reklama
CNN Prima News Orlando Bloom

Orlando Bloom

Výpis příspěvků ke štítku „Orlando Bloom“

Alžběta se zbraní a rozmazlený Harry. Seriál o královské rodině nešetří břitkým humorem

1. srpna 2021 08:04

Netrpělivě očekávaný seriál z pera Garyho Janettiho hlásí příchod. Od 29. července se svět kinematografie rozrostl o satirický animovaný seriál The Prince, který si bere na paškál celou královskou rodinu. Dvanáctidílným výtvorem provází nejmladší následovník britského trůnu, princ George. Hlas mu propůjčil sám tvůrce seriálu Janetti. Prince Harryho pak dabuje hvězda série Piráti z Karibiku Orlando Bloom.

Slavná zpěvačka si užívá návštěvu Prahy. Fanouškům ukazuje výlohy i sexuální pomůcky

10. července 2021 23:50

Zatímco britský herec Orlando Bloom natáčí v Praze pokračování seriálu Carnival Row, jeho partnerka a světoznámá zpěvačka Katy Perry si užívá volných chvil a brázdí ulice české metropole. Jak ukazuje na svém Instagramu, v hlavním městě se jí očividně libí. Největší zážitky, mezi které patří i netypické sexuální pomůcky za výlohou, následně ukazuje fanoušků.

Modelka Cara Delevingne si užívá léto v Praze. S věrným kamarádem vyrazila na šlapadla

5. června 2021 13:27

Jedna z nejúspěšnějších britských modelek Cara Delevingneová je opět v Praze. Přivedlo ji sem natáčení seriálového hitu Carnival Row, ve kterém po boku amerického herce Orlanda Blooma ztvárnila jednu z hlavních rolí. I přes to, že do města přijela za prací, si stíhá užívat i volné chvíle a během slunečné soboty vyrazila na šlapadla.

reklama