CNN Prima News Kladensko

Kladensko

Výpis příspěvků ke štítku „Kladensko“

Zaplatila dvě kila masa, dostala půlku. Jiřina ze Slaného spustila celorepublikovou akci

O zkušenost s nepovedeným nákupem se s redakcí CNN Prima NEWS podělila zákaznice supermarketu ze Slaného na Kladensku. V místním obchodě si vybrala balenou vepřovou kýtu bez kosti. Ta ale místo dvou kilogramů, které byly uvedené na etiketě, vážila jen necelé jedno kilo. Redakce CNN Prima NEWS zjišťovala, kdo za to nese odpovědnost. Prodejna chybu akceptovala a zákaznici peníze vrátila.

Tragická nehoda u Slaného: Srážku auta s kamionem nepřežili dva lidé. Další je těžce raněný

Při pondělní nehodě na silnici u Slaného na Kladensku zemřeli dva lidé. Další dvě osoby jsou zraněné, z toho jedna vážně. Silnice je uzavřená, uvedly policejní mluvčí Michaela Richterová a mluvčí středočeské záchranné služby Monika Nováková. Na místo dorazil i reportér CNN Prima NEWS, který z následků havárie pořídil záběry. Měl se srazit osobní vůz s kamionem. Okolnostmi a příčinou nehody se budou zabývat kladenští kriminalisté.

Policie pátrala po 10letém Šimonovi z Kladenska. Odešel z domova po rodinné hádce

Policie vyhlásila ve čtvrtek večer pátrání po desetiletém chlapci z Unhoště na Kladensku. Pohřešovaný Šimon Phan odešel kolem 11:00 z domova po menší rodinné rozepři neznámo kam. Chlapec u sebe neměl mobil. Vzhledem k jeho věku policisté vyhlásili pátrání po dítěti v ohrožení. Kolem 20:30 informovali policisté na Twitteru, že chlapce našli v pořádku.