Katy Perry a Orlandu Bloomovi se narodila holčička. Dostala krásné jméno

Americkému herci Orlandu Bloomovi a zpěvačce Katy Perry se narodilo miminko. Holčičce dali rozkošné jméno Daisy Dove. Šťastnou novinku oznámili před pár hodinami na Instagramu.

Černobílá fotografie, na které je maličká ručička novorozence držící se svých rodičů, se nejprve objevila na Instagramu Dětského fondu Organizace spojených národů UNICEF, kterými jsou Katy Perry i Orlando Bloom vyslanci. Později fotku sdílel i hrdý otec.

Rodiče také zveřejnili, jak malou Bloomovou pojmenovali. Dostala jméno Daisy Dove. Kdybychom to chtěli překládat, „daisy“ znamená sedmikráska a „dove“ holubice.

„Vznášíme se láskou a nadšením z bezpečného a zdravého příchodu naší dcery,“ sdělili organizaci UNICEF spokojení rodiče, pro které je Daisy Dove prvním společným potomkem. Orlando má  devítiletého syna z předchozího vztahu s modelkou Mirandou Kerrovou, pro Katy je ale rodičovství úplně nová role.

Zpěvačka své první těhotenství v pětatřiceti letech nesla podle všeho dobře. Ještě před dvěma týdny přidal její snoubenec Orlando vtipné video na Instagram. Katy těsně před porodem vyhecoval, aby vystoupila ven z auta a i s velkým bříškem rozjela parádní taneček.

Orlando Bloom nedávno dotočil v Praze fantasy seriál Carnival Row a v poslední době zde trávil hodně času. Katy za ním často jezdila a po metropoli se pohybovali jako doma. V centru města spolu chodili do posilovny a na procházky. Možná právě svoji „Sedmikrásku“ počali právě v romantické Praze.

Tagy: