reklama

Katy Perry a Orlandu Bloomovi se narodila holčička. Dostala krásné jméno

Katy Perry a Orlandu Bloomovi se narodila holčička.
Foto:

Americkému herci Orlandu Bloomovi a zpěvačce Katy Perry se narodilo miminko. Holčičce dali rozkošné jméno Daisy Dove. Šťastnou novinku oznámili před pár hodinami na Instagramu.

reklama

Černobílá fotografie, na které je maličká ručička novorozence držící se svých rodičů, se nejprve objevila na Instagramu Dětského fondu Organizace spojených národů UNICEF, kterými jsou Katy Perry i Orlando Bloom vyslanci. Později fotku sdílel i hrdý otec.

K tématu

Rodiče také zveřejnili, jak malou Bloomovou pojmenovali. Dostala jméno Daisy Dove. Kdybychom to chtěli překládat, „daisy“ znamená sedmikráska a „dove“ holubice.

„Vznášíme se láskou a nadšením z bezpečného a zdravého příchodu naší dcery,“ sdělili organizaci UNICEF spokojení rodiče, pro které je Daisy Dove prvním společným potomkem. Orlando má  devítiletého syna z předchozího vztahu s modelkou Mirandou Kerrovou, pro Katy je ale rodičovství úplně nová role.

Zpěvačka své první těhotenství v pětatřiceti letech nesla podle všeho dobře. Ještě před dvěma týdny přidal její snoubenec Orlando vtipné video na Instagram. Katy těsně před porodem vyhecoval, aby vystoupila ven z auta a i s velkým bříškem rozjela parádní taneček.

Orlando Bloom nedávno dotočil v Praze fantasy seriál Carnival Row a v poslední době zde trávil hodně času. Katy za ním často jezdila a po metropoli se pohybovali jako doma. V centru města spolu chodili do posilovny a na procházky. Možná právě svoji „Sedmikrásku“ počali právě v romantické Praze.

/ fotografií

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Začínají platit ještě tvrdší opatření. Zavřené obchody, ven jen ve dvou

PŘEHLEDNĚ: Začínají platit ještě tvrdší opatření. Zavřené obchody, ven jen ve dvou

Od čtvrteční šesté hodiny ranní se Češi musí řídit ještě přísnějšími opatřeními, která výrazně omezují pohyb lidí a povolují chodit pouze do práce, na nákup či k lékaři. Zavřené budou také maloobchody a služby. Výjimku mají pouze prodejny základního sortimentu. Nařízení platí do 3. listopadu včetně. Co všechno se mění? Čtěte v následujícím přehledu.

Koronavirus

Květiny mě jen rozesmutní. Příběhy lidí, kteří kvůli covidu ztratili čich a chuť

Květiny mě jen rozesmutní. Příběhy lidí, kteří kvůli covidu ztratili čich a chuť

Christina Alexanderová jako mnoho dalších prodělala koronavirus. Když v polovině března vařila večeři, uvědomila si, že ztratila chuť a čich. Stejně jako u odhadovaných 34 až 68 procent infikovaných měla i ona zkreslené smyslové vnímání. Proč dochází ke ztrátě chuti a čichu, se vědci stále snaží zjistit. Jejich závěry zveřejnil portál Inverse spolu se svědectvím dalších mladých lidí.

Prezidentské volby v USA 2020

Zachvátí USA po volbách občanská válka? Lidé si připravují zásoby jídla i střeliva

Zachvátí USA po volbách občanská válka? Lidé si připravují zásoby jídla i střeliva

Mnozí Američané se obávají, že po konci prezidentských voleb jejich zemi zachvátí občanská válka. Podle nich hrozí, že příznivci Donalda Trumpa nebo Joea Bidena nepřijmou vítězství druhého kandidáta a vyjdou do ulic. Riziko nepokojů ilustruje chaos na sociálních sítích, kde se, jak se zdá, polarizovaná americká společnost už pustila do boje.

reklama
Nikdo nevěří, že je to pouze na dva týdny, říká Prouza o nových opatřeních
reklama
reklama
Žádný lockdown v Česku není, trvají si na svém Prymula s Babišem

Vláda

Domácí zpravodajství

Díky přednáškám jsem plul z Austrálie do Evropy zadarmo, vzpomínal cestovatel Stingl
Ludwig: Lockdown potrvá déle, vláda nás ale nechce štvát. Kolapsu nemocnic se nevyhneme
Další články
reklama
reklama