Jako by jí bylo 20 let. Maminka nám jde do puberty, říkají sestry Geislerovy

Sestry Aňa a Lenka Geislerovy jsou si od malička velmi blízké. Dělí je od sebe pouhých 14 měsíců. Dobrý vztah udržují i se svou mladší sestrou Ester, stejně tak i s maminkou Věrou. Co zajímavého na sebe holky prozradily?

Aňa a Lela, jak se jim přezdívá, byly od malička velmi poslušné, a tak neměla jejich maminka a malířka Věra Geislerová s jejich výchovou nejmenší potíže. „Ony byly strašně hodné. Vychovávali jsme je trošku na volno. Byli jsme v pohodě,“ uvedla Věra. Více práce přibylo, když na svět přišla její nejmladší dcera Ester. „Po devíti letech se pak narodila Éťa, tak to byl můj diář teprve zběsilý,“ přiznala.

Že se chovaly poslušně, potvrdily koneckonců i Anna s Lenkou. „Ano, a zůstalo nám to,“ uvedla 46letá výtvarnice Lenka Geislerová. „Vždy jsme si spolu vystačily a pak nám přibyla na hraní Éťa, Já jsem v dětství nikoho a nic nepostrádala a veškeré hry, Barbie panenky, domečky jsme provozovaly se sestrami. Lela chtěla být princeznou a já princem a v tom jsme se doplňovaly,“ uvedla 45letá herečka Anna Geislerová.

Některé věci si holky nechávají pro sebe

Věra Geislerová je prý na své dcery pyšná. Udržují spolu dobrý vztah a když je třeba vyřešit nějaký problém, většinou se scházejí pospolu. „Vždy se sejdeme a řešíme vše společně, i ty vnučky. Ale že by mi někdo v noci volal, to ne, ani bych to nezvládala,“ popsala maminka tří dcer.

Některé věci si prý ale holky nechávají pro sebe. „Ona nám nechávala hodně svobody a ani nás nenapadlo se svěřovat,“ uvedla Aňa Geislerová. „Jsou věci, které jsme nesdílely s mámou. My se rády potkáváme a bavíme se o všem, ale takové to: ‚Mami, poraď‘, to jsem nikdy neměla. Na druhou stranu mi přijde, že je máma teď tak zábavná, v pohodě a veselá, že se s ní různé věci hrozně dobře probírají,“ doplnila herečka.

Za skvělou náladu jejich maminky prý může její partner. „Máme ji moc rádi i jejího přítele, jako by jí bylo 20 let,“ uvedla Anna. A stejně tak to vidí i její sestra Lenka. „Je to skvělé a zřejmě jí to moc svědčí. Maminka nám jde do puberty,“ řekla s úsměvem výtvarnice.

Tagy: