CNN Prima News Jiří Pomeje

Jiří Pomeje

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Pomeje“

Vydělal miliardy, skončil ve vazbě a hrozí mu vězení. Kdo je partner Jiřiny Bohdalové?

22. května 2022 16:22

Herečka Jiřina Bohdalová svého přítele slovenského miliardáře, podnikatele Ľubomíra Focka dlouho tajila. Že spolu tvoří pár, vyšlo najevo teprve před rokem, a to díky autobiografické knize Vždycky upřímná, která byla vydána u příležitosti jejích 90. narozenin. Podle webu Seznam Zprávy nyní Focko kvůli případu zmanipulovaných zakázek skončil ve vazbě a reálně tak hrozí, že legenda českého filmu opět zůstane sama. Kdo je vlastně vlivný muž, který okouzlil slavnou českou herečku?

Herečka Kuklová o manželství s Pomejem: Uvědomila jsem si, že umřu. Musela jsem utéct

22. září 2021 10:19

Herečka Michaela Kuklová chtěla být pro Jiřího Pomeje dokonalou manželkou, milenkou i herečkou. Když si však uvědomila, že už to nezvládá, čekal ji bouřlivý rozvod. V té době se navíc dozvěděla, že její manžel nadělal dluhy v rozmezí několika desítek milionů korun a hrozilo, že je bude splácet ona. „Náš vztah připomínal italské manželství,“ uvedla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Kuklová. Dnes přiznává, že za mnohé svému bývalému partnerovi vděčí.

Herečka Kuklová o zákeřné rakovině: Po vztahu s Pomejem jsem tušila, že nemoc přijde

20. září 2021 18:37

Míša Kuklová má za sebou těžké období, zhruba před rokem jí lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. Dnes už má ale svoje vnady, které chorobě obětovala, zpět. Od samého začátku byla odhodlaná rakovinu porazit. Přiznává však, že tuto nemoc očekávala. Podle ní za to mohou stresy, které vznikly na základě prvního manželství s Jiřím Pomejem a které se hromadily ještě několik dalších let. Řekla to v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Iveta Bartošová by oslavila 55. narozeniny. Jak šel čas s popovou hvězdou?

8. dubna 2021 10:28

Zpěvačka Iveta Bartošová, která se narodila 8. dubna 1966, patřila od konce 80. let ke hvězdám české populární hudby, třikrát se stala Zlatou slavicí, vystupovala v úspěšných muzikálech a zahrála si i ve filmu. Půvabná blondýna však ke konci života bojovala se závislostí na alkoholu, lécích a tížily ji problémy v soukromém životě. Bartošová se dvakrát vdala, ani jedno z manželství ale nebylo zrovna šťastné.