reklama

Z čeho má Jan Kraus hrůzu a čím se doopravdy živí? Prozradil v exkluzivním rozhovoru

Představujeme vám Jana Krause, jak ho neznáte v úspěšné late night show: V exkluzivním rozhovoru pro CNNPrima.cz.

reklama

Sešli jsme se těsně před spuštěním nouzového stavu a zavedením dalším zpřísněných opatření, která se dost zásadně dotknou i divadelních představení.

Před čtrnácti lety Jan Kraus veřejně připil na křtu knihy rozhovorů, které s ním vedla herecká kolegyně Eva Holubová, na konec novinových rozhovorů.

S hostitelem Show Jana Krause jsme tedy společně usedli do nezaměnitelné červené pohovky a před kamerou probrali podstatu a záměr formátu, kterého se v českých televizích před zhruba 16 lety stal průkopníkem. Podle čísel sledovanosti se mu v této branži stále daří. Na Primě letos Jan Kraus s vlastní talkshow slaví deset let.

Během řeči došlo také na osobnější rovinu: jeho upřímné obavy z koronaviru, záložní plány v případě dalších restrikcí, ale i vyzrazení osobního rituálu při přípravě na hosty nebo na potřeby Krausova mozku.

Jan Kraus v červené pohovce

  • Z čeho má Jan Kraus hrůzu
  • Čím podle něj byla poučná první plošná karanténa
  • Proč mít z nemoci COVID-19 respekt
  • Co Jana Krause ve skutečnosti živí
  • Co ho nebaví v českých talkshow
  • Změnil za dobu moderování názor na některé ze svých hostů
  • Jak se mění publikum
  • Rozdíl ve spolupráci mezi veřejnoprávní a komerční televizí
  • Svoboda projevu
  • Jak to bylo s jeho plnovousem, který nedávno vzbudil takový zájem veřejnosti
Tagy:

Hlavní zprávy

Očkovat proti covidu a chřipce současně? Univerzální vakcína se testuje, říká Prymula
Koronavirus

Očkovat proti covidu a chřipce současně? Univerzální vakcína se testuje, říká Prymula

Chřipka letos připravuje nebývale silný úder. Tvrdí to někteří odborníci a stejně jako u covidu nabádají k očkování. Klidně obě vakcíny najednou. Jenže nechat si současně aplikovat vakcínu proti covidu a chřipce může podle některých praktiků pro organismus znamenat pořádnou zátěž a pacientům tak doporučují alespoň dvoutýdenní odstup. Bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) ve vysílání CNN Prima NEWS sdělil, že se nyní testuje univerzální vakcína.

Energie bude jenom zdražovat. Každý týden budeme překvapeni něčím jiným, říká novinář
360°

Energie bude jenom zdražovat. Každý týden budeme překvapeni něčím jiným, říká novinář

Ceny energií se drží na rekordních částkách. Podle novináře týdeníku Hrot Pavla Párala však Češi nemají čekat zlevňování, ba naopak. „Na strach z toho, že Čechy zdražování zasáhne, je pozdě. Bát se měli před třemi lety, kdy se řešily emisní limity a uhlíková neutralita. Tehdy byly překročeny hranice. Nyní jede samospád a každý týden budeme překvapeni něčím jiným,“ podotkl v pořadu 360°.

Politická debata s Hamáčkem, Vondráčkem, Ondráčkem i Okamurou. Jak chtějí řešit migraci?

CNN Prima NEWS ve středu od 20:15 odvysílá další ze série předvolebních debat Speciál 360°: Hlas lidu. Před publikem se v sále střetne čtveřice zástupců politických subjektů kandidujících ve sněmovních volbách. Ve dvouhodinové debatě budou tentokrát diskutovány zejména otázky bezpečnosti a migrace. Do předvolebního pořadu byli pozváni politici z řad ANO, SPD, KSČM a ČSSD.

reklama

Domácí zpravodajství

Babiš, Fiala i Rakušan. Političtí lídři se utkají ve velké superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama