovat, konkrétně v týdnu, kdy je Nový rok,“ prozradila Perkausová.

A neodcestuje ani herečka Nela Boudová, která každoročně mezi svátky létala do Asie. Letos bude doma s rodinou.

Tagy:
Vánoce Eva Perkausová plány svátky SHOWTIME koronavirus Gabriela Lašková Nela Boudová silvestr Ondřej Ruml Leona Machálková
Savo a toaletní papír jsou k ničemu. Po tornádu nám schází úplně jiné věci, vzkazují místní
Jihomoravský kraj

Savo a toaletní papír jsou k ničemu. Po tornádu nám schází úplně jiné věci, vzkazují místní

Je to již měsíc a půl, co jižní Moravu zasáhlo ničivé tornádo, které zabilo šest osob, stovky lidí zranilo a zničilo téměř 1 200 domů. I přesto, že se okamžitě v celé zemi zvedla vlna solidarity, vybrala se až miliarda korun a do poničených oblastí se rozjely stovky dobrovolníků, řada místních stále nemá střechu nad hlavou. Chybí především stavební materiál a řemeslníci, smutní místní. Pokud chce stát pomoct, ať osloví stavební firmy, vzkazuje jedna z poškozených.

Sledujte slavnostní zahájení Hvězdné sezóny na Primě. Na co nového se můžete těšit?

Skupina Prima si pro letošní podzim přichystala hvězdný program. Nové pořady i podzimní programové schéma představí na speciální tiskové konferenci generální ředitel skupiny Prima Marek Singer a programový ředitel skupiny Prima Roman Mrázek, chybět nebudou ani hvězdné tváře z našich pořadů. Sledujte velkolepé zahájení v úterý od 16:15 přímo v tomto článku nebo na facebookových stránkách Primy.

Za úplatek slíbil, že nebude kritizovat vakcínu. Konspirátora napálili penězi z Monopolů

Youtubeři Josh Pieters a Archie Manners napálili známého britského konspiračního teoretika a odpůrce vakcín proti koronaviru Pierse Corbyna. Ten se nechal uplatit 10 tisíci librami, tedy téměř 300 tisíci korunami, za to, že přestane kritizovat očkovací látku od britské společnosti AstraZeneca. Místo ní se měl zaměřit na konkurenci od Pfizeru a Moderny. Dostal však falešné peníze ze hry Monopoly.

reklama

Domácí zpravodajství

Epidemie v Česku slábne. Pacientů ve vážném stavu je ale v nemocnicích dvojnásobek

Laboratoře v Česku v pondělí potvrdily 152 nových případů nemoci COVID-19, o 47 méně než před týdnem. Na 100 000 obyvatel připadá v zemi za posledních sedm dní 11 nakažených, což je stejně jako v uplynulých třech dnech. Reprodukční číslo ukazující, kolik dalších lidí nakazí jeden pozitivně testovaný, pak zůstává 16. den pod hodnotou jedna, která značí zpomalování šíření nemoci. K úterý mírně kleslo na 0,92. Plyne to z informací na webu ministerstva zdravotnictví.

reklama