reklama
CNN Prima News plány

plány

Výpis příspěvků ke štítku „plány“

Poslední rozhovor s Mekym: Uvědomění i slova naděje. Kam se chtěl ještě vrátit?

21. listopadu 2021 12:03

Předčasný odchod zpěváka Mira Žbirky do hudebního nebe zasáhl jeho fanoušky i kolegy. Legendární slovenský hudebník se ve svých 69 letech do důchodu rozhodně nechystal, plánoval projekty i nové album. Ve zřejmě posledním rozhovoru, který poskytl na konci září webu iReport, sdělil, co si uvědomil a kam by se chtěl ještě jednou vrátit.

Volby ovlivní i otázka přijetí eura. Jaký mají postoj jednotlivé politické subjekty?

31. srpna 2021 09:59

Při podzimních volbách do Poslanecké sněmovny by mohl důležitou roli hrát postoj politických stran k otázce přijetí eura. Češi se v názorech dělí na dva tábory, politici se však shodují na jednom – v dalších čtyřech letech euro v Česku nebude. Jaké však mají politické subjekty plány do budoucna? Některé strany euro zavrhují, jiné ho za určitých podmínek nevylučují.

Budeme naplňovat Kellnerův odkaz, slibuje PPF. Skupina poprvé propadla do celoroční ztráty

23. srpna 2021 09:43

Skupina PPF bude naplňovat odkaz a realizovat plány zesnulého většinového majitele skupiny Petra Kellnera. V úvodním slově výroční zprávy PPF za rok 2020 to napsal její výkonný ředitel Ladislav Bartoníček. Při boji s pandemií koronaviru podle něj dál ubývá svobody a zvyšuje se napětí mezi lidmi i státy, krize ale přinesla i schopnost semknout se. Bartoníček úvodní slovo napsal poprvé, předtím jej vždy psal Kellner, který zemřel koncem března při pádu vrtulníku na Aljašce.

Letos žádné exotické dovolené. Perkausová místo toho pracuje, Ruml chodí do lesa

28. prosince 2020 21:11

Kvůli pandemii koronaviru muselo mnoho lidí změnit plány i na období mezi svátky. To se samozřejmě týká také celebrit, které musely přeskládat svůj program – i proto, že dříve tak časté exotické dovolené by nyní byly komplikované. A tak moderátorka Eva Perkausová před silvestrem pracuje a třeba zpěvák Ondřej Ruml se vrací do svého rodiště.

Uzavírka Smetanova nábřeží: Přijdou tři lidé za týden. Praha přesto chce pokračovat

8. září 2020 07:59
Aktualizováno

Kontroverzní zahrádky na Smetanově nábřeží v Praze pomalu končí, majitelé je musí sbalit do 30. září. Zatímco jedni smutní nad tím, že za týden si na zahrádku sedli jen dva až tři lidé, jiní si nabídku města chválí s tím, že jim spolu s dalšími akcemi pomohla překonat koronavirus. Uzavření se i přes ostrou kritiku části veřejnosti osvědčilo i podle vedení Prahy. Pracuje dokonce na koncepci dlouhodobého zklidnění oblasti, čímž mimo jiné říká, že s návratem aut minimálně na část nábřeží už se příliš nepočítá.

reklama