CNN Prima News Klatovy

Klatovy

Výpis příspěvků ke štítku „Klatovy“

Děsivý případ v Klatovech: Muž zemřel násilnou smrtí při požáru, později našli i mrtvou ženu

Aktualizováno

Jako vraždu začali kriminalisté vyšetřovat případ z Klatov, kdy hasiči našli v pátek časně ráno při hašení požáru bytu ve výškovém bytovém domě mrtvého muže, jenž zemřel násilnou smrtí. V souvislosti s událostí pátrali po osobním autě a osmapadesátileté ženě. Při pátrací akci policisté z vrtulníku našli později vůz a několik metrů od něj byla bez známek života i hledaná žena. S největší pravděpodobností šlo o vraždu a následnou sebevraždu, sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Česko přestává být soběstačné a konkurenceschopné, tvrdí potravináři. Viní vládu

Dočkají se Češi v roce 2024 levnějších potravin, nebo mnozí z nás budou za nákupy dále mířit za hranice, aby nakoupili za méně peněz? To je otázka, na jejíž odpověď netrpělivě čekají miliony lidí. Ceny budou ovlivňovat řady faktorů, například regulované složky energií, škrty v národních dotacích nebo také třeba o 3 % nižší DPH. Spolehlivě předpovědět, jak se ceny potravin v Česku vyvinou, ale nedokážou ani sami výrobci. Velká část z nich se ovšem shodne na jednom – jako hlavního viníka vidí vládu, která podle hostů pořadu Interview PLUS neuměla zareagovat jako ty v okolních státech. A tak prý navíc riskuje nezávislost českého potravinářského průmyslu.

Lékaři v břiše Pavla zapomněli roušku. Chybou nemocnice měsíce trpěl, teď chce vyšší odškodné

Vyndali mu nádor, při operaci ale v těle něco zapomněli. Příběh pana Pavla nahání husí kůži. Několik měsíců trpěl, než lékaři přišli na to, že při zákroku nechali muži v břiše chirurgickou roušku. Pojišťovna pacientovi sice už vyplatila odškodnění přesahující milion korun, za psychickou újmu ale pan Pavel požaduje víc, uvedla ve svém vysílání CNN Prima NEWS.