CNN Prima News Jihlava

Jihlava

Výpis příspěvků ke štítku „Jihlava“

Interaktivní mapa ČR. Podívejte se, jak se volí ve vaší obci a který kandidát u vás zabodoval

28. ledna 2023 14:12

Chcete vědět, jak se volí ve vašem městě? Zajímá vás, komu dali hlas vaši sousedé a známí? Chcete se podívat na volební výsledky od české metropole až po tu nejmenší vesničku? Díky unikátní interaktivní mapě CNN Prima NEWS, která využívá nejnovější data Českého statistického úřadu, to budete vědět jako první. Bude vaše bydliště patřit k těm, které sehrají nejzásadnější roli při volbě budoucí hlavy státu?

Pavel, Babiš i Nerudová. Prorocké obce opět trefily pořadí kandidátů stejně, jako celé Česko

16. ledna 2023 22:26

Je to neuvěřitelné, ale zase to trefily. Řeč je o městech a obcích, které průzkumy vytipovaly jako místa, kde se voliči nejvíce trefují do výsledků celostátních. Některé z nich redakce CNN Prima NEWS představila už před volbami – a své pověsti dostály. Nejenže u nich vyhrál Petr Pavel, jejich občané shodně zvolili také pořadí dalších kandidátů.

Interaktivní mapa ČR: Podívejte se, jak se volí ve vaší obci a kteří kandidáti u vás zabodovali

14. ledna 2023 14:10

Chcete vědět, jak se volilo ve vašem městě? Zajímá vás, komu dali v prvním kole hlas vaši sousedé a známí? Chcete se podívat na volební výsledky od české metropole až po tu nejmenší vesničku? Díky unikátní interaktivní mapě CNN Prima NEWS, která využívá nejnovější data Českého statistického úřadu, máte možnost. Patřila vaše obec k těm, které podpořily dva postupující kandidáty?

Prorocké obce odhalí vítěze. Kde volby pravidelně končí stejným výsledkem jako v celé ČR?

9. ledna 2023 15:19

Už za pár dní se pravděpodobně zúží pole prezidentských kandidátů jen na dvě jména. CNN Prima NEWS s agenturou STEM pro diváky vybraly města a obce, kde výsledky voleb v minulosti nejvíce odpovídaly tomu, jak nakonec volila celá Česká republika. Po celé volby tak budou reportéři s analytiky bedlivě sledovat, jak si v nich uchazeči o prezidentský post stojí.

Z jihlavské zoo utekla samice rysa. Chovatelé o ní neví, skrývat se může i ve městě

28. prosince 2022 16:18

Z jihlavské zoologické zahrady utekla před několika dny samice rysa ostrovida. Překonala oplocení, když šplhala vysoko do stromů. Naposledy ji v Jihlavě viděli v úterý, už může být ale i mimo město. Je to plaché zvíře, které není nebezpečné, pokud ho ale někdo uvidí, měl by kontaktovat zoologickou zahradu, řekla ve středu zástupkyně ředitele zahrady Pavla Jarošová.

Jediná kampaň Babiše byl „antivystrčil“. Chci s tím lhářem do debaty, rozvášnil se Vystrčil

20. listopadu 2022 11:56

Prezidentská kampaň Andreje Babiše (ANO) bude založena na lžích, dokazuje to způsob vedení kampaně při posledních senátních volbách. V Partii Terezie Tománkové to řekl předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS). Naopak členka předsednictva hnutí ANO Jana Mračková Vildumetzová tvrdí, že Babiš jako prezident nebude rozdělovat společnost a vypíchla jeho zahraniční kontakty a jazykové schopnosti.