reklama
CNN Prima News Kladensko

Kladensko

Výpis příspěvků ke štítku „Kladensko“

Tragická nehoda na Kladensku: Při srážce dvou aut zemřela žena, další se těžce zranila

Při srážce dvou osobních aut u Velvar na Kladensku v úterý ráno zemřela žena, druhá žena byla se středně těžkými zraněními přepravena vrtulníkem do pražské nemocnice v Motole. Ženy cestovaly v jednom autě, řidič druhého vozu se nezranil, řekly ČTK kladenská policejní mluvčí Jana Šteinerová a mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

Vražda na Kladensku: Nejhorší věci dělají ti, kdo nemají duševní poruchu, míní odborník

V obci Líský na Kladensku vraždil zřejmě muž, který nakonec sám spáchal sebevraždu. Podle odborníků však nemusel být pachatel psychicky narušený. Policie zasahovala kvůli střelbě v obci Líský v sobotu. Poté, co zásahová jednotka vnikla do jednoho z domů, našla uvnitř tři mrtvé – muže, který pracoval u Vězeňské služby, jeho partnerku a její matku.

Zastřelil partnerku, její matku i sebe. Útočník z Kladenska byl příslušníkem vězeňské služby

Aktualizováno

Policie zasahovala kvůli střelbě v obci Líský na Kladensku. Zásahová jednotka násilně vnikla do jednoho z domů, pachatel byl nalezen mrtev. Policie pro CNN Prima NEWS potvrdila, že na místě jsou 3 oběti. Jedná se o dvě ženy a jednoho muže, který podle policistů je pachatelem. Příslušník vězeňské služby zastřelil partnerku a její matku.

reklama