Jedna z nejoblíbenějších seriálových hereček porodila. Dcera dostala hned několik jmen

Oblíbená herečka Kaley Cuocová, kterou znají fanoušci zejména jako Penny ze seriálu Teorie velkého třesku, přivedla na svět holčičku. Hollywoodská hvězda se se svými fanoušky podělila o snímky prvorozené dcery a prozradila, jaké dostala jméno. A nezůstalo jen u jednoho.

„Představujeme vám Matildu Carmine Richie Pelphreyovou, nové světlo našich životů. Máme obrovskou radost a jsme vděční za tento malý zázrak,“ připsala oblíbená herečka k prvním snímkům své prvorozené dcery.

Poděkovala lékařům, zdravotním sestřičkám, rodině a přátelům, kteří při ní a jejím partnerovi, herci Tomovi Pelphreym, stáli. „Nemyslela jsem si, že se do tebe mohu zamilovat víc, ale stalo se tak,“ adresovala dojemný vzkaz otci své dcery.

S otcem svého prvního dítěte tvoří Cuocová pár od loňského roku. V minulosti byla oblíbená herečka již dvakrát vdaná, manželství však ztroskotala. Fanoušci Cuocovou znají zejména z Teorie velkého třesku, zahrála si však v desítkách dalších seriálů a filmech.

Objevila se například v seriálu Útěk z vězení, ve filmech Alvin a Chipmunkové, Dokonalý svědek či Všechny cesty vedou do hrobu. V poslední době si Cuocovou diváci oblíbili v seriálu Letuška.

Tagy: