reklama
CNN Prima News Kazachstán

Kazachstán

Výpis příspěvků ke štítku „Kazachstán“

Nehrál pět minut, takže kontumace. Hokejový tým doplatil na striktní pravidlo o mladících

15. října 2021 12:57

Tlak na to, aby v tuzemské extralize nastupovali mladí hokejisté a rozvíjel se co nejdříve jejich talent, není nijak velký. To v Kazachstánu momentálně platí v této oblasti dost striktní pravidla, o čemž se přesvědčili zvlášť důkladně v týmu Karaganda. I když minulý týden porazili v prodloužení Atyrau 4:3, ve výsledkové listině jí nakonec náleží kontumační prohra 0:5. Nepěkný výsledek si připsala kvůli tomu, že nedala jednomu ze svých hráčů dostatečný prostor.

Vykastrujeme vás a zveřejníme adresy. Barbarství, kritizují systém kazašští pedofilové

16. srpna 2021 07:21

Chemická kastrace, kterou v Kazachstánu schválili před necelými třiceti dny, se u usvědčených pedofilů provádí pravidelnou injekcí. Jeden z hříšníků popsal, že po vpichu cítil „strašnou bolest, kterou by nepřál nejhoršímu nepříteli“. Podle zdravotní sestry z tamní vězeňské nemocnice by se západní země měly inspirovat.

Češi spadli na úplné dno. Po výhře Velké Británie jsou průběžně poslední

26. května 2021 22:10

Po výhře Velké Británie nad Běloruskem 4:3 se česká hokejová reprezentace ocitla na průběžném posledním místě ve skupině A světového hokejového šampionátu. Češi získali ze tří zápasů pouze dva body za triumf nad Běloruskem v prodloužení. Skupinu vedou zatím stoprocentní Slováci s devíti body. V dalších středečních duelech zvítězily týmy Kanady, Ruska a Kazachstánu.

Trhejte tikety, outsideři se bouří. Bláznivý start hokejového šampionátu v Rize

24. května 2021 14:55

Na každém hokejovém mistrovství světa přijde dříve nebo později nějaké to překvapení. Jenže šampionát v lotyšské Rize zatím nutí sázkaře trhat tikety bezprecedentním způsobem hned od začátku. Když na závěr prvního hracího dne Lotyši senzačně skolili mocnou Kanadu zdálo se, že šok letošního mistrovství máme odbytý. Ale zarážející výsledky pokračovaly i v dalších dnech.

Predikce IIHF na MS v hokeji: Slováci si zahrají o medaile, Češi budou rádi za záchranu

24. května 2021 14:16

Slováci budou hrát o medaile, titul mistrů světa připadne Rusku a Češi budou i přes poměrně silný kádr rádi za záchranu. Tak zní poslední predikce pořadí aktuálně probíhajícího Mistrovství světa v ledním hokeji z dílny Mezinárodní hokejové federace (IIHF). Ta takto analyzuje výkony a formu týmů po každém zápase. Nutno však podotknout, že se jedná spíše o humornou vložku.

Kanadští Kazaši či Bělorusové z New Yorku. Na MS míří řada naturalizovaných hokejistů

20. května 2021 12:21

Je již poměrně běžným jevem, že se na hokejových šampionátech v barvách některého z národních týmů prohánějí hráči, kteří svým jménem do daného týmu a především národnosti příliš nezapadají. Může za to naturalizace. Ta tak umožňuje například řadě hokejistům původem z Kanady či USA hrát za Bělorusko, Kazachstán či Itálii. Takové hráče bude možné vidět i na letošním mistrovství světa.

reklama