reklama
CNN Prima News Miroslav Kalousek

Miroslav Kalousek

Výpis příspěvků ke štítku „Miroslav Kalousek“

Babiš zneužil syna pro peníze, tvrdí Wagenknecht. S kritikou přispěchal i Kalousek

Politická scéna se takřka okamžitě pustila do kritiky premiéra Andreje Babiše (ANO) poté, co na jeho mítink v Ústí nad Labem vtrhl jeho syn Andrej Babiš mladší a šéfa vlády zasypal emotivními slovy. Bývalý předseda TOP 09 a Babišův rival Miroslav Kalousek připomněl premiérova slova z roku 2015, kdy prohlásil, že „chránil svoje děti“. Pirátský senátor Lukáš Wagenknecht pro změnu uvedl, že Babiš svého syna zneužil pro peníze.

Velké fuj, neexistuje pro tebe žádné dno. Opozice zpražila Babiše kvůli „best in covid“

Aktualizováno

Premiér Andrej Babiš (ANO) je terčem ostré kritiky opozičních politiků kvůli svému pondělnímu výroku, že V4 je „best in covid“ v Evropě. Lídři opozice Babišovi připomínají, že v Česku zemřelo kvůli covidu přes 30 tisíc lidí a má je na svědomí právě vláda hnutí ANO. Babiš kritiku odmítá. Vláda podle něj udělala, co mohla.

Bývalí politici v zákulisí: Pobavil je drzý „Klaus v sukni“, zmátl je Filip se Sputnikem

Předvolební debatu 50 dní do voleb na CNN Prima NEWS opět komentovali političtí matadoři. Ne vše ale bylo vyřčeno na televizních obrazovkách, v zákulisí padlo několik poznámek na konto přítomných zástupců politických stran, kteří se na podzim ucházejí o hlasy voličů. Kteří diskutéři je dokázali zaujmout, kdo je během debaty pobavil a nad čím naopak zmateně kroutili hlavou?

Věštec Topolánek, Šlachtův účes a hádka o migraci. Nejlepší hlášky z 50 dní do voleb

Emoce, hádky i vtipné narážky. Velká debata 50 dní do voleb na CNN Prima NEWS nabídla nejen střet opozičních a vládních zástupců, ale i názory ostřílených bývalých politiků. Tématy byly nový předvolební průzkum, migrace, vysoké ceny nebo očkování proti covidu. Redakce CNN Prima NEWS vybrala nejsilnější či nejvtipnější výroky z tříhodinového politického maratonu.

Svoboda: Šlachta chce zavírat, ale neříká koho. Do karet mu hraje, že je v politice nový

Robert Šlachta ve své kampani nikoho neuráží, jen říká, že chce všechny zavřít. Ve speciálním vysílání 50 dní do voleb na CNN Prima NEWS se na tom shodli bývalý tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza a exministr zahraničí Cyril Svoboda. Šlachtovi podle nich hraje do karet i fakt, že je na politické scéně nový a nemá na sobě žádný škraloup z doby strávené ve Sněmovně.

Zuzance bych doporučil, aby neskákala lidem do řeči. Topolánek zpražil šéfku Trikolóry

Chování šéfky Trikolóry Zuzany Majerové Zahradníkové ve speciálním vysílání 50 dní do voleb na CNN Prima NEWS pobouřilo experty i další hosty ve studiu. Bývalý premiér Mirek Topolánek její neustálé skákání do řeči zejména ministru vnitra Janu Hamáčkovi (ČSSD) nevydržel, a když dostal prostor na reakce, dal své rozhořčení z vedlejšího studia jasně najevo. Robert Šlachta (Přísaha), který dostal místo přímo vedle Zahradníkové, si pak posteskl, že se kvůli neustálému máchání rukama musel posunout.

reklama