reklama
CNN Prima News Karel Janeček

Karel Janeček

Výpis příspěvků ke štítku „Karel Janeček“

Partnerka miliardáře Janečka propaguje kojení na veřejnosti. Dělala to i Madona, říká

8. srpna 2021 22:41

Kojení nejen na veřejnosti je v dnešní době stále ošemetné téma. Ač se kojících maminek spousta lidí zastává, pro některé je pohled či fotka miminka přitisknutého na matčino prso vulgární. Tabu se v současnosti snaží bořit i mnoho známých osobností. Jednou z nejvýraznějších je kněžka a budoucí manželka matematika a miliardáře Karla Janečka Lilia Khousnoutdinová.

Partnerka miliardáře Janečka sdílela intimní fotky z porodu. Krásné, vzkázala Havlová

25. května 2021 12:42

Miliardáři Karlu Janečkovi a jeho partnerce Lilii Khousnoutdinové se před týdnem narodil syn Karel George. Porod proběhl bez problémů a už na druhý den se Khousnoutdinová cítila skvěle. Nyní se rozhodla o své zkušenosti podělit i se svými fanoušky na sociálních sítích. Sdílela snímky přímo z porodu a navíc ženám dala i několik dobrých rad.

Ambice Entropiqu prudce rostou. Esport tým angažoval Rusy, chce se rvát o 40 milionů

12. května 2021 10:44

Nedávno oznámil esportový tým Entropiq se zakladatelem Martinem Kabrhelem velkou posilu na mecenášském poli, když se k projektu připojil známý matematik a miliardář Karel Janeček. Cílem už není pouze být součástí domácí špičky, ale také té světové. K tomu má dopomoct i angažování nových ruských hráčů – specialistů na hru Counter-Strike: Global Offensive.

Psycholog o opatřeních: Jako když spadne atomovka. Nezajímá nás, co bude za pár let

31. března 2021 06:52

Zavírání škol byla chyba, shodli se v pořadu CNN Prima NEWS 360° Pavlíny Wolfové pedagog a matematik Karel Janeček a klinický psycholog a psychoterapeut Radek Ptáček. Následky budou fatální, a to nejen v otázce vzdělání, ale i na psychice. Zatím se spíše zaměřujeme na bezprostředně zasažené, jako když spadne atomová bomba, což ale nestačí, prohlásil Ptáček.

Esportový tým Entropiq pomáhal a má nového zvučného mecenáše. Je jím miliardář Janeček

24. února 2021 11:37

Entropiq je stále silnějším aktérem české esportové scény. Tým, který založil uznávaný pokerový hráč Martina Kabrhel, uspořádal druhý dobročinný turnaj ve fotbalové videohře s názvem FIFA Charity Cup. Při této příležitosti také organizace představila novou posilu, a to investora v podobě osoby matematika a byznysmena Karla Janečka.

Janeček jako Milionář mezi námi: Teď jsme na hranici dějin. Teď se rozhoduje

7. prosince 2020 13:44

Karel Janeček se stal dalším odvážným účastníkem pořadu Milionář mezi námi, v rámci kterého čeští milionáři pomáhají potřebným. Podle Janečka šlo o velmi obohacující zkušenost, která mu dala víc, než očekával. Co pro něj bylo nejtěžší? Komu pomáhal? Jakou roli hrají v jeho životě peníze? A proč věří, že koronavirus lidské společnosti v celkovém součtu pomůže?

Miliardář Karel Janeček zamířil mezi bezdomovce: Byl tam strašný smrad a špína

2. prosince 2020 18:18

Matematik, podnikatel, miliardář a spoluvlastník firmy RSJ, která na světových burzovních trzích vydělává kolem miliardy korun ročně. Je i úspěšným investorem, vizionářem, bojovníkem proti korupci a jedním z největších českých mecenášů. Karel Janeček teď svůj život změní a na týden opustí svoji práci i rodinu, aby se vydal pomáhat jako dobrovolník do Plzně. Bydlet bude na ubytovně a celý týden si musí vystačit s částkou odpovídající životnímu minimu. Dívejte se na Milionář mezi námi 7. 12. ve 21:35 na Primě.

Milionář mezi námi. Reality show vrhne Janečka a šest dalších boháčů do života v nouzi

6. listopadu 2020 18:59

Sedm českých milionářů ochotných pomáhat kývlo na účast v unikátní reality show Milionář mezi námi (původně britský formát The Secret Milionaire). Vysoce postavené osobnosti české podnikatelské sféry byly během natáčení vyvedeny ze zaběhlého komfortu a zapojeny do života a práce na okraji společnosti, ale také v organizacích, které se soustředí na pomoc potřebným.

reklama