CNN Prima News Josef Abrhám

Josef Abrhám

Výpis příspěvků ke štítku „Josef Abrhám“

Herečka Miroslava Šafránková na slavnější sestru nežárlila. V Mexiku málem přišla o děti

Zatímco o soukromí legendární české herečky Libuše Šafránkové se ví téměř všechno, její o pět let mladší sestra Miroslava Šafránková, která 11. června oslavila 66. narozeniny, žije tak trochu v ústraní. Také ona zazářila před kamerou, hereckou kariéru už ale dávno ukončila. Co ji v životě potkalo a jaký spolu měly sestry vztah?

KVÍZ: Jak dobře znáte Josefa Abrháma? Než poznal Šafránkovou, žil se slavnou zpěvačkou

Josef Abrhám patřil k legendám českého herectví. Během své kariéry ztvárnil před kamerou řadu rolí komických i vážných, které si diváci zamilovali. Zemřel ve věku 82 let, necelý rok po smrti své milované ženy, herečky Libuše Šafránkové. Jeho nedožité 84. narozeniny si připomínáme 14. prosince. Jak dobře znáte slavného herce? Otestujte si své vědomosti prostřednictvím kvízu, který jsme pro vás připravili.

Rok po smrti není Abrhám pochován. Chceme se Pepíkovi poklonit, ale nemáme kde, zlobí se lidé

Od smrti oblíbeného umělce Josefa Abrháma uplynul v úterý rok, lidé se ale dosud nemají herci kde poklonit. Urna s popelem měla být podle jeho přání uložena na hřbitově v Kunovicích po boku milovaných rodičů a mladší sestry, zatím se tak nestalo. Fanoušci jsou zklamaní, konkrétní důvod nezná ani druhá sestra Abrháma. Přesto věří, že umělec ve městě, kde strávil dětství, spočine.