reklama
CNN Prima News Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Pospíšil“

Blaško z SPD se zastal Orbána. Taky homosexuálům necpu svou orientaci, řekl

Europoslanec Hynek Blaško (SPD) se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS zastal maďarského premiéra Viktora Orbána, který prosazuje zákaz šíření materiálů zobrazujících homosexualitu či změnu pohlaví mezi osobami mladšími 18 let. S Blaškem nesouhlasil druhý host pořadu, europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09). „Nejsem příznivcem gejzíru aktivistických oslav. Nový zákon ale směšuje boj proti pedofilům, které srovnává s homosexuály. Míchá tak jablka s hruškami,“ řekl Pospíšil.

Výměna Zemana za Stříže je prohrou Milionu chvilek, tvrdí expert

Premiér Andrej Babiš (ANO) otočil a vláda nakonec schválila Igora Stříže jako nového nejvyššího státního zástupce. Podle experta na českou justici Petra Dimuna to je mimo jiné prohra spolku Milion chvilek, který v květnu požadoval konec ministryně spravedlnosti Marie Benešové (za ANO) kvůli údajnému nátlaku na tehdejšího nejvyššího zástupce Pavla Zemana. Dimun v pořadu 360° na CNN Prima NEWS ještě podotkl, že u Stříže rozhodně nelze vyloučit, že v kauze Čapí hnízdo půjde „Babišovi na ruku“.

Pospíšil: Prezident svými výroky o Vrběticích úmyslně nahrává ruské propagandě

Prezident Miloš Zeman svými výroky o Vrběticích úmyslně nahrává ruské propagandě, kritizoval hlavu státu europoslanec TOP 09 a bývalý ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil v pořadu Partie Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS. Podle europoslance TOP 09 je ostuda, že ústavní činitelé státu se u kauzy neshodli, a to tak Českou republiku silně poškodilo v Bruselu.

Pospíšil: Feriho kauza koalici Spolu neuškodí. Budoval si svoji vlastní značku

Bývalý předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v nedávné době skončil coby šéf zastupitelského klubu Spojených sil pro Prahu, přesto nadále povede pražskou buňku TOP 09. O tématu své budoucnosti v pražské politice hovořil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Hodnotil také šance koalice Spolu v podzimních parlamentních volbách či jak výsledek ovlivní aféra exposlance TOP 09 Dominika Feriho.

Pospíšil: Vojtěch tu způsobil armagedon, je zodpovědný za podzimní rozvolnění

Europoslanec a pražský zastupitel TOP 09 Jiří Pospíšil se v Partii Terezie Tománkové ostře pustil do staronového ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO). Vyčetl mu loňské podzimní rozvolnění, které podle něho souviselo s krajskými volbami. Následně v Česku kvůli tomu nastal „armagedon“. Vojtěcha oproti tomu hájil poslanec Julius Špičák (ANO), podle něhož má jeho návrat skvělou logiku.

reklama