CNN Prima News Orlando Bloom

Orlando Bloom

Výpis příspěvků ke štítku „Orlando Bloom“

Alžběta se zbraní a rozmazlený Harry. Seriál o královské rodině nešetří břitkým humorem

1. srpna 2021 08:04

Netrpělivě očekávaný seriál z pera Garyho Janettiho hlásí příchod. Od 29. července se svět kinematografie rozrostl o satirický animovaný seriál The Prince, který si bere na paškál celou královskou rodinu. Dvanáctidílným výtvorem provází nejmladší následovník britského trůnu, princ George. Hlas mu propůjčil sám tvůrce seriálu Janetti. Prince Harryho pak dabuje hvězda série Piráti z Karibiku Orlando Bloom.

Záliba ve vyměšování. Manželé z Prahy vlastní největší sbírku nočníků a toalet na světě

21. července 2021 09:35

Jsou věci, o kterých se ve společnosti nesluší mluvit nahlas. Dojít si na záchod je sice základní lidská potřeba, ale v konverzaci je stále tak trochu tabu. Manželé Sedláčkovi z Prahy se ale rozhodně nestydí, u nich doma je vyměšování téma číslo jedna. Jejich sbírka nočníků, bidetů a toalet je vůbec největší svého druhu na světě.

Slavná zpěvačka si užívá návštěvu Prahy. Fanouškům ukazuje výlohy i sexuální pomůcky

10. července 2021 23:50

Zatímco britský herec Orlando Bloom natáčí v Praze pokračování seriálu Carnival Row, jeho partnerka a světoznámá zpěvačka Katy Perry si užívá volných chvil a brázdí ulice české metropole. Jak ukazuje na svém Instagramu, v hlavním městě se jí očividně libí. Největší zážitky, mezi které patří i netypické sexuální pomůcky za výlohou, následně ukazuje fanoušků.

Modelka Cara Delevingne si užívá léto v Praze. S věrným kamarádem vyrazila na šlapadla

5. června 2021 13:27

Jedna z nejúspěšnějších britských modelek Cara Delevingneová je opět v Praze. Přivedlo ji sem natáčení seriálového hitu Carnival Row, ve kterém po boku amerického herce Orlanda Blooma ztvárnila jednu z hlavních rolí. I přes to, že do města přijela za prací, si stíhá užívat i volné chvíle a během slunečné soboty vyrazila na šlapadla.

Světové celebrity dorazí na jaře do Česka. Kvůli covidu je ale fanoušci nepotkají

19. března 2021 19:16

České lokace dlouhodobě lákají menší evropské filmové produkce i velké americké štáby. Zájem pokračuje i v době covidu, souviset to může i s filmovými pobídkami Státního fondu kinematografie. Fanoušci se tak mohli těšit na známé herce, jako je Ryan Gosling nebo Chris Evans, kteří na jaře do Česka dorazí. Kvůli covidu je však na veřejnosti nepotkají.