CNN Prima News Jaroslav Sapík

Jaroslav Sapík

Výpis příspěvků ke štítku „Jaroslav Sapík“

Kvůli opatřením hrozí úpadek. Aby nás zas neobsluhovali špinaví číšníci, bojí se Sapík

22. listopadu 2021 16:42

Protiepidemická opatření se od pondělí 22. listopadu výrazně zpřísnila. Neočkovaní už nemohou navštěvovat podniky a služby, což značně ovlivnilo činnost řady podnikatelů. Tři hosté z oborů, kterých se nové restrikce dotknou, rozebrali stávající situaci ve vysílání CNN Prima NEWS. Podle restauratéra Jaroslava Sapíka v budoucnosti hrozí zhoršení kvality služeb kvůli nedostatku zaměstnanců.

Šéfkuchař Sapík naservíroval v Prostřenu buřty. Opéct si je musel každý sám

2. září 2020 12:01

V Prostřeno! Speciál, které běží každý podvečer, můžete celý týden sledovat souboj opravdových mistrů kuchyně. Novou sezonu pořadu odstartoval v pondělí Zdeněk Pohlreich. Po něm ale následují další zvučná jména, jako je šéfkuchař Jaroslav Sapík. Ten vařil několika prezidentům nebo v hotelích ve Vídni, Španělsku, Indii i Singapuru a teď jde o to, co naservíruje svým kolegům.

Celý týden budou v pořadu Prostřeno! vařit nejlepší šéfkuchaři Česka

30. srpna 2020 19:45

Prostřeno! je tady a s ním tentokrát vymazlené rodinné i světové recepty. K plotně se v prvním týdnu premiérových dílů Prostřeno! postavili nejlepší šéfkuchaři Česka. Sice budou úřadovat ve své profesionální kuchyni, ale bez pomocného personálu. Takže se odhalí, kdo umí šéfovat, kdo makat, a kdo jen výhradně vydávat pokyny. Sledujte od 31. srpna v 17.40 na FTV Prima.