CNN Prima News Jekatěrinburg

Jekatěrinburg

Výpis příspěvků ke štítku „Jekatěrinburg“

USA bojují proti věznění basketbalistky v Rusku. Náplň do cigaret jako pašování drog?

4. května 2022 17:42

Těsně před zahájením ruské invaze na Ukrajinu se chystala odcestovat z Moskvy domů do USA. Jenže americká basketbalistka Brittney Grinerová se do požadované destinace nedostala. Byla zadržena na letišti a umístěna do vazby, ve které nyní tráví už třetí měsíc. Důvod? Měla u sebe náplně do elektronických cigaret s hašišovým olejem a čelí obvinění z pašování drog. Spojené státy nechtějí pozoruhodný případ jen tak nechat být.

Poslali nás na Ukrajinu jako slepá koťata. Ruský zajatec vyzval krajany k protestům

6. března 2022 19:25

Další zajatec došel k opožděnému prozření. Tak Služba bezpečnosti Ukrajiny shrnula vyjádření ruského vojáka, který nyní vyzývá své krajany, aby protestovali a zastavili „nesmyslnou válku“. Za konec konfliktu na Ukrajině přitom lidé v Rusku demonstrují, policie je však bez okolků zatýká. K jednomu ze shromáždění došlo i v Jekatěrinburgu, rodném městě zajatého Rusa.

V Rusku se alkoholem otrávilo 18 lidí. Pili levné náhražky stáčené na trhu, tvrdí média

16. října 2021 20:08

V ruském Jekatěrinburgu zemřelo v posledních několika dnech 18 lidí v důsledku otravy alkoholem, který obsahoval metanol. S odvoláním na vyšetřovací výbor o tom v sobotu informovala agentura TASS. Ta původně informovala s odkazem na jiný zdroj o 16 mrtvých. Podle něj se lidé otrávili nelegálně stáčeným alkoholem na místním trhu. Policie případ vyšetřuje a zadržela dva podezřelé, uvedl vyšetřovací výbor.

Sériového vraha seniorek v Rusku zadržela policie. Maniak své oběti škrtil a okrádal

1. prosince 2020 19:27

Ruská policie zadržela v Kazani muže, kterého podezřívá z vražd více než 20 důchodkyň v Povolží a na Urale v letech 2011–2012. Informují o tom dnes ruská média. Policii v Rusku léta uniká sériový vrah, jemuž se přezdívá „Povolžský maniak“ a jenž má na svědomí vraždy 19 až 32 ruských seniorek. Podle ruských médií by zadržený osmatřicetiletý Radik Tagirov mohl být oním sériovým vrahem.

Hráče kvůli masturbaci vyřadili z kádru. Ruští piloti pak na nebi nakreslili penis

20. listopadu 2020 16:32

Ruský fotbalový národní tým má za sebou mizerné období. V posledních třech zápasech uhrál jen jednu remízu, a to se slabým Moldavskem. Sborná možná doplatila na absenci kapitána Arťoma Dzjuby, který byl z reprezentace vyřazen kvůli choulostivému videu, jež uniklo na veřejnost. Útočník Zenitu Petrohrad se v těžkých chvílích dočkal podpory z nečekané strany a absolutně nečekaným způsobem.