reklama

Moderátorky Showtimu se neshodly. Každá prožívá předvánoční stres jinak

Tváře pořadu Showtime na Primě a CNN Prima NEWS vyrazily společně do centra Prahy, kde se rozpovídaly na téma Vánoční přípravy. Laďka Něrgešová a Iva Kubelková se ale v mnohém liší. Jedna peče hodně cukroví a panikaří a druhá nemá skoro žádné sladkosti a je v klidu. Uhádnete která?

reklama

Moderátorky Showtimu Laďka Něrgešová a Iva Kubelková společně usedly do kočáru s koňským spřežením. „Jak jsme si říkaly, že to letos není ono, najednou je to o level výš,“ pochvalovala si vyjížďku ze Staroměstského náměstí Iva. „Viď, se to úplně zlepšilo,“ přitakávala Laďka a jen těžko skrývala nadšení.

V předvánočních přípravách se ale už názory moderátorek rozcházejí. Uhodli byste, která z nich je ve stresu například z nedostatku cukroví? „Já si letos dala zcela vážné předsevzetí, že se opravdu nebudu stresovat,“ prozradila Laďka. „Každé ráno se na to intenzivně soustředím a pak se kouknu do diáře, co mám naplánované, abych stihla do 24., a už se hroutím,“ dodala.

„Já si myslím, že ona nám ta situace teď tak trochu nahrála. Myslím, že to teď tak má většina lidí, že já jsem teď paradoxně připravená, co se týká třeba dárků,“ řekla naopak Kubelková.

„Já mám pocit, že tři druhy cukroví nestačí, ale samozřejmě normálně by to stačilo. Já jsem letos napekla šest druhů a řekla jsem si, že tím končím. A teď chodím a říkám si, jestli bych neměla udělat ještě něco…“ přiznala se Laďka. „Ne neměla,“ odpověděla jí důrazně Iva. „My máme zatím jenom perníčky a jsem v klidu,“ dodala na závěr Iva Kubelková, která se rozhodně nenechá ničím rozhodit.

Tagy:

Hlavní zprávy

Jsme připraveni vyloučit Česko z mapy, Fiala i Kolář jsou rusofobové, tvrdí ruský expert
360°

Jsme připraveni vyloučit Česko z mapy, Fiala i Kolář jsou rusofobové, tvrdí ruský expert

Rusko je připraveno na to, že vyloučí Česko z mapy světa, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS ruský politolog a bohemista Vadim Truchačev. Reagoval tak na spekulace, že by novým českým premiérem byl šéf ODS Petr Fiala a ministrem zahraničí poslanec Ondřej Kolář (TOP 09). Truchačev Fialu označil za rusofoba, Kolář zase podle něj svým vedením Prahy 6 ruskému lidu plive do tváře.

Kde se vzal ostrý náboj? Asi jde o selhání jednotlivce, říká spoluproducent filmu Jákl
Nehody

Kde se vzal ostrý náboj? Asi jde o selhání jednotlivce, říká spoluproducent filmu Jákl

Celý svět šokovala tragédie, která se odehrála během natáčení amerického westernu Rust v Novém Mexiku. Americký herec Alec Baldwin nešťastnou náhodou zastřelil hlavní kameramanku Halynu Hutchinsovou a postřelil režiséra filmu Joela Souzu. V rekvizitní zbrani se totiž nacházel jeden ostrý náboj. Ze situace je zdrcený i český producent Petr Jákl, který na tvorbě filmu spolupracuje.

Zeman by nekomunikoval přes žalmy, tvrdí Forejt. Zkritizoval Mynáře, Kruliše i Ovčáčka

Bývalý šéf hradního protokolu Jindřich Forejt nešetřil kritikou na adresu současné Kanceláře prezidenta republiky (KPR). Nejvíc podle něj selhává komunikace, kancléř Vratislav Mynář navíc podle něj překročil pomyslnou hranici a koná aktivisticky. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS dodal, že si sám není jistý, jestli již druhým týdnem hospitalizovaný prezident Miloš Zeman o těchto krocích vůbec ví.

reklama

Domácí zpravodajství

Vojtěch upravil pravidla pro nošení respirátorů. V práci je nemusíte mít pořád

„Respirátor máte vždy, pokud je některý z vašich kolegů k vám blíž než 1,5 metru,“ upřesnil své dřívější nařízení ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) na Twitteru. Takový případ podle něj nastává například tehdy, když si kolegové šeptají drby na kávě. V původním středečním nařízení ale takové výjimky nebyly. Vojtěch oznámil, že od pondělí 25. října lidé nebudou muset mít zakrytá ústa a nos na pracovišti jen v případě, že sedí v kanceláři zcela sami.

Dušek: Odpovědnost musí být na lidech. Ať se proboha zamyslí a nechají se očkovat

Jedinou cestou z epidemie je očkování, zdůraznil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS šéf Ústavu zdravotnických informací a statistiky Ladislav Dušek. Podle něj by lidé měli vzít zodpovědnost na sebe, ale spousta z nich stále není očkována. Dušek také varoval, že pandemická čísla se budou v následujících týdnech zhoršovat. Přibývat může až pět tisíc nakažených denně a růst budou i počty hospitalizovaných.

Zastřelený pes na Náchodsku? Obyvatelé se bouří, policie případ odložila

Adršpachem na Náchodsku rezonuje případ údajné střelby v obci z konce léta. Zůstal po ní na ulici mrtvý pes jedné z obyvatelek. Háček je v tom, že ho pohřbila bez pitvy, kterou po ní požadovala policie. Ta teď případ odkládá s tím, že střelbu nelze potvrdit, takže není co vyšetřovat. Proti tomu se bouří jak řada obyvatel obce, tak majitelé psa, kteří mají i fotografii, kudy měl projektil proniknout do těla.

reklama