reklama

Kačerovi se vrátila chuť do života. Čekají ho ale první Vánoce bez manželky

Vážnější zdravotní problémy, se kterými se potýkal herec Jan Kačer, se zdají být zažehnány. Prozradil to v rozhovoru televize CNN Prima NEWS. Vrátila se mu chuť do života, a tak si ve volném čase opět kreslí nebo pracuje na své knize. A jak bude slavit Vánoce?

reklama

„Musím s velkou radostí říct, že po operacích se mi zdravotní stav zlepšil. Srdíčko se mi velmi zklidnilo. Jsem strašně udivený, protože ta operace byla těžká. Ne že bych podléhal pesimismu, ale teď se mi dobře dýchá a spí,“ promluvil Kačer v rozhovoru o svém stavu.

Jak přiznal, získal zpět chuť k životu, i když všechny starosti zcela nevymizely. „Nohy mě pořád bolí, už to na nějaké velké tancování moc nebude, ale je mi docela dobře. Abych nemarnil čas, tak se znovu navracím k práci, kterou jsem dělal,“ sdělil redakci CNN Prima NEWS.

Píše knihu a zalíbení nachází i v kreslení. „Jedna knížka, kterou mám rozdělanou, by mohla vyjít. Je o lidech, se kterými jsem se setkal,“ řekl s tím, že je rád, že má čas na věci, které odkládal.

Nyní ho čekají první Vánoce, které neoslaví se svou zesnulou ženou Ninou Divíškovou. „Vánoce byly vždy moje slabá stránka. Strašně rád dostávám a rád dávám dárky, ale nerad je vymýšlím, do poslední chvíle jsem zoufalý,“ svěřil se.

S jeho početnou rodinou plnou vnoučat má práce jak na kostele. „Z toho bych se zbláznil. Jak to vyřeším, nevím, ale mám Vánoce rád a nejradši bych byl, kdyby se nějak stalo, že by Ježíšek opravdu existoval. To by se mi líbilo,“ dodal Kačer.

Tagy:

Hlavní zprávy

Nečekaně zemřel kapelník skupiny Šlapeto. Slavnému hudebníkovi bylo 57 let
Kultura

Nečekaně zemřel kapelník skupiny Šlapeto. Slavnému hudebníkovi bylo 57 let

Ve věku 57 let zemřel hudebník z legendární kapely Šlapeto Radan Dolejš. O jeho úmrtí informovala na sociálních sítích zpěvačka a jeho kamarádka Eva Borská. Během svého života působil Dolejš také jako režisér a dramaturg. Jako scénárista například připravoval pro televizi Prima Slavnostní koncert k 65. narozeninám Karla Svobody či Královny muzikálů pro Kapku naděje v roce 2007.

Kuba: Leží na JIP a víme, že do dvou dnů zemřou. Neočkovaní podcenili covid jako Horká
Partie

Kuba: Leží na JIP a víme, že do dvou dnů zemřou. Neočkovaní podcenili covid jako Horká

Hejtman Jihočeského kraje Martin Kuba (ODS) v Partii naléhavě apeloval na očkování a popsal tristní situaci v některých nemocnicích. „Jsme společnost, která musí každého, kdo onemocní, nakonec do nemocnice přijmout. Je tam strašná spousta lidí, kterým říkali, ať se nenechají očkovat. Teď tam leží, mají morfin a my víme, že do dvou dní zemřou,“ prohlásil. Příkladem podceňování problému je podle něj smrt zpěvačky Hany Horké, která odmítala vakcinaci.

Vědce děsí nová mutace omikronu. Měla by získat vlastní řecké písmeno, myslí si

Nová mutace omikronu vědce děsí. Subvarianta s označením BA.2, které se též přezdívá „skrytá verze omikronu“, je podle dostupných dat přenosnější. Odborníci se proto obávají, že by mohla vyvolat další vlny pandemie po celém světě, již nyní by v některých zemích mohla dominovat. Apelují tak na to, aby varianta získala vlastní písmeno z řecké abecedy.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama