reklama
CNN Prima News talkshow

talkshow

Výpis příspěvků ke štítku „talkshow“

Jsme si vzácní, vařením čas neztrácíme, ujistila Burešová. Forejt ji musel krotit

21. prosince 2021 11:02

Herečka Eva Burešová v talkshow 7 pádů Honzy Dědka přiznala, že nikdy nenavštívila restauraci svého přítele Přemka Forejta. A že by jí doma šéfkuchař nějak zvlášť vyvařoval? To už vůbec ne. Burešová s Forejtem v pořadu popsali, jak tráví společný čas. A došlo i na pikantnosti. 7 pádů Honzy Dědka sledujte v úterý od 20:15 na Primě.

Muži jsou idioti a troubové, říká Obermannová a vydává novou knihu o sexu po padesátce

5. října 2021 16:34

Irena Obermannová patří k nejuznávanějším českým spisovatelkám a scénáristkám. Ve své nové knize Babička prolamuje tabu sexu po padesátce. Obermannová je také známá jako zastánkyně feminismu, často například kritizuje, že její scénáře režírují muži. Celý rozhovor můžete sledovat v talkshow 7 pádů Honzy Dědka na televizi Prima.

Co Čech, to trenér! CNN Prima NEWS spouští speciální vysílání nejen o MS v hokeji

19. května 2021 14:05

Hokejové šampionáty si obvykle nenechává ujít většina národa. CNN Prima NEWS proto pro své diváky přichystala u příležitosti Mistrovství světa v ledním hokeji 2021 vlastní hokejovou talkshow. Ve dny, kdy hraje česká reprezentace, přivítají moderátoři Roman Šebrle a Pavlína Wolfová hosty z řad bývalých hokejových hráčů, manželek hokejistů, ale i fanoušků oblíbeného sportu z řad umělců a dalších veřejně známých osobností.

Boušková o svatbě s Vydrou: Myslela jsem si, že umírám, tak jsem ho požádala o ruku

13. října 2020 15:39

Hosty úterního dílu talk show 7 pádů Honzy Dědka budou zpěvačka Dara Rolins, designérka Eva Klabalová, herec Tomáš Dalecký a herecká manželská dvojice Jana Boušková a Václav Vydra. Jak jim to klape v manželství a jak se dali dohromady? Proč Vydru o ruku žádala Boušková? A proč Daře Rolins nevychází vztahy s muži a co řekla o Homolovi a Rytmusovi?

Honza Dědek: Šíp je moderátor původní profesí, Kraus herec a já novinář

23. července 2020 10:15

Úspěšná talkshow 7 pádů Honzy Dědka bude po prázdninách na televizi Prima opět pokračovat. Diváci se mohou těšit na novou scénu, „proměnlivou znělku“ vždy s novým detailem a hlavně na další řadu atraktivních hostů, uvedl v pořadu Nový den Honza Dědek. Která zvučná jména si pozval ke zpovědi? Jaké je pro něj samotného být na místě zpovídaného? Jak by porovnal sebe s kolegy Janem Krausem a Karlem Šípem?

reklama