reklama

Letos žádné exotické dovolené. Perkausová místo toho pracuje, Ruml chodí do lesa

Kvůli pandemii koronaviru muselo mnoho lidí změnit plány i na období mezi svátky. To se samozřejmě týká také celebrit, které musely přeskládat svůj program – i proto, že dříve tak časté exotické dovolené by nyní byly komplikované. A tak moderátorka Eva Perkausová před silvestrem pracuje a třeba zpěvák Ondřej Ruml se vrací do svého rodiště.

reklama

Sváteční pohodu si každý představuje trochu jinak – někdo je rád v klidu domova, někdo zase navštěvuje přátele a příbuzné. „My asi nebudeme nijak kreativní. Manžel zřejmě bude muset do práce, takže já budu doma s klukama. Přes Vánoce budeme objíždět rodinu, takže si pár dnů doma u pohádek s cukrovím užiji,“ prozradila v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS exmoderátorka Gabriela Lašková.

K tématu

Zpěvák Ondřej Ruml se zase vrací do rodného kraje. „Většinou děláme rodinné kolečko. Objíždíme příbuzné, kteří jsou vzdálení, a chodíme do lesa v Jizerských horách, odkud pocházím,“ popsal Ruml.

To módní návrhářka Beata Rajská zůstává doma a užívá si povánočního klidu. „Čtu si, odpočívám, jsem s rodinou, s manželem a dětmi. Jednoduše si užíváme své blízkosti,“ svěřila se.

Zpěvačka Leona Machálková má naopak plány hned dva. Pro jistotu. „Poté, co navštívíme rodinu na Vysočině, budeme asi na chalupě. Měli jsme v plánu po silvestru odjet do Rakouska na lyže, ale z toho bohužel nic nebude. Jsem ale ráda, že jsme zdraví,“ sdělila Machálková.

Moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS Eva Perkausová ze zimy často utíká za teplem. Letos jí to ale nejspíš nevyjde. „Měla jsem v plánu odcestovat, ale nechci nic riskovat. Mám ale v plánu i pracovat, konkrétně v týdnu, kdy je Nový rok,“ prozradila Perkausová.

A neodcestuje ani herečka Nela Boudová, která každoročně mezi svátky létala do Asie. Letos bude doma s rodinou.

Tagy: Vánoce Eva Perkausová plány svátky SHOWTIME koronavirus Gabriela Lašková Nela Boudová silvestr Ondřej Ruml Leona Machálková

Další hlavní zprávy

Reportáž

Hutníci z Ostravy hrozí stávkou: Pojedeme do Prahy a vyházíme je tam z oken

Hutníci z Ostravy hrozí stávkou: Pojedeme do Prahy a vyházíme je tam z oken

Poslední z vlajkových lodí těžkého průmyslu v Ostravě nabírá vodu. Napřed šly ke dnu ostravské uhelné doly, po nich se začaly potápět Vítkovické železárny a nyní už teče i do oceláren Liberty Ostrava (dříve ArcelorMittal a Nová huť), které zaměstnávají přes 6 tisíc lidí. Všechny odborové organizace působící v ocelárně nyní vyhlásily stávkovou pohotovost, proto v pátek 16. dubna přijel rozbouřenou huť uklidnit i premiér Andrej Babiš.

Koronavirus

Smejkal: Středoškoláci se vrátí v květnu. V červnu povolíme zahrádky a venkovní koncerty

Smejkal: Středoškoláci se vrátí v květnu. V červnu povolíme zahrádky a venkovní koncerty

Počty žáků s pozitivním antigenním testem stoupnou, očekává epidemiolog Petr Smejkal, který vede Mezioborovou skupinu pro epidemické situace (MeSES) při ministerstvu zdravotnictví. V rozhovoru na rádiu Frekvence 1 odhadl, že by se studenti středních škol mohli vrátit do lavic v květnu. V červnu by se mohly otevřít restaurační zahrádky, venkovní koncerty a sporty.

Kultura se řítí do propasti. Zaorálek svými výroky připomíná Jakeše, říká houslista Šporcl
Elon Musk na Měsíci. NASA si pro příští let vybrala lunární modul SpaceX
Arenberger zamázl koncerty s PCR testy v Lucerně. Vrchol drzosti, zlobí se organizátor
reklama
reklama
Ukrajina hrozí útokem na „provokující“ lodě ruské rozvědky. V Donbasu se střílí

Rusko

Domácí zpravodajství

Český úspěch: Vědci z Liberce odhalili nový lék na covid. Jde o tenký papírek
Už žádné ignorování odborníků, vyzývá vládu imunolog Hořejší. Situace prý vypadá nadějně
Další články
reklama
reklama