reklama
CNN Prima News Josef Abrhám

Josef Abrhám

Výpis příspěvků ke štítku „Josef Abrhám“

Češi se rozloučili s Popelkou. Na rozloučení se Šafránkovou nakonec nemluvil Jan Kačer

2. července 2021 16:05

Ve Šlapanicích u Brna v pátek proběhlo pochování herečky Libuše Šafránkové. Na místo dorazil i její muž Josef Abrhám s rodinou. Proslov zde při zádušní mši v kostele měl herec Bolek Polívka, zatímco jiný avizovaný řečník, Jan Kačer, překvapivě nevystoupil. Na místo dorazily davy lidí, kteří sledovali přenos na obrazovce v zahradě za kostelem.

Nemilé překvapení na pohřbu Libuše Šafránkové: Dva osudoví muži nedorazili

26. června 2021 14:40

Posledního rozloučení se zesnulou herečkou se zúčastnila řada známých hostů, kolegů, herců a hereček. Minimálně dvě osoby, ke kterým měla Libuše Šafránková velmi blízko, však nečekaně nedorazily vůbec. Zdeněk Svěrák, který ji často jako partnerku obsazoval do svých filmů, a Jaromír Hanzlík, s nímž prožila nezapomenutelné chvíle během natáčení pohádkové komedie Jak utopit doktora Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách. Co za jejich absencí stojí?

Detaily posledního rozloučení se Šafránkovou. Rodina prozradila datum i místo

14. června 2021 10:32

Veřejné rozloučení s herečkou Libuší Šafránkovou, která zemřela minulý týden ve věku 68 let, bude 25. června dopoledne v kostele sv. Anežky v Praze na Spořilově. Pohřeb se uskuteční ve stejný den odpoledne v kruhu rodiny a blízkých přátel. Na prostranství u kostela bude mít veřejnost možnost pohřeb sledovat na velkoplošných obrazovkách. Informovala o tom s odkazem na syna herečky Josefa Abrháma mladšího mluvčí ministerstva kultury Michaela Lagronová.

reklama