reklama
CNN Prima News Kladensko

Kladensko

Výpis příspěvků ke štítku „Kladensko“

Záhadná smrt 14letého chlapce. Policisté mají výsledky pitvy, šlo o sebevraždu?

6. října 2021 00:31

Policisté už mají v ruce výsledky pitvy zastřeleného čtrnáctiletého chlapce, který zemřel minulé úterý večer nedaleko středočeské Unhoště. Hned vedle jeho těla měla ležet střelná zbraň. Policisté ale museli prověřit, zda ho někdo připravil o život, nebo sám spáchal sebevraždu. Právě nařízená pitva měla podle dostupných informací jednoznačně prokázat, že si na život sáhl sám.

Tragická nehoda na Kladensku: Při srážce dvou aut zemřela žena, další se těžce zranila

19. ledna 2021 09:10

Při srážce dvou osobních aut u Velvar na Kladensku v úterý ráno zemřela žena, druhá žena byla se středně těžkými zraněními přepravena vrtulníkem do pražské nemocnice v Motole. Ženy cestovaly v jednom autě, řidič druhého vozu se nezranil, řekly ČTK kladenská policejní mluvčí Jana Šteinerová a mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

Vražda na Kladensku: Nejhorší věci dělají ti, kdo nemají duševní poruchu, míní odborník

9. listopadu 2020 18:51

V obci Líský na Kladensku vraždil zřejmě muž, který nakonec sám spáchal sebevraždu. Podle odborníků však nemusel být pachatel psychicky narušený. Policie zasahovala kvůli střelbě v obci Líský v sobotu. Poté, co zásahová jednotka vnikla do jednoho z domů, našla uvnitř tři mrtvé – muže, který pracoval u Vězeňské služby, jeho partnerku a její matku.

reklama