CNN Prima News Josef Abrhám

Josef Abrhám

Výpis příspěvků ke štítku „Josef Abrhám“

Josef Abrhám by oslavil 83 let, rodina i veřejnost zavzpomínali. Kdy bude herec pohřbený?

14. prosince 2022 22:08

Ve středu by své 83. narozeniny oslavil Josef Abrhám. Česká herecká legenda zemřela letos 16. května. Do filmového nebe odešel Abrhám necelý rok poté, co zemřela jeho milovaná žena, herečka Libuše Šafránková. V jeho rodných Kunovicích ve Zlínském kraji na něj všichni stále vzpomínají. Josef Abrahám mladší nyní upřesnil podrobnosti o pohřbení svého otce.

Tři měsíce od smrti Abrháma: Stále není pochován, lidé jsou zklamaní. Sestra řekla, proč čeká

12. srpna 2022 15:34

Lidé z Kunovic na Uherskohradištsku, kde Josef Abrhám prožil celé své dětství, chodí k jeho rodinnému hrobu, aby uctili jeho památku. Když ale dorazí na místo, jsou zklamaní. U hrobu hercových rodičů totiž stále chybí jeho urna s popelem. Podle informací deníku Blesk ho tam chce jeho starší sestra Boca uložit až na Dušičky.

Patrasová zase ztropila ostudu. Na dovolené pila a byla agresivní, tvrdí čeští turisté

15. června 2022 19:10

Felix Slováček udělal vstřícné gesto a vzal svou manželku Dagmar Patrasovou na dovolenou do Tuniska. Místo poklidně strávených chvil měl ale zřejmě 79letý saxofonista plné ruce práce. Podle svědectví českých turistů z hotelu, kde Slováček se ženou bydleli, známá herečka pila alkohol, navíc se chovala agresivně. Slováček ale tvrzení označil za lež.

Smutné odhalení na Abrhámově pohřbu. Se Šafránkovou žili poslední půlrok odděleně

6. června 2022 22:48

Jak vyšlo najevo během posledního rozloučení s Josefem Abrhámem, zdravotní stav zesnulého herce byl velmi vážný ještě v době, když žila jeho manželka, herečka Libuše Šafránková, která zemřela loni 9. června. V posledních měsících už proto nemohli sdílet společnou domácnost a Abrhám už tehdy pobýval u syna Josefa, který o něj starostlivě pečoval.

Rakev s Abrhámem vyprovodil potlesk. Havlová se málem rozplakala

6. června 2022 10:45
Aktualizováno

Desítky lidí se v pondělí při bohoslužbě v kostele sv. Anežky České na pražském Spořilově rozloučily s Josefem Abrhámem. Jeden z nejpopulárnějších českých herců poslední doby zemřel 16. května ve věku 82 let. Do kostela přišlo mnoho jeho hereckých kolegů včetně Zdeňka Svěráka, Jiřího Macháčka, Martina Dejdara nebo Jiřího Bartošky. Po mši v zaplněném kostele na svého kolegu zavzpomínaly na přání Josefa Abrháma mladšího herečky Dagmar Havlová, Eliška Balzerová a Iva Janžurová a herec a režisér Jan Kačer. Za rakví vynášenou z kostela zněl dlouhý potlesk.

Lidé zuří kvůli okolí kostela před Abrhámovým pohřbem. Tohle je nedůstojné, tvrdí

4. června 2022 07:12

Když se před necelým rokem v kostele svaté Anežky České na pražském Spořilově konalo poslední rozloučení s herečkou Libuší Šafránkovou, řešil se problém s havarijním stavem schodiště, které k němu vede. V pondělí 6. června se rodina a veřejnost na stejném místě budou loučit s Josefem Abrhámem a situace zůstává neměnná. Schody jsou stále neopravené a nebezpečné. Ozývají se hlasy, že tohle si legendární herec nezasloužil.