Kent

Výpis příspěvků ke štítku „Kent“

Jakub hrdinně bránil svou matku před útočníkem s nožem. Ten chlapce ubodal k smrti

11. června 2022 21:05

Tragickou událost aktuálně vyšetřují britští policisté ve městě Manchester. Řeší vraždu teprve 15letého Jakuba Szymanskiho, který podlehl útoku nožem. Agresor podle všeho cílil na Szymanskiho matku, ale statečný teenager se mu rozhodl postavit. Žena skončila s vážnými zraněními v nemocnici. Útočník byl později dopaden v hrabství Kent.

Nekrofilní údržbář znásilňoval těla v márnicích. Po více než 30 letech dostal doživotí

18. prosince 2021 23:43

Přiznal se k vražně dvou žen, nejméně sto těl sexuálně zneužil v márnicích nemocnic, kde pracoval. Nekrofilní údržbář David Fuller z Velké Británie byl po více než třiceti letech odsouzen k doživotí. Vrchní státní zástupkyně Libby Clarková podotkla, že zločiny nyní 67letého muže nemají v britské právní historii obdoby.

Zášť i nesouhlas. Sestra královny Alžběty nesnášela Češku přivdanou do královské rodiny

12. října 2021 13:37

Zesnulá sestra královny Alžběty II. jménem Margaret byla přezdívaná rebelka. Ačkoliv se řeší zejména skandály kolem vnuka královny, tedy prince Harryho a jeho manželky Meghan, Britové nezapomínají ani na Margaretin život. V novém dokumentu odborníci tvrdí, že odmítla mluvit s manželkou svého bratrance prince Michaela z Kentu. Důvodem byla zášť i křivda.

Meghanin život je peklo, říká herečka z královské rodiny. Odmítá jakékoliv srovnání

29. března 2021 07:57

Jsme naprosto rozdílné, reagovala herečka Sophie Winklemanová na srovnání s vévodkyní ze Sussexu Meghan Markleovou, s kterým v posledních týdnech přišla řada britských médií. Pozornost, jíž je vystavována Merkleová, by prý pro ni představovala „totální peklo“. Do královské rodiny se přivdala v roce 2009, kdy si za manžela vzala lorda Fredericka Winsdora, syna prvního bratrance královny Alžběty II., prince Michaela z Kentu.

Zákaz vycházení všem mužům po 18. hodině, navrhuje britská politička po vraždě mladé ženy

13. března 2021 07:19

Zmizení a následná vražda 33leté Angličanky Sarah Everardové rozpoutaly bouřlivou diskuzi o bezpečí žen v ulicích, a to nejen mezi dívkami, ale také mezi politiky. Někteří navrhují omezení pohybu mužů po setmění. Nešťastný případ ale dodal mnoha ženám odvahu, aby sdílely vlastní zkušenosti se sexuálním obtěžováním na sociálních sítích.