CNN Prima News Jiří Novák

Jiří Novák

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Novák“

Svět volejbalu pláče. Ve věku 76 let náhle zemřel nejúspěšnější kouč v mužské extralize

9. listopadu 2022 14:57

Zemřel bývalý volejbalový trenér Zdeněk Pommer starší. Bylo mu 76 let. O jeho úterním náhlém úmrtí informoval Český volejbalový svaz. Pommer starší je s jedenácti mistrovskými tituly nejúspěšnějším trenérem mužské nejvyšší soutěže v Česku a bývalém Československu. V letech 1990 až 1991 vedl i mužskou volejbalovou reprezentaci tehdejšího Československa.

Volejbalová fantazie. Češi vyřadili na domácím šampionátu olympijské vítěze z Francie

13. září 2021 20:52

Čeští volejbalisté postoupili do čtvrtfinále mistrovství Evropy, s pomocí publika v Ostravě šokovali Francii a nedávné olympijské vítěze z Tokia porazili 3:0 po setech 25:22, 25:19 a 34:32. Ve středečním boji o semifinále se svěřenci Jiřího Nováka utkají s úřadujícími vicemistry Evropy Slovinci, které porazili 3:1 ve svém zahajovacím utkání turnaje.

Djokovič může vyletět nad Federera s Nadalem. Ale vyhraje souboj s velikány i u fanoušků?

31. srpna 2021 06:34

Za tenisovou legendu lze Novaka Djokoviče považovat už nyní. Získal 85 titulů, z toho 20 grandslamových. Ale po US Open může svoji „nesmrtelnost“ ještě umocnit. Na newyorské akci útočí na to, aby se po více než 50 letech stal prvním tenistou, který se bude moct pochlubit kalendářním grandslamem, tedy vyhranými čtyřmi největšími turnaji během jedné sezony. Chybí mu poslední dílek. Pokud se zadaří, bude mu to ale stačit i na to, aby v očích veřejnosti stoupl nad Rogera Federera s Rafaelem Nadalem?

Pančurak, Kokotek nebo Moula. Co dělat, když nechcete příjmením vyvolávat smích

25. listopadu 2020 05:59

Jmenujete se Jiří Novák? Gratulujeme, jste nositelem suverénně nejnudnější kombinace jména a příjmení v České republice. Někdy ale není trocha nudy na škodu. V České republice totiž žijí lidé, kteří by si to s vámi rádi vyměnili. Po svých předcích totiž zdědili příjmení, které v lepším případě budí úsměv na tváři, v horším musí příslušníky policie při silniční kontrole zlomit v pase.

Djokovičovo vyloučení? Kdyby trefil rozhodčí do nohy, nic se nestane, myslí si Novák

7. září 2020 19:58

O tom, jak může chvilkové projevení frustrace vyeskalovat v obří problém, se v osmifinále tenisového US Open v New Yorku přesvědčil Novak Djokovič. Mimo hru nešťastně zasáhl míčkem čárovou rozhodčí do krku a z velkolepé akce byl vyloučen. „Ulítl, ale emoce se zkrátka se sportem pojí. Stalo se. Toto byla opravdu ohromně nešťastná náhoda,“ hodnotí bývalý český daviscupový reprezentant Jiří Novák.