CNN Prima News Orlando Bloom

Orlando Bloom

Výpis příspěvků ke štítku „Orlando Bloom“

Orlando, je důležité nezavírat oči. Pavel chválil hollywoodskou hvězdu, řešili spolu Ukrajinu

Orlando, pokračuj v tom, co děláš. Tímto vzkazem poděkoval prezident Petr Pavel hollywoodskému herci a vyslanci UNICEF Orlandu Bloomovi, s nímž se sešel ve středu. Dvojice spolu hovořila zejména o dopadech války na Ukrajině na děti. Prezident zdůraznil, že je důležité „nezavírat oči před válečnými zločiny páchanými na ukrajinských dětech“.

Alžběta se zbraní a rozmazlený Harry. Seriál o královské rodině nešetří břitkým humorem

Netrpělivě očekávaný seriál z pera Garyho Janettiho hlásí příchod. Od 29. července se svět kinematografie rozrostl o satirický animovaný seriál The Prince, který si bere na paškál celou královskou rodinu. Dvanáctidílným výtvorem provází nejmladší následovník britského trůnu, princ George. Hlas mu propůjčil sám tvůrce seriálu Janetti. Prince Harryho pak dabuje hvězda série Piráti z Karibiku Orlando Bloom.

Záliba ve vyměšování. Manželé z Prahy vlastní největší sbírku nočníků a toalet na světě

Jsou věci, o kterých se ve společnosti nesluší mluvit nahlas. Dojít si na záchod je sice základní lidská potřeba, ale v konverzaci je stále tak trochu tabu. Manželé Sedláčkovi z Prahy se ale rozhodně nestydí, u nich doma je vyměšování téma číslo jedna. Jejich sbírka nočníků, bidetů a toalet je vůbec největší svého druhu na světě.

Slavná zpěvačka si užívá návštěvu Prahy. Fanouškům ukazuje výlohy i sexuální pomůcky

Zatímco britský herec Orlando Bloom natáčí v Praze pokračování seriálu Carnival Row, jeho partnerka a světoznámá zpěvačka Katy Perry si užívá volných chvil a brázdí ulice české metropole. Jak ukazuje na svém Instagramu, v hlavním městě se jí očividně libí. Největší zážitky, mezi které patří i netypické sexuální pomůcky za výlohou, následně ukazuje fanoušků.