CNN Prima News plány

plány

Výpis příspěvků ke štítku „plány“

Fiala v příštím roce vyrazí na jih, zmínil i Indii. Prezident chystá návštěvu velkovévodství

Premiér Petr Fiala (ODS) zamíří v první polovině příštího roku do Indie, Španělska a Itálie. Chystá také návštěvu dalších zemí. Prezident Petr Pavel jedná například o Lucembursku. Předseda vlády rovněž sdělil, že ač je Česko opatrné ohledně zvyšování unijního víceletého finančního rámce, řadí se mezi státy, které chtějí v tomto ohledu pomoct Ukrajině v růstu. Vrcholní politici to ve čtvrtek potvrdili během tiskové konference s novináři.

Třikrát a dost, potvrdil Vémola konec kariéry. Jedna výzva by ho ale z důchodu do klece vrátila

Štvanice je pro mě určitě naposledy, jsem si tím skutečně jistý. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedl zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola, a potvrdil tak i konec celé kariéry. Navzdory těmto slovům prozradil výzvu, který by ho z důchodu do klece opět vrátila. Je si jistý, že v sobotním zápase zvítězí. „Jak mohu prohrát na eventu, kde mám celou rodinu a fanoušky. To je legální doping,“ prohlásil bijec.

Unikly tajné plány USA pro Ukrajinu, na internetu se rychle šíří. Pentagon hledá viníka

Aktualizováno

Na sociálních sítích se objevily utajované válečné dokumenty, které podrobně popisují plány Spojených států a NATO na posílení ukrajinské armády před plánovanou ofenzivou proti ruským jednotkám. Pentagon vyšetřuje, kdo stojí za únikem plánů, které se šíří především na Twitteru a na komunikační platformě Telegram, široce dostupné v Rusku. Informoval o tom list The New York Times (NYT). Podle Kyjeva únik působí jako ruská dezinformační kampaň.

Žilková: Největší překvapení roku? Prolhaný Stropnický. Šťastného otce jen předstíral

Jak vypadal rok 2022 očima hvězd Divadla Broadway? Frontman skupiny Kabát Pepa Vojtek vzkázal, že byl hektický. To Veroniku Žilkovou potkala řada těžkých situací. Ať už rozpad manželství s velvyslancem v Izraeli Martinem Stropnickým, nebo v závěru roku smrt milované maminky. Právě zjištění, že ji její manžel podvádí, a jeho „dlouholeté lži“, označila herečka za největší překvapení roku.

Musk mění plány. Rozprodal akcie za téměř čtyři miliardy dolarů, peníze potřebuje na Twitter

Americký miliardář Elon Musk prodal 19,5 milionu akcií výrobce elektromobilů Tesla za 3,95 miliardy dolarů (95,36 miliardy korun). Vyplývá to z údajů pro americkou Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC). Ředitel automobilky Tesla tak od letošního dubna, kdy se stal největším akcionářem internetové společnosti Twitter, prodal akcie Tesly v hodnotě téměř 20 miliard dolarů, píše agentura Reuters. Účel posledního prodeje Musk neoznámil. Analytici ho očekávali, protože šéf Tesly potřebuje prostředky na akvizici Twitteru.