reklama

Moderátorky Showtimu se neshodly. Každá prožívá předvánoční stres jinak

Tváře pořadu Showtime na Primě a CNN Prima NEWS vyrazily společně do centra Prahy, kde se rozpovídaly na téma Vánoční přípravy. Laďka Něrgešová a Iva Kubelková se ale v mnohém liší. Jedna peče hodně cukroví a panikaří a druhá nemá skoro žádné sladkosti a je v klidu. Uhádnete která?

reklama

Moderátorky Showtimu Laďka Něrgešová a Iva Kubelková společně usedly do kočáru s koňským spřežením. „Jak jsme si říkaly, že to letos není ono, najednou je to o level výš,“ pochvalovala si vyjížďku ze Staroměstského náměstí Iva. „Viď, se to úplně zlepšilo,“ přitakávala Laďka a jen těžko skrývala nadšení.

K tématu

V předvánočních přípravách se ale už názory moderátorek rozcházejí. Uhodli byste, která z nich je ve stresu například z nedostatku cukroví? „Já si letos dala zcela vážné předsevzetí, že se opravdu nebudu stresovat,“ prozradila Laďka. „Každé ráno se na to intenzivně soustředím a pak se kouknu do diáře, co mám naplánované, abych stihla do 24., a už se hroutím,“ dodala.

„Já si myslím, že ona nám ta situace teď tak trochu nahrála. Myslím, že to teď tak má většina lidí, že já jsem teď paradoxně připravená, co se týká třeba dárků,“ řekla naopak Kubelková.

„Já mám pocit, že tři druhy cukroví nestačí, ale samozřejmě normálně by to stačilo. Já jsem letos napekla šest druhů a řekla jsem si, že tím končím. A teď chodím a říkám si, jestli bych neměla udělat ještě něco…“ přiznala se Laďka. „Ne neměla,“ odpověděla jí důrazně Iva. „My máme zatím jenom perníčky a jsem v klidu,“ dodala na závěr Iva Kubelková, která se rozhodně nenechá ničím rozhodit.

K tématu

Další hlavní zprávy

Historie

Rekordní mráz z roku 1929: Minus 42 a čtyři metry sněhu. Policajtům u nás praskaly obušky

Rekordní mráz z roku 1929: Minus 42 a čtyři metry sněhu. Policajtům u nás praskaly obušky

Přinese současná vlna takzvaných ledových dnů pokoření národního mrazového rekordu z roku 1929? Na stanici Státního ústavu meteorologického v Litvínovicích u Českých Budějovic naměřil tehdy profesor Jaroslav Maňák minus 42,2 stupně Celsia. A zhruba ve stejnou chvíli v blízké Stropnici u Římova zmrzl vsedě u stolu jistý Tomáš Kubala. „Byl sousedy nalezen tak zmrzlý, že tvořil ledový rampouch,“ napsaly Lidové noviny.

Evropská unie

Evropský soud přerušil jednání o české žalobě kvůli zastaveným dotacím pro Agrofert

Evropský soud přerušil jednání o české žalobě kvůli zastaveným dotacím pro Agrofert

  • Aktualizováno

Evropský soud přerušil jednání o žalobě České republiky na Evropskou komisi kvůli zablokované dotaci pro Agrofert. Chce počkat na konečné rozhodnutí Evropské komise o dotaci. O přerušení informoval web iRozhlas.cz, kterému to potvrdila mluvčí ministerstva zahraničí Zuzana Štíchová. Ve sporu jde o zhruba 800 tisíc korun, které Brusel prozatím odmítl zaplatit kvůli možnému střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO).

Před 35 lety se Tatra poprvé předvedla Dakaru. Proslavily ji pověstné čapí nohy
Česko se rizikovým číslům zatím vyhýbá. Směřuje „jen“ k 5000 nakažených denně
Češi v roce 2020 nakupovali více ovoce než zeleniny. Oblíbená byla hlavně jablka
Nemám být tak rychlá. Herečka Jiřina Bohdalová skončila v nemocnici, uklouzla na náledí
Der Spiegel o Česku: Nemocnice na hraně kapacit, ale převážila hrdost miliardáře Babiše
reklama
reklama
Babiš očkování předstíral, říkají Romové z Vítkovic a odmítají vakcínu

Reportáž

Domácí zpravodajství

Dvouletá holčička poráží covidový syndrom. Brzy by mohla být z nemocnice doma
Nákaza se přestává šířit. Klesá PES, počet nakažených i lidí v nemocnicích
Další články
reklama
reklama