reklama
CNN Prima News Jihlava

Jihlava

Výpis příspěvků ke štítku „Jihlava“

Jsi kamarád Babiše. Jágr se ostře pohádal s fanoušky kvůli výjimce pro Kladno

28. dubna 2021 19:17

Hokejista Jaromír Jágr se na Facebooku pustil do hádky s některými fanoušky. Těm se nelíbí, že Kladno v rozhodujícím čtvrtečním zápase o postup do extraligy dostalo od ministerstva zdravotnictví výjimku, která zahrnuje 250 přítomných fanoušků na stadionu během utkání. Kolik zla a nenávisti zplodí jeden za*ranej článek, reagoval Jágr v diskusi.

Změna v testování žáků? Jihlavská primátorka bojuje za proplácení testů ze slin

14. dubna 2021 14:20

Primátorka Jihlavy Karolína Koubová (za STAN) ve spolupráci se Svazem měst a obcí ČR (SMO ČR) požadují změnu v testování žáků. „Tento týden půjde apel na ministerstvo zdravotnictví, aby bylo možné proplácet slinné PCR testy,“ uvedla v rozhovoru redakci CNN Prima NEWS. Podle ní jsou antigenní testy stejně nákladné jako PCR, příliš spolehlivé však nejsou.

Byl v karanténě, přesto šel krást a popral se s ostrahou. Cizinci hrozí 10 let vězení

29. března 2021 16:12

Dvaadvacetiletému cizinci pozitivnímu na COVID-19, který byl v Jihlavě v pátek zadržen kvůli krádeži, hrozí vězení až na deset let. Nedodržel nařízenou karanténu a po krádeži v supermarketu brutálně napadl ostrahu. Na to, že je nakažený, nikoho neupozornil, informovala mluvčí krajské policie Dana Čírtková s tím, že jihlavský okresní soud poslal muže do vazby.

Filipe, oblečte se, nebo vypněte tu kameru. Jak pedagogové hodnotí rok on-line výuky

17. března 2021 05:11

Je to rok, co prakticky všechny tuzemské školy přešly do režimu výuky na dálku. Zeptali jsme se proto tří učitelů ze tří různých stupňů vzdělávacího systému, jak učení přes internet vnímají a hodnotí. Zda je on-line forma schopna nahradit tu prezenční, zda si u svých svěřenců všímají nějakých negativních dopadů nebo zda souhlasí, aby se letošní školní rok anuloval a žáci si ho zopakovali, až se život navrátí do normálu.

Hrozí náledí, varují meteorologové. Hasiči už v noci odstraňovali spadané stromy

7. ledna 2021 10:36

Od čtvrtečního podvečera hrozí v celém Česku náledí a vznik zmrazků z tajícího sněhu. Varování Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) platí do pátečního dopoledne, náledí ale může přetrvávat i v dalších dnech. Opatrní by měli být především motoristé, ale i chodci. Počasí si vybralo svou daň už v noci na čtvrtek, kdy hasiči likvidovali především na Vysočině popadané stromy na komunikacích na skoro třiceti místech.

reklama