reklama

Jandu pustili z nemocnice. Zatím zkouším, co to udělá, přiznal a varoval před covidem

Zpěvák Dalibor Janda se po téměř dvou týdnech vrátil domů z nemocnice, kde byl hospitalizovaný kvůli vážným problémům se srdcem. O svém zdravotním stavu informoval fanoušky prostřednictvím příspěvku na Facebooku, ve kterém je poprosil o jednu laskavost. Více o Jandově zdravotním stavu sledujte v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS.

reklama

„Cítím se celkem v pohodě. Zatím zkouším, co to udělá. Chodím na procházky a starají se o mě dvě děvčata, moje manželka a dcera,“ svěřil se Janda pořadu Showtime. Celý rozhovor s legendárním zpěvákem můžete sledovat na Primě a CNN Prima NEWS, začínáme v 19:55.

O svém zdravotním stavu informoval Janda fanoušky už v neděli. „Vážení přátelé, fanoušci a kamarádi, moc vás všechny pozdravuji po krátké nedobrovolné odmlce. Asi všichni víte, viděli jste a slyšeli jste určitě i z médií, že mě náhle postihl závažný srdeční problém,“ popsal důvod hospitalizace v příspěvku na Facebooku.

Svým příznivcům pak od srdce poděkoval za stovky SMS zpráv, e-mailů i osobní podporu. „Moc mě to povzbudilo, myslel jsem na vás a dál myslím a věřím, že rekonvalescence bude probíhat v pořádku a co nejdřív vám pošlu videopozdrav,“ napsal dále zpěvák.

Vážení přátelé, fanoušci a kamarádi💜Moc vás všechny pozdravuji po krátké nedobrovolné odmlce. Asi všichni víte, viděli...

Posted by Dalibor Janda on Sunday, January 31, 2021

Ocenil také práci lékařů, kteří se o něj ve vinohradské nemocnici starali. „Jste prostě borci,“ prohlásil. V příspěvku pak fanouškům popřál zdraví a zdůraznil, aby se neřídili „primitivními a hloupými názory“, podle kterých není onemocnění COVID-19 nebezpečné. „Buďte ostražití, všechno je to na nás a na našem zdravém rozumu,“ zdůraznil Janda.

K tématu

Další hlavní zprávy

Blatný chce výměnu hlavní hygieničky Rážové. Babiš s ní není spokojený
Rozhovor s Meghan a Harrym se blíží. Vévodkyně od veřejnosti čelí drsné kritice
Povinné testování státních zaměstnanců od 10. března? Mimořádně se proto sejde vláda
Letos žádná maturitní zkouška, navrhuje Babiš. Místo ní by stačil průměr známek
reklama
reklama
Nová studie: Můžete se nakazit covidem třeba po dotyku nákupního vozíku?

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Blatný: Lidé nad 65 let by se mohli k očkování hlásit v dubnu. Vakcíny neschovávejme
Velký přehled nemocnic: Vyčerpání, nakažený personál, rušení operací. Kde je nejhůř?
KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Gazdík: Babišova vláda je otřesná, Zemanovi odborníci by však byli možná ještě horší
Další články
reklama
reklama