reklama

Kalouskovi vyhrožovali oběšením. Dal jsem mu do huby, řekl exposlanec

Bývalému poslanci a šéfovi TOP 09 Miroslavu Kalouskovi vyhrožovali oběšením. Kalousek to prozradil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, který bude mít premiéru v úterý večer. Oblíbený moderátor si také pozval herce a zpěváka Jakuba Prachaře, modelku Anetu Vignerovou, scenáristu Petra Kolečka a herečku Martinu Babišovou.

reklama

Kalousek je podle svých slov od lidí zvyklý na leccos. „V Praze mě ti, co mě nemají rádi, minou. Ti, co mě mají rádi, mě pozdraví. S jednou jedinou výjimkou, kdy na mě kdysi jeden křičel, že mě oběsí i s celou rodinou. Tak jsem mu dal do huby. Já jsem katolík a vyznávám, že je krásnější rozdávat než dostávat,“ prozradil bývalý poslanec.

Prachař promluvil o spolubydlení s maminkou a o tom, kdy se nejvíc stydí za otce. Prozradil také, proč má na hrudníku vytetovaný penis. „Na prsou mám postavičku s batůžkem, ale že ten batůžek vypadá jako penis, jsem zjistil, až když to tatér dodělal. Můj tatér mi na to řekl, že to o mně říká všechno,“ uvedl Prachař.

Martina Babiš Prostitutka

Modelka Vignerová, která je partnerkou Kolečka, na něj prozradila, že je praktický. „Umělci bývají lehce nad zemí, ale to Péťa nemá, je praktický a žije v realitě. Je to skvělý tatínek,“ sdělila Vignerová. „Po třech měsících jsem byla těhotná,“ dodala.

Herečka Martina Babišová sice s premiérem nemá nic společného, kvůli jménu si už ale vyslechla své. „Ptají se mě, jak bylo na Krymu. Nebo že určitě budu chtít účtenku. Měla jsem přítele v Irsku, jehož jméno v překladu znamená prostitutka. Kdyby nám to vyšlo, mohla jsem být Martina Babiš Prostitutka,“ prozradila mladá herečka, kterou učili kouči Johnnyho Deppa nebo Orlanda Blooma.

Pořad 7 pádů Honzy Dědka můžete sledovat v úterý ve 21:35 na Primě.

Tagy:
ON-LINE: Kajakářka Kudějová neprošla do finále. Nečekaně se loučí i Plíšková
OH 2021

Živě
ON-LINE: Kajakářka Kudějová neprošla do finále. Nečekaně se loučí i Plíšková

Největším úspěchem české výpravy je zatím postup Markéty Vondroušové do čtvrtfinále tenisového turnaje. Porazila světovou dvojku Naomi Ósakaovou. Nečekaně naopak končí Barbora Krejčíková i Karolína Plíšková. Na stříbro Lukáše Rohana nedokázala navázat česká kajakářka Kateřina Minařík Kudějová, která překvapivě vypadala už v semifinále. Úspěch pro české plavání zapsala Barbora Seemanová, která vybojovala první olympijské finále od roku 2000.

KOMENTÁŘ: Ruce vzhůru, kontrola. Jak buldozer Maláčová hraje předvolební divadlo
Názory

KOMENTÁŘ: Ruce vzhůru, kontrola. Jak buldozer Maláčová hraje předvolební divadlo

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) je přesvědčena, že v tuzemských firmách panuje otrokářství, šikana a/nebo zastrašování. Vydala se proto do českých „bavlníkových“ továren na kontrolu, aby dala najevo, kdo je v téhle zemi pánem. Sice nic nevyřešila, ale média jí byla plná. A o to zřejmě dodýchávající sociální demokracii před volbami jde. Bude to však ke vstupu do Sněmovny stačit?

Nepatříš na olympiádu, četla Vondroušová, teď se postarala o senzaci. Co říká o zápase?

Český ženský tenis zažívá v posledních měsících pořádné žně. Roland Garros ovládla Barbora Krejčíková, ve Wimbledonu došla až do finále Karolína Plíšková. Hlavní olympijskou hvězdou je Markéta Vondroušová, která v úterý vyřadila domácí celebritu Naomi Ósakaovou. Pro rodačku ze Sokolova jde o obří satisfakci, protože před hrami v Tokiu narazila na početné hlasy fanoušků, kteří se podivovali nad tím, že zrovna ona dostala šanci hrát pod pěti kruhy.

Čeští lékaři už aplikovali přes 10 milionů dávek očkování proti covidu. Čísla klesají

Zdravotníci v Česku aplikovali od začátku očkování proti onemocnění COVID-19 přes deset milionů dávek vakcíny, k pondělnímu večeru jich ministerstvo zdravotnictví eviduje 10 064 380. V zemi se začalo očkovat na konci loňského prosince, ukončené očkování mělo k pondělku přes 4,6 milionu lidí. V pondělí v Česku přibylo 206 potvrzených případů koronaviru, zhruba o desítku méně než předchozí pondělí. Počty nově nakažených klesají v mezitýdenním srovnání devět dní po sobě.

reklama

Domácí zpravodajství

Kubek: Ještě je čas, očkujte se. Pokud se epidemie rozjede, budou umírat neočkovaní

„Pokud přijde na podzim další vlna epidemie koronaviru, budou zbytečně umírat ti, kteří se nenechali naočkovat,“ řekl ve vysílání CNN Prima NEWS prezident České lékařské komory Milan Kubek. Dodal, že když se do vakcinace nyní „šlápne“, mohla by Česká republika na podzim dosáhnout alespoň 70procentní proočkovanosti. Podle imunologa Zdeňka Hostomského navíc neexistuje logisticky snadný způsob, jak ve velkém měřit hladiny protilátek a míru imunity, které by třeba pomohly vyjmout některé lidi z pravidelného testování.

reklama