reklama

Jako by jí bylo 20 let. Maminka nám jde do puberty, říkají sestry Geislerovy

Sestry Aňa a Lenka Geislerovy jsou si od malička velmi blízké. Dělí je od sebe pouhých 14 měsíců. Dobrý vztah udržují i se svou mladší sestrou Ester, stejně tak i s maminkou Věrou. Co zajímavého na sebe holky prozradily?

reklama

Aňa a Lela, jak se jim přezdívá, byly od malička velmi poslušné, a tak neměla jejich maminka a malířka Věra Geislerová s jejich výchovou nejmenší potíže. „Ony byly strašně hodné. Vychovávali jsme je trošku na volno. Byli jsme v pohodě,“ uvedla Věra. Více práce přibylo, když na svět přišla její nejmladší dcera Ester. „Po devíti letech se pak narodila Éťa, tak to byl můj diář teprve zběsilý,“ přiznala.

Že se chovaly poslušně, potvrdily koneckonců i Anna s Lenkou. „Ano, a zůstalo nám to,“ uvedla 46letá výtvarnice Lenka Geislerová. „Vždy jsme si spolu vystačily a pak nám přibyla na hraní Éťa, Já jsem v dětství nikoho a nic nepostrádala a veškeré hry, Barbie panenky, domečky jsme provozovaly se sestrami. Lela chtěla být princeznou a já princem a v tom jsme se doplňovaly,“ uvedla 45letá herečka Anna Geislerová.

Některé věci si holky nechávají pro sebe

Věra Geislerová je prý na své dcery pyšná. Udržují spolu dobrý vztah a když je třeba vyřešit nějaký problém, většinou se scházejí pospolu. „Vždy se sejdeme a řešíme vše společně, i ty vnučky. Ale že by mi někdo v noci volal, to ne, ani bych to nezvládala,“ popsala maminka tří dcer.

Některé věci si prý ale holky nechávají pro sebe. „Ona nám nechávala hodně svobody a ani nás nenapadlo se svěřovat,“ uvedla Aňa Geislerová. „Jsou věci, které jsme nesdílely s mámou. My se rády potkáváme a bavíme se o všem, ale takové to: ‚Mami, poraď‘, to jsem nikdy neměla. Na druhou stranu mi přijde, že je máma teď tak zábavná, v pohodě a veselá, že se s ní různé věci hrozně dobře probírají,“ doplnila herečka.

Za skvělou náladu jejich maminky prý může její partner. „Máme ji moc rádi i jejího přítele, jako by jí bylo 20 let,“ uvedla Anna. A stejně tak to vidí i její sestra Lenka. „Je to skvělé a zřejmě jí to moc svědčí. Maminka nám jde do puberty,“ řekla s úsměvem výtvarnice.

Tagy:

Hlavní zprávy

Mám rád zlato, říká kandidát na ministra průmyslu a obchodu. Kdo je Jozef Síkela?
Vláda

Mám rád zlato, říká kandidát na ministra průmyslu a obchodu. Kdo je Jozef Síkela?

Ve vznikající vládě Petra Fialy má nahradit Věslava Michalika. Jozef Síkela je novým kandidátem hnutí STAN na post ministra průmyslu a obchodu. Jde o finančníka, který má v oboru 30leté zkušenosti. Jako výkonný ředitel vedl Slovenskou spořitelnu a byl členem představenstva její matky, rakouské Erste Group. Ve světě peněz patří spíše ke konzervativcům, který se rezervovaně staví ke kryptoměnám a raději dává přednost zlatu.

Hlavní hygienička Svrčinová se nakazila koronavirem. V izolaci zůstane dva týdny

Hlavni hygienička Pavla Svrčinová měla pozitivní test na koronavirus. Radiožurnálu to potvrdil mluvčí ministerstva zdravotnictví Daniel Köppl. Svrčinová zůstane dva týdny v izolaci, příznaky onemocnění nemá. V neděli oznámil pozitivní test na koronavirus ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO), který má mírný průběh covidu, pracovat chce z domova.

Agresivní psi děsí obyvatele Hodonína. Místní se chtějí bránit peticí

Už dva roky chodí někteří obyvatelé Hodonína s obavami kolem zahrádkářské kolonie na okraji města. Při procházkách na okraji města na ně totiž údajně často útočí dva psi, které tam chová starší muž. I když zde musela opakovaně zasahovat policie, majitel zvířat tvrdí, že má svoje psy pod kontrolou. Obyvatelé mu však nevěří a rozhodli se sepsat petici, kterou chtějí na problém upozornit.

reklama

Domácí zpravodajství

STAN navrhl nového ministra průmyslu místo Michalika. Jde o slovenského finančníka

Novým kandidátem hnutí Starosové a nezávislí (STAN) na ministra průmyslu a obchodu je manažer, dlouholetý člen vedení Erste Group a investor Jozef Síkela. Jeho nominaci schválil o víkendu celostátní výbor STAN, informovalo v pondělí hnutí v tiskové zprávě. Síkela v navrhované budoucí sestavě vlády Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Pirátů se STAN nahradil místopředsedu Starostů Věslava Michalika, který se nominace vzdal minulý týden kvůli spekulacím o svém podnikání.

Paroubek pomýšlí na post prezidenta. Ty, co chtějí kandidovat, si tam nepřeji, řekl

Současná situace může být pro ČSSD počátkem konce, tvrdí bývalý šéf strany Jiří Paroubek. „Záleží na tom, kdo se teď zmocní vedení. Pokud to bude Jana Maláčová a vezme si k sobě pár schopných lidí, myslím si, že naděje je. Pokud se ale toho zmocní lidé řízeni Pochem nebo Chovancem, to znamená Petříček, Šmarda a takováto parta, bude to konec,“ řekl bývalý premiér Paroubek v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Zároveň připustil, že je ochotný se ucházet o post hlavy státu.

Babiš řekl, kdy do Česka dorazí vakcína pro děti. Očkovat se budou moci už během svátků

Vakcína pro děti mezi pěti až jedenácti let do Česka dorazí 21. prosince, řekl ve svém pravidelném nedělním pořadu Čau lidi premiér Andrej Babiš (ANO). Základní dodávka od firmy Pfizer/BioNTech by měla obsahovat 300 tisíc dávek. Podle Babiše budou pediatři děti očkovat až od příštího ledna. Ve velkých nemocnicích s tím ale začnou už mezi svátky.

reklama