CNN Prima News Karla Maříková

Karla Maříková

Výpis příspěvků ke štítku „Karla Maříková“

Emotivní střet v Partii: Sbalte si pět švestek a běžte na frontu, řekla Maříková Pospíšilovi

Velkou roztržkou skončila politická diskuze v pořadu Partie na CNN Prima NEWS. Velmi emotivně si své názory vyříkávali europoslanec za TOP 09 Jiří Pospíšil a poslankyně SPD Karla Maříková. Ta někdejšímu ministru spravedlnosti vzkázala, aby si sbalil pár švestek a šel bojovat do ukrajinských zákopů. Do hádky také vstoupila Olga Richterová (Piráti), která se do Maříkové také pustila.

Sledujte Partii se Skopečkem a Hrnčířem. Dále diskutují Richterová, Maříková, Pospíšil a Vondráček

Bude konečně lépe? Kdy a pro koho? V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS o tom budou diskutovali poslanci a ekonomičtí experti svých stran – Jan Skopeček z ODS a Jan Hrnčíř z SPD. Následuje velká diskuze o bezpečnostních rizicích, které se účastní Olga Richterová (Piráti), Jiří Pospíšil (TOP 09) a za opoziční strany Radek Vondráček (ANO) a Karla Maříková (SPD). Pořad můžete sledovat v neděli od 11 hodin živě na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Michailidu: HHC nesmí připomínat sladkosti pro děti. Válek to má „v paži“, zlobí se Maříková

V připravované legislativě psychomodulačních látek hodláme zamezit, aby HHC výrobky byly dostupné ve formě pro děti. Ve vysílání CNN Prima NEWS to prohlásila členka rady vlády pro koordinaci drogové politiky Jana Michailidu (Piráti). Poslankyně Karla Maříková (SPD) v souvislosti s tím zkritizovala ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09) za to, že má tento problém „v paži“. Ještě před středečním zákazem látky Michailidu varovala před vznikem ilegálního trhu a poptávkou po syntetických náhražkách, jež by mohly být výrazně toxičtější.

Trumpova slova o NATO? Tendence se izolovat v USA rostou, Evropa se musí připravit, míní Joch

USA měly vždy tendence se izolovat, v poslední době ale nabírají na síle. Evropa by se na to měla připravit, řekl ve vysílání CNN Prima NEWS ředitel Občanského institutu Roman Joch. Reagoval tím na slova amerického exprezidenta Donalda Trumpa, který prohlásil, že USA nebudou automaticky bránit státy NATO před Ruskem, pokud nedají dostatek peněz na obranu. Vládní zmocněnec pro rekonstrukci Ukrajiny Tomáš Kopečný pro CNN Prima NEWS zdůraznil, že Ruskem nejvíce ohrožené země dávají na obranu dvakrát víc, než Trump požaduje.

Sledujte Partii s Pekarovou a Vondráčkem a diskusi se Skopečkem, Juchelkou, Lacinou a Maříkovou

Přišel s novým rokem konec zdražování, nebo je vláda mimo realitu? V nedělní Partii Terezie Tománkové o tom diskutovali předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) a bývalý šéf dolní komory parlamentu a poslanec Radek Vondráček (ANO). Velké politické diskuse se zúčastnili Jan Skopeček (ODS), Jan Lacina (STAN), Aleš Juchelka (ANO) a Karla Maříková (SPD). Na pořad se můžete podívat v tomto článku.

Sledujte politickou debatu v Partii: Argumenty předloží zástupci TOP 09, STAN, ANO i SPD

Zdražování potravin, vysoké ceny energií i dotace na elektromobily. V nedělní Partii Terezie Tománkové budou o tématech diskutovat ministr dopravy Martin Kupka z ODS a jeho stínový protějšek Martin Kolovratník z hnutí ANO. Ve druhé části následuje velká politická diskuse s Jiřím Pospíšilem z TOP 09, Janem Farským ze STAN, Janou Mračkovou Vildumetzovou z hnutí ANO a Karlou Maříkovou z SPD. Pořad můžete sledovat v neděli 10. prosince od 11 hodin na CNN Prima NEWS.