CNN Prima News terasa

terasa

Výpis příspěvků ke štítku „terasa“

Sladěním všech dílčích činností při rekonstrukci domu vznikne úžasné dílo

Můj dům, můj hrad. Přísloví, ve kterém se pravda skrývá stejně jako na dně sklenice s vínem. Rekonstrukce staršího domu je nezbytná. Veškeré opravy a renovace všech důležitých částí domu, jako jsou např. střecha, okna či fasáda, jsou důležité. Stejně tak je ale v zájmu všech, aby se majitelé nově opraveného domu ve svém sídle cítili opravdu dobře. Mělo by docházet k harmonii mezi funkčností designem. K tomu je zapotřebí, aby se rekonstrukci věnovali odborníci a veškeré dílčí činnosti byly sladěny v unikátní celek.

Oblečte svou zahradu do červené barvy

Ladit zahradu do určité barvy jistě vyžaduje více zkušeností než jen osadit smíšený záhon. Musíme vybírat jisté druhy, odrůdy a kultivary, které splňují náš záměr. Proces vyžaduje více přemýšlení, ale výsledek na druhou stranu vypovídá o našem záměru a spolehlivě upoutá i více pozornosti kolemjdoucích či našich přátel.

Toulky světem 2: Jak nám o Vánocích utekli koně

Moje dny na australském venkově byly naplněné těžkou prací od svítání až po západ slunce. Práce mě bavila, ale těšila jsem se, až mě konečně hostitelka Sue naučí jezdit na koni, pěkně bez sedla, po australsku. Před Vánoci ale přijel dětský tábor, nějakých patnáct dětí nejrůznějšího věku, a na zábavu už nezbyla ani minuta času. Dohoda se Sue zněla tak, že intenzivní pracovní nasazení ještě zintenzivníme, postaráme se o zvířectvo, zahradu, zeleninové záhony, a navíc ještě o děti, úklid a servírování jídla. Prostě o všechno, co je třeba k plynulému chodu týdenního jezdeckého tábora. Výměnou za to nám budou volné dny mezi svátky.