reklama
CNN Prima News svátky

svátky

Výpis příspěvků ke štítku „svátky“

Vánoční cesta: Za Ježíškem na Boží Dar. Poznejte jeho příběh a předejte mu svá přání

29. listopadu 2021 07:17

Kde bydlí Ježíšek? Zapeklitá otázka, kterou mnozí rodiče mohou od svých dětí slyšet, má poměrně snadnou odpověď, která uspokojí i ty největší zvědavce. Za svůj domov přijal třetí nejmenší město v České republice – Boží Dar. A kdo nevěří, může se do Krušných hor přijet podívat. Ježíšek zde má nejen svou cestu, na které děti poznají Ježíškův příběh a pomocníky, ale i poštu. Víte, kam dopis Ježíškovi zaslat?

Vánoce na Primě: Pohádka s Gottem, televizní premiéry i filmové evergreeny

11. listopadu 2021 20:18

Kdo si umí představit vánoční svátky bez pohádek a filmových hitů? Televize Prima proto přichází i letos s bohatou nadílkou, ve které si jistě vybere každý člen rodiny. Chybět samozřejmě nebudou oblíbené české pohádky, klasické vánoční tituly, ale ani řada filmů, které na obrazovkách ještě neběžely. Na Vánoce si speciální program připravil nejen hlavní kanál Primy, ale i další stanice jako Prima MAX nebo CNN Prima NEWS. Nabídka bude opravdu pestrá.

Britové se děsí prázdných regálů, skoupili vánoční pudinky. Zmizelo jich půl milionu

23. října 2021 22:37

Velká Británie se ještě neoklepala z logistické krize, kvůli které došly v zemi zásoby pohonných hmot, a občané se už se strachem zabývají otázkou, zda bude dost zboží na Vánoce. Někteří se proto před další krizí chtěli pojistit. A tak ve velkém skoupili dárková balení, hračky, ale hlavně – v Británii tradiční – vánoční pudinky.

Letos žádné exotické dovolené. Perkausová místo toho pracuje, Ruml chodí do lesa

28. prosince 2020 21:11

Kvůli pandemii koronaviru muselo mnoho lidí změnit plány i na období mezi svátky. To se samozřejmě týká také celebrit, které musely přeskládat svůj program – i proto, že dříve tak časté exotické dovolené by nyní byly komplikované. A tak moderátorka Eva Perkausová před silvestrem pracuje a třeba zpěvák Ondřej Ruml se vrací do svého rodiště.

reklama