CNN Prima News Jean Todt

Jean Todt

Výpis příspěvků ke štítku „Jean Todt“

Schumacherův stav dál halí tajemství. Bude vždy součástí mého života, říká exšéf Ferrari

15. listopadu 2022 19:40

Po boku Michaela Schumachera strávil řadu let a slavil s ním řadu triumfů. Legendární pilot formule 1 na svého kolegu nikdy nedal dopustit a spolu tvořili nerozlučnou dvojici. Řeč je o bývalém dlouholetém šéfovi týmu Ferrari Jeanu Todtovi, jemuž se ve svém vysílání věnuje francouzská televize Canal+. Došlo i na vyjádření ohledně legendárního jezdce, který se po vážném úrazu již téměř devět let neukázal na veřejnosti, a informací o jeho zdravotním stavu je jen poskrovnu.

Emoce a slzy. Schumacherova žena i dcera při přebírání vyznamenání neskrývaly dojetí

21. července 2022 14:16

Emoce a slzy provázely udělení státní ceny německé spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko pilotovi formule 1 Michaelu Schumacherovi. Sedminásobný mistr světa se ho ale sám nezúčastnil – na veřejnosti se neobjevil od úrazu na lyžích ve francouzských Alpách, ke kterému došlo 29. prosince 2013, a po kterém následovaly operace hlavy a mozku.

Manželka Schumachera dojala jeho bývalého šéfa: Jsi součástí rodiny, milujeme tě

16. prosince 2021 13:29

Jen pár lidí má přehled o tom, jak se ve skutečnosti daří Michaelu Schumacherovi. Ten se zotavuje po fatální nehodě na lyžích v roce 2013 ve francouzských Alpách a pozitivní zprávy nepřicházejí. Bývalý šéf jednoho z nejlepších jezdců historie z Ferrari Jean Todt patří do oné úzké skupiny osob, které pravidelně legendu formule 1 navštěvují. A Schumacherova manželka Corinna si neustálé podpory nesmírně váží.

Jako mladý lovil kola z popelnice, v osudný den pochyboval. Co ukázal film Schumacher?

16. září 2021 13:37

Byl to fenomenální jezdec, který to ale se svou soutěživostí a nekompromisností nezřídka přeháněl. Netflix ve středu pustil do světa dokument o sedminásobném mistrovi světa ve formuli 1 Michaelu Schumacherovi. Snímek se z velké části zaměřuje na to, jak se Němec dokázal vydrápat na úplný vrchol, ačkoliv neměl nejlepší finanční zázemí. Etapě po vážné nehodě na lyžích se věnuje minimálně. Slzy příbuzných ale prozrazují, že k normálnímu životu má nyní „Schumi“ daleko.

Sníh není optimální. Měli jsme letět do Dubaje, váhal Schumacher krátce před úrazem

9. září 2021 06:02

V dokumentu o Michaelu Schumacherovi, který natočil Netflix, zazní věta, ze které v kontextu dalších událostí mrazí. Sedminásobný mistr světa formule 1 utrpěl na konci roku 2013 fatální úraz hlavy při lyžování ve francouzských Alpách. Samotnému Schumacherovi se podmínky na svahu nezdály a prohlásil, že rodina měla raději zamířit na dovolenou jinam.

Nechci v tom Michaela nechat. Legenda F1 promluvila o Schumacherovi

27. května 2021 05:31

O tom, jak se daří legendě formule 1 Michaelu Schumacherovi, má přehled jen velmi úzká skupina lidí. Rodina a staří známí, mezi které se řadí i Jean Todt, současný prezident Mezinárodní automobilové federace a dlouholetý šéf německého pilota ve stáji Ferrari. Sedminásobného mistra světa navštěvuje velmi často.

Finančně vyčerpávající léčba Schumachera. Rodina legendy musí rozprodat majetek

22. dubna 2021 05:58

Je to více než sedm let, co sedminásobný mistr světa ve formuli 1 Michael Schumacher utrpěl fatální úraz při lyžování ve francouzských Alpách. Přežil, každopádně na jeho zdravotní stav je vyhlášeno embargo a na veřejnost se vždy dostanou jen kusé informace, které naznačují, že návrat do normálního života je takřka nemožný. Jisté je, že léčba stojí skutečně hodně peněz a ty začínají docházet i rodině legendy motorsportu.

Nový dokument o Schumacherovi. Dozví se svět, co je s bývalým pilotem sedm let od nehody?

29. ledna 2021 15:35

Útržkovité zprávy o zdravotním stavu Michaela Schumachera by mohly nahradit daleko konkrétnější informace. Rodina legendy motorsportu totiž v rámci připravovaného dokumentu nabídla tvůrcům vzácné záběry bývalého pilota. Před měsícem tomu bylo sedm let, co měl sedminásobný mistr světa formule 1 fatální nehodu na lyžích, při které si vážně poranil hlavu.