reklama

Kalouskovi vyhrožovali oběšením. Dal jsem mu do huby, řekl exposlanec

Bývalému poslanci a šéfovi TOP 09 Miroslavu Kalouskovi vyhrožovali oběšením. Kalousek to prozradil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, který bude mít premiéru v úterý večer. Oblíbený moderátor si také pozval herce a zpěváka Jakuba Prachaře, modelku Anetu Vignerovou, scenáristu Petra Kolečka a herečku Martinu Babišovou.

reklama

Kalousek je podle svých slov od lidí zvyklý na leccos. „V Praze mě ti, co mě nemají rádi, minou. Ti, co mě mají rádi, mě pozdraví. S jednou jedinou výjimkou, kdy na mě kdysi jeden křičel, že mě oběsí i s celou rodinou. Tak jsem mu dal do huby. Já jsem katolík a vyznávám, že je krásnější rozdávat než dostávat,“ prozradil bývalý poslanec.

Prachař promluvil o spolubydlení s maminkou a o tom, kdy se nejvíc stydí za otce. Prozradil také, proč má na hrudníku vytetovaný penis. „Na prsou mám postavičku s batůžkem, ale že ten batůžek vypadá jako penis, jsem zjistil, až když to tatér dodělal. Můj tatér mi na to řekl, že to o mně říká všechno,“ uvedl Prachař.

Martina Babiš Prostitutka

Modelka Vignerová, která je partnerkou Kolečka, na něj prozradila, že je praktický. „Umělci bývají lehce nad zemí, ale to Péťa nemá, je praktický a žije v realitě. Je to skvělý tatínek,“ sdělila Vignerová. „Po třech měsících jsem byla těhotná,“ dodala.

Herečka Martina Babišová sice s premiérem nemá nic společného, kvůli jménu si už ale vyslechla své. „Ptají se mě, jak bylo na Krymu. Nebo že určitě budu chtít účtenku. Měla jsem přítele v Irsku, jehož jméno v překladu znamená prostitutka. Kdyby nám to vyšlo, mohla jsem být Martina Babiš Prostitutka,“ prozradila mladá herečka, kterou učili kouči Johnnyho Deppa nebo Orlanda Blooma.

Pořad 7 pádů Honzy Dědka můžete sledovat v úterý ve 21:35 na Primě.

Tagy:

Hlavní zprávy

Rusko opět hlásí rekordní přírůstek případů nákazy covidem. Úřady viní pomalé očkování
Rusko

Rusko opět hlásí rekordní přírůstek případů nákazy covidem. Úřady viní pomalé očkování

Rusko za posledních 24 hodin zaznamenalo 34 303 nových případů nákazy koronavirem. To je nejvyšší denní přírůstek od počátku pandemie. Vykázalo rovněž 997 úmrtí spojených s nemocí COVID-19. Počet nových úmrtí tak pouze nepatrně klesl oproti předchozímu dnu, kdy poprvé překonal hranici jednoho tisíce. Vyplývá to z dnes zveřejněných údajů ruských úřadů.

Vystrčil: Mám pochybnosti, zda Zeman ví, co vše říká jeho kancelář. Důkazy nemám

Způsob, jakým aktuálně vystupuje Kancelář prezidenta republiky, příliš nesedí k Miloši Zemanovi. Otázka je, zda vůbec prezident ví, jak komunikují jeho spolupracovníci, uvedl šéf Senátu Miloš Vystrčil (ODS). Dodal, že nemá tuto myšlenku podloženou ani potvrzenou, jde o jeho osobní pocit. Podle něj by se ale Zeman tímto způsobem nechoval, uvedl v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

Rozpočet přepracujeme a pomůžeme lidem v nouzi, slibuje Vondra. Nereálné, říká Havlíček

Návrh státního rozpočtu na rok 2022, který už schválila dosluhující vláda Andreje Babiše (ANO), zřejmě dozná změn. V Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS to avizoval místopředseda ODS Alexandr Vondra. Zároveň ale chce pomoci domácnostem, které jsou vystaveny na milost a nemilost aktuálnímu dění na energetickém trhu. Ministr průmyslu, obchodu a dopravy Karel Havlíček (za ANO) ale považuje za nereálné skloubit úspory v rozpočtu s tím, že stát bude chtít lidem ceny energií kompenzovat.

Do Pekingu jen s očkovanými hráči. Pro nás žádný problém, říká manažer nároďáku Nedvěd

Daleko přísnější režim než v Tokiu. Pokud na zimní olympijské hry v Pekingu zamíří neočkovaný sportovec, musí napřed v Číně do třítýdenní karantény. Na nadcházejícím sportovním svátku bude vysoce sledovaný hokejový turnaj, na který zavítají hvězdy z NHL. V celé elitní zámořské lize jsou však jen čtyři hráči ze 700, kteří za sebou nemají vakcinaci. A mezi ně Češi nepatří. Vysoká proočkovanost je i v tuzemské extralize, a tak trenérovi národního týmu Filipu Pešánovi při skládání nominace nepřibydou zbytečné vrásky.

Podivnosti kolem Zemanovy hospitalizace: Neobvyklý podpis i Babiš stepující v nemocnici

V posledních dnech se ohledně hospitalizace prezidenta Miloše Zemana odehrávají podivné věci. Lidé spekulují o tom, jestli je podpis prezidenta pod rozhodnutím o svolání schůze Sněmovny pravý nebo proč hlava státu ležící na JIP dostává k obědu klobásu. Neobvyklé bylo i setrvání premiéra Andreje Babiše (ANO) v Ústřední vojenské nemocnici poté, co byl naočkován třetí dávkou vakcíny proti covidu.

reklama

Domácí zpravodajství

Nacisty zabavené zvony se vrací do Česka. Göring jich chtěl uchovat jen deset

Odčinění historických křivd má mnoho podob. Zbrojní průmysl nacistické říše spolykal na 100 tisíc kostelních zvonů zrekvírovaných v Německu a v okupovaných zemích. Válku přežilo jen několik z nich, do Československa nebo Polska se ale nevrátily a byly zavěšeny na německé chrámy. „V naší diecézi máme šest desítek takových zvonů, všechny jsme se je teď rozhodli vrátit,“ oznámil v Píšti na Opavsku německý biskup Gebhard Fürst. Do obce o víkendu přivezl zrekvírovaný zvon z roku 1649.

Senioři by bez pomoci vnučky platili Bohemia Energy dál. Za energie teď dají 30 tisíc ročně

Ukončení činnosti společnosti Bohemia Energy (BE) způsobilo doslova paniku v téměř milionu českých domácností. Zasáhlo i mladou maminku Lucii a její prarodiče. Ze dne na den se jim zvýšily výdaje na energie z 12 tisíc na 30 tisíc ročně a nikdo z nich stále neví, jestli ještě někdy peníze od krachující společnosti uvidí. Devadesátiletí senioři z Prahy by navíc bez pomoci vnučky platili firmě dál.

Události kolem Zemana? Strašné, jde o obrovskou krizi důvěry ve stát, říká Fiala

Je strašné, co se děje kolem prezidenta Miloše Zemana, nelíbí se lídrovi vítězné koalice Spolu Petru Fialovi. V Otázkách Václava Moravce na České televizi prohlásil, že se mu nelíbí, že kolem zdravotního stavu prezidenta nejsou žádné informace a jde o obrovskou krizi důvěry ve stát. Podle Fialy je potřeba respektovat, že je Zeman nemocný, ale do 8. listopadu musí být jasné, zda je schopen vykonávat svou funkci.

reklama