reklama

Jandu pustili z nemocnice. Zatím zkouším, co to udělá, přiznal a varoval před covidem

Zpěvák Dalibor Janda se po téměř dvou týdnech vrátil domů z nemocnice, kde byl hospitalizovaný kvůli vážným problémům se srdcem. O svém zdravotním stavu informoval fanoušky prostřednictvím příspěvku na Facebooku, ve kterém je poprosil o jednu laskavost. Více o Jandově zdravotním stavu sledujte v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS.

reklama

„Cítím se celkem v pohodě. Zatím zkouším, co to udělá. Chodím na procházky a starají se o mě dvě děvčata, moje manželka a dcera,“ svěřil se Janda pořadu Showtime. Celý rozhovor s legendárním zpěvákem můžete sledovat na Primě a CNN Prima NEWS, začínáme v 19:55.

O svém zdravotním stavu informoval Janda fanoušky už v neděli. „Vážení přátelé, fanoušci a kamarádi, moc vás všechny pozdravuji po krátké nedobrovolné odmlce. Asi všichni víte, viděli jste a slyšeli jste určitě i z médií, že mě náhle postihl závažný srdeční problém,“ popsal důvod hospitalizace v příspěvku na Facebooku.

Svým příznivcům pak od srdce poděkoval za stovky SMS zpráv, e-mailů i osobní podporu. „Moc mě to povzbudilo, myslel jsem na vás a dál myslím a věřím, že rekonvalescence bude probíhat v pořádku a co nejdřív vám pošlu videopozdrav,“ napsal dále zpěvák.

Vážení přátelé, fanoušci a kamarádi💜Moc vás všechny pozdravuji po krátké nedobrovolné odmlce. Asi všichni víte, viděli...

Posted by Dalibor Janda on Sunday, January 31, 2021

Ocenil také práci lékařů, kteří se o něj ve vinohradské nemocnici starali. „Jste prostě borci,“ prohlásil. V příspěvku pak fanouškům popřál zdraví a zdůraznil, aby se neřídili „primitivními a hloupými názory“, podle kterých není onemocnění COVID-19 nebezpečné. „Buďte ostražití, všechno je to na nás a na našem zdravém rozumu,“ zdůraznil Janda.

Tagy:

Hlavní zprávy

Sledujte ŽIVĚ Partii s Prymulou a Kubou: Velká diskuse o testování, očkování a opatřeních
Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ Partii s Prymulou a Kubou: Velká diskuse o testování, očkování a opatřeních

Změní českou justici případ bývalé ministryně Vlasty Parkanové? Na otázku budou hledat odpovědi hosté Partie Terezie Tománkové ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) a jeho předchůdkyně ve vládě Marie Benešová (za ANO). Následuje velká diskuse o testování, očkování a nových protipandemických opatřeních, které se zúčastní hned několik zástupců různých politických stran, mezi nimi i epidemiolog Roman Prymula a hejtman Jihočeského kraje a předseda Asociace krajů Martin Kuba (ODS). Pořad můžete sledovat v neděli od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Německý viceadmirál odstoupil poté, co chválil Putina. Pomoci Ukrajině ale země neplánuje

Šéf německého námořnictva Kay-Achim Schönbach odstoupil kvůli svým kontroverzním výrokům na adresu Ukrajiny a Ruska, uvedla agentura Reuters. Mluvčí německého ministerstva obrany řekla, že viceadmirálova prohlášení, ať už jde o jejich obsah či formu, neodrážejí oficiální postoj Německa. Vztahy našeho západního souseda s Ukrajinou jsou však nadále napjaté. Německo se totiž staví velmi odmítavě k vojenské pomoci Ukrajině v souvislosti s hrozící ruskou invazí.

Dosáhnete na státní podporu kvůli energiím? Jurečka představil kalkulačku pro zájemce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) představil plán na vyplácení podpory kvůli zdražení energií. Zájemci o příspěvek na bydlení si mohou díky nově spuštěné kalkulačce spočítat, zda na státní podporu dosáhnou. Podle šéfa resortu na něj mají nárok vlastníci bytu a trvalí nájemníci, kterým na úhradu přiměřeného bydlení v Praze nestačí 35 procent celkových příjmů. V jiných oblastech činí hranice pro příspěvek 30 procent příjmů.

reklama

Domácí zpravodajství

Další mrazivé záběry z nehody na D5: Utekli za svodidla, jejich auto smetl kamion

Na sociálních sítích se objevilo další video ze čtvrteční hromadné nehody na dálnici D5 u Žebráku na Berounsku. Kvůli špatnému počasí a nezodpovědnosti některých řidičů tam havarovalo 36 aut a šest lidí se zranilo. Provoz byl zastaven na 11 hodin. Poslední video názorně ukazuje, jak je důležité při havárii na dálnici ihned opustit vozidlo a dostat se od něj co nejdál.

reklama