reklama

Klasický ladovský i opilý ochmelka. Sněhuláci rostou po celém Česku, ukazuje galerie

/ fotografií

Vydatné sněžení sice komplikuje řidičům v Česku život, ale má i svou kladnou stránku. Přineslo bohatý příděl stavebního materiálu pro sněhuláky. Podívejte se výtvory, které lidé poslali redakci CNN Prima NEWS ze všech koutů České republiky.

reklama

Češi si užívají vydatného přídělu sněhu z posledních dní. Na fotografiích, které redakci CNN Prima NEWS posílají čtenáři a diváci, je vidět, že bohatou sněhovou nadílku využili ke stavbě sněhuláků. A ne ledajakých. Najdeme mezi nimi ukázkové kousky jak z Ladových ilustrací, tak zajímavé variace na téma „přehnal jsem to s oslavami“.

Někteří sněhuláci to přehnali s pitím.
Někteří sněhuláci to přehnali s pitím.
Zdroj: facebook.com

Galerie je opravdu pestrá. Sněhuláci jsou doslova předpisově ozdobeni hrnci, mrkvemi nebo kousky uhlí místo knoflíků. Na jednom snímku dokonce můžeme vidět postavičku Olafa ze známého animovaného filmu Ledové království. U jiných zase trochu tápeme, zda jde opravdu o sněhuláka, nebo jen blíže nespecifikovaný sněhový polotovar, jehož autora právě vyhnala vánice nebo příchod soumraku.

Jak z Ladových obrázků
Jak z Ladových obrázků
Zdroj: facebook.com

Vzhledem k předpovědi počasí na další dny ale očekáváme, že nám svá díla budete posílat i nadále. Sněžit má i o víkendu a teploty mají zůstat pod nulou i přes den. Zkrátka a dobře, do Česka přišla zima, jak má být. Leden konečně dostál svému názvu.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

360°

Poslanec Nacher: Vzdělání nevykompenzujeme penězi, pojďme se bavit o letních školách

Poslanec Nacher: Vzdělání nevykompenzujeme penězi, pojďme se bavit o letních školách

Ve sporu premiéra Andreje Babiše (ANO) s ministrem školství Robertem Plagou (za ANO) o úředních maturitách se poslanec Patrik Nacher (za ANO) nestaví ani na jednu stranu. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS však uvedl, že resort školství neprokazuje v otázce návratu žáků do škol dostatek předvídavosti. „Vzdělání se vykompenzovat penězi nedá, pojďme se bavit o formách letních škol,“ uvedl.

360°

Kubek hejtmanům: Zatlačte na vládu, jinak se budeme v pandemii plácat do léta

Kubek hejtmanům: Zatlačte na vládu, jinak se budeme v pandemii plácat do léta

Hejtmani by měli zatlačit na vládu, aby přijala efektivní opatření mířící mimo jiné na otevřené továrny a velké firmy. Jinak hrozí, že se Česko bude v epidemii soužit klidně až do léta. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové to prohlásil prezident České lékařské komory Milan Kubek. „Povolíme demonstrace arogantních ignorantů, kteří na sebe plivou na náměstí, a přitom nezavřeme podniky. Neměli jsme vůbec rozvolňovat,“ řekl také.

Část firem porušuje opatření. Nutí zaměstnance chodit do práce navzdory nákaze
Není myška jako myška. Některá zvířata se ve zverimexech prodávat nesmí, jiná ano
reklama
reklama
O pacienty ať se stará primář Volný, my si bereme volno, zlobí se zdravotníci

Zdravotnictví

Domácí zpravodajství

Zasloužené odměny za boj s covidem. Dostanou je zdravotníci i sociální pracovníci
Další neshody ve vládě: Plaga nesouhlasí s Babišovým návrhem na úřední maturity
Další články
reklama
reklama