CNN Prima News talkshow

talkshow

Výpis příspěvků ke štítku „talkshow“

Velké zklamání pro Lelu Vémolu. Její televizní show se odkládá kvůli synově nemoci

Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly, Lela, dosud byla zejména modelkou. Nyní se ale připravuje na roli moderátorky a chystá vlastní televizní pořad s názvem Lela Show. V něm budou hlavními hosty hlavně influenceři, které bude zpovídat. První díl show ale byl ještě před vysíláním odložen kvůli jejímu synkovi Rockymu, který onemocněl, a musel být před časem dokonce hospitalizován.

Zásadní oznámení generála Pavla: Na Primě potvrdil kandidaturu na Hrad. Kdy začne kampaň?

Pro oznámení své kandidatury na hlavu státu si generál Petr Pavel vybral talkshow 7 pádů Honzy Dědka, jejíž první díl pro tuto televizní sezónu v úterý večer natočila televize Prima. V rozhovoru s Honzou Dědkem tak poprvé oficiálně oznámil, co už dříve naznačil, že bude usilovat o post českého prezidenta. Prozradil i termín zahájení volební kampaně.

Nové seriály i zábavné reality show. Podzim na Primě zalije pálavské slunce a hořké pivo

Tři nové seriály pro hlavní vysílací čas, skvělá zábavná show, svatební reality show, talkshow o vztazích a sexu i volba královny krásy. To je jen část z novinek, které si skupina Prima připravila k uvedení v nadcházející televizní sezóně. Dokonalý mix zábavy a romantiky doplní programové stálice, které diváci Primy milují. Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS pomůže veřejnosti zorientovat se v podzimních volbách i ve stále palčivějších ekonomických záležitostech.

Co Čech, to trenér! CNN Prima NEWS spouští speciální vysílání nejen o MS v hokeji

Hokejové šampionáty si obvykle nenechává ujít většina národa. CNN Prima NEWS proto pro své diváky přichystala u příležitosti Mistrovství světa v ledním hokeji 2021 vlastní hokejovou talkshow. Ve dny, kdy hraje česká reprezentace, přivítají moderátoři Roman Šebrle a Pavlína Wolfová hosty z řad bývalých hokejových hráčů, manželek hokejistů, ale i fanoušků oblíbeného sportu z řad umělců a dalších veřejně známých osobností.