reklama

Jandu pustili z nemocnice. Zatím zkouším, co to udělá, přiznal a varoval před covidem

Zpěvák Dalibor Janda se po téměř dvou týdnech vrátil domů z nemocnice, kde byl hospitalizovaný kvůli vážným problémům se srdcem. O svém zdravotním stavu informoval fanoušky prostřednictvím příspěvku na Facebooku, ve kterém je poprosil o jednu laskavost. Více o Jandově zdravotním stavu sledujte v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS.

reklama

„Cítím se celkem v pohodě. Zatím zkouším, co to udělá. Chodím na procházky a starají se o mě dvě děvčata, moje manželka a dcera,“ svěřil se Janda pořadu Showtime. Celý rozhovor s legendárním zpěvákem můžete sledovat na Primě a CNN Prima NEWS, začínáme v 19:55.

O svém zdravotním stavu informoval Janda fanoušky už v neděli. „Vážení přátelé, fanoušci a kamarádi, moc vás všechny pozdravuji po krátké nedobrovolné odmlce. Asi všichni víte, viděli jste a slyšeli jste určitě i z médií, že mě náhle postihl závažný srdeční problém,“ popsal důvod hospitalizace v příspěvku na Facebooku.

Svým příznivcům pak od srdce poděkoval za stovky SMS zpráv, e-mailů i osobní podporu. „Moc mě to povzbudilo, myslel jsem na vás a dál myslím a věřím, že rekonvalescence bude probíhat v pořádku a co nejdřív vám pošlu videopozdrav,“ napsal dále zpěvák.

Vážení přátelé, fanoušci a kamarádi💜Moc vás všechny pozdravuji po krátké nedobrovolné odmlce. Asi všichni víte, viděli...

Posted by Dalibor Janda on Sunday, January 31, 2021

Ocenil také práci lékařů, kteří se o něj ve vinohradské nemocnici starali. „Jste prostě borci,“ prohlásil. V příspěvku pak fanouškům popřál zdraví a zdůraznil, aby se neřídili „primitivními a hloupými názory“, podle kterých není onemocnění COVID-19 nebezpečné. „Buďte ostražití, všechno je to na nás a na našem zdravém rozumu,“ zdůraznil Janda.

K tématu

Další hlavní zprávy

Volby do Poslanecké sněmovny 2021

Zdaníme konopí a zatočíme s korupcí, slibují Piráti a STAN ve svém volebním programu

Zdaníme konopí a zatočíme s korupcí, slibují Piráti a STAN ve svém volebním programu

Piráti a STAN v úterý startují oficiální část kampaně do voleb do Poslanecké sněmovny v roce 2021. Program koalice je velmi podrobný a je rozdělen do 15 oblastí a 69 programových bodů. Redakce CNN Prima NEWS má části programu k dispozici. Obě strany se chtějí soustředit především na profesionální řízení státu a plánují tvrdě bojovat s korupcí.

Ve vězení strávili 31 let za vraždu, kterou nespáchali. Dostanou miliardové odškodné
Chladno a deště až do konce května. V Česku se oteplí teprve koncem měsíce
Kuriózní problém na Šumpersku: Nový most stojí už 2,5 roku, nikdo na něj ale nesmí
Jaká pravidla platí na zahrádkách? Sami pořádně nevíme, stěžují si restauratéři
reklama
reklama
Hotely mohou otevřít bez omezení od příštího pondělí. Hosté musí být testovaní

Vláda

Domácí zpravodajství

Lázně po prodělaném covidu? Na hrazený pobyt dosáhne zatím jen málokdo
Stojím za Izraelem, napsal český velvyslanec v Kuvajtu. Pobouřil tamní diplomacii
Hamáčkovu plánovanou cestu do Ruska vyšetřuje policie. Ve hře je i trestný čin
Další články
reklama
reklama