reklama

Letos žádné exotické dovolené. Perkausová místo toho pracuje, Ruml chodí do lesa

Kvůli pandemii koronaviru muselo mnoho lidí změnit plány i na období mezi svátky. To se samozřejmě týká také celebrit, které musely přeskládat svůj program – i proto, že dříve tak časté exotické dovolené by nyní byly komplikované. A tak moderátorka Eva Perkausová před silvestrem pracuje a třeba zpěvák Ondřej Ruml se vrací do svého rodiště.

reklama

Sváteční pohodu si každý představuje trochu jinak – někdo je rád v klidu domova, někdo zase navštěvuje přátele a příbuzné. „My asi nebudeme nijak kreativní. Manžel zřejmě bude muset do práce, takže já budu doma s klukama. Přes Vánoce budeme objíždět rodinu, takže si pár dnů doma u pohádek s cukrovím užiji,“ prozradila v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS exmoderátorka Gabriela Lašková.

Zpěvák Ondřej Ruml se zase vrací do rodného kraje. „Většinou děláme rodinné kolečko. Objíždíme příbuzné, kteří jsou vzdálení, a chodíme do lesa v Jizerských horách, odkud pocházím,“ popsal Ruml.

To módní návrhářka Beata Rajská zůstává doma a užívá si povánočního klidu. „Čtu si, odpočívám, jsem s rodinou, s manželem a dětmi. Jednoduše si užíváme své blízkosti,“ svěřila se.

Zpěvačka Leona Machálková má naopak plány hned dva. Pro jistotu. „Poté, co navštívíme rodinu na Vysočině, budeme asi na chalupě. Měli jsme v plánu po silvestru odjet do Rakouska na lyže, ale z toho bohužel nic nebude. Jsem ale ráda, že jsme zdraví,“ sdělila Machálková.

Moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS Eva Perkausová ze zimy často utíká za teplem. Letos jí to ale nejspíš nevyjde. „Měla jsem v plánu odcestovat, ale nechci nic riskovat. Mám ale v plánu i pracovat, konkrétně v týdnu, kdy je Nový rok,“ prozradila Perkausová.

A neodcestuje ani herečka Nela Boudová, která každoročně mezi svátky létala do Asie. Letos bude doma s rodinou.

Tagy:

Hlavní zprávy

Černý scénář nemůžeme vyloučit, varoval Dušek. Předpověděl vrchol omikronové vlny
Koronavirus

Černý scénář nemůžeme vyloučit, varoval Dušek. Předpověděl vrchol omikronové vlny

Rizikový scénář nejde vyloučit, podle aktuálního vývoje ale kolaps nemocnic nehrozí, míní šéf Ústavu zdravotnických informací a statistiky Ladislav Dušek. Počet hospitalizovaných s covidem totiž v Česku několikátý den v řadě klesá. Potvrzuje se tak zatím teorie, že omikronem se nakazí více lidí, budou mít ale lehčí průběh. Většina států Evropy se přesto na vrchol vlny omikronu poctivě připravuje, včetně krizových scénářů.

Největší akvizice v historii her. Microsoft kupuje herního giganta Activision Blizzard

Americká softwarová společnost Microsoft koupí za 68,7 miliardy dolarů (zhruba 1,5 bilionu korun) vývojáře a vydavatele Activision Blizzard. Ten mimo jiné vlastní úspěšné herní značky jako Call of Duty, World of Warcraft, Diablo nebo Candy Crush. Po dokončení transakce bude Microsoft třetí největší herní firmou na světě podle výše tržeb za společnostmi Tencent a Sony.

Udělali strašné svinstvo. Manželství Harryho a Meghan nevěřím, říká historik

Na manželství prince Harryho a Meghan Markleové by historik a odborník na královskou rodinu Martin Kovář nevsadil. „Ve Velké Británii končí rozvodem více než 50 procent manželství, v USA je číslo ještě vyšší,“ řekl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Připomněl také obvinění z rasismu, které Sussexové loni vznesli vůči nejmenovanému členu královské rodiny. To označil za „strašné svinstvo“, protože nedali druhé straně možnost se hájit.

reklama

Domácí zpravodajství

Absolutně šílené, reagují osobnosti na smrt zpěvačky. Covidem se prý nakazila úmyslně

Úmrtí zpěvačky Hany Horké zasáhlo nejen její fanoušky, ale také dlouholeté kolegy z folk-rockové kapely Asonance. Ti se ní loučí na sociálních sítích a sdílí fotografie z koncertů. K tragédii se vyjádřily také mnohé osobnosti. Horká zemřela v neděli ve věku 57 let poté, co prodělala koronavirovou nákazu. Podle nepotvrzených informací se měla onemocněním nakazit úmyslně.

Vnímejte realitu a vystupte z bubliny paní Schillerové, opřel se Skopeček do Nachera

Vnímejte realitu a vystupte z bubliny bývalé ministryně financí Aleny Schillerové (ANO), vmetl poslanci hnutí ANO Patriku Nacherovi místopředseda Sněmovny Jan Skopeček (ODS). Oba hosté se ve vysílání CNN Prima NEWS pohádali kvůli inflaci nebo stavu státního rozpočtu. Podle Nachera je země v dobré kondici a inflace je dovezená. Skopeček oponuje a vyčítá minulému kabinetu velké zadlužení.

reklama