reklama

Letos žádné exotické dovolené. Perkausová místo toho pracuje, Ruml chodí do lesa

Kvůli pandemii koronaviru muselo mnoho lidí změnit plány i na období mezi svátky. To se samozřejmě týká také celebrit, které musely přeskládat svůj program – i proto, že dříve tak časté exotické dovolené by nyní byly komplikované. A tak moderátorka Eva Perkausová před silvestrem pracuje a třeba zpěvák Ondřej Ruml se vrací do svého rodiště.

reklama

Sváteční pohodu si každý představuje trochu jinak – někdo je rád v klidu domova, někdo zase navštěvuje přátele a příbuzné. „My asi nebudeme nijak kreativní. Manžel zřejmě bude muset do práce, takže já budu doma s klukama. Přes Vánoce budeme objíždět rodinu, takže si pár dnů doma u pohádek s cukrovím užiji,“ prozradila v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS exmoderátorka Gabriela Lašková.

K tématu

Zpěvák Ondřej Ruml se zase vrací do rodného kraje. „Většinou děláme rodinné kolečko. Objíždíme příbuzné, kteří jsou vzdálení, a chodíme do lesa v Jizerských horách, odkud pocházím,“ popsal Ruml.

To módní návrhářka Beata Rajská zůstává doma a užívá si povánočního klidu. „Čtu si, odpočívám, jsem s rodinou, s manželem a dětmi. Jednoduše si užíváme své blízkosti,“ svěřila se.

Zpěvačka Leona Machálková má naopak plány hned dva. Pro jistotu. „Poté, co navštívíme rodinu na Vysočině, budeme asi na chalupě. Měli jsme v plánu po silvestru odjet do Rakouska na lyže, ale z toho bohužel nic nebude. Jsem ale ráda, že jsme zdraví,“ sdělila Machálková.

Moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS Eva Perkausová ze zimy často utíká za teplem. Letos jí to ale nejspíš nevyjde. „Měla jsem v plánu odcestovat, ale nechci nic riskovat. Mám ale v plánu i pracovat, konkrétně v týdnu, kdy je Nový rok,“ prozradila Perkausová.

A neodcestuje ani herečka Nela Boudová, která každoročně mezi svátky létala do Asie. Letos bude doma s rodinou.

Tagy: Vánoce Eva Perkausová plány svátky SHOWTIME koronavirus Gabriela Lašková Nela Boudová silvestr Ondřej Ruml Leona Machálková

Další hlavní zprávy

360°

Prouza: Kvóty na potraviny chtějí agrobaroni. Západ plení náš trh, kontruje Fiala

Prouza: Kvóty na potraviny chtějí agrobaroni. Západ plení náš trh, kontruje Fiala

„Čeští agrobaroni nedokáží vyrábět tak efektivně jako zahraniční konkurence, a proto požadují kvóty na potraviny,“ soudí prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáš Prouza, který diskutoval v pořadu 360° Pavlíny Wolfové s poslancem Radimem Fialou (SPD). Ten předložil pozměňovací návrh o povinných kvótách na české potraviny Sněmovně a ta ho i přes výhrady opozice schválila. Návrh tak putuje do Senátu.

reklama
reklama
Bitka a pěsti ve Sněmovně. Poslanci se porvali kvůli rouškám

Sněmovna

Domácí zpravodajství

Praha má problém: Soud zrušil kolaudaci velké části tunelu Blanka
Mladík strčil kolegovi fixu do konečníku a mlátil ho přes penis. Odpyká si pět let
Další články
reklama
reklama