reklama

Kočky z Bohnic a puberťák Falco hledají domov

V našem pořadu Prima Mazlíček hledáme domovy opuštěným zvířatům. Momentálně pro kočky z útulku v Bohnicích a pejskovi z azylu Home4Pets.

reklama

KOČKY

Byli jsme navštívit útulek v pražských Bohnicích, kde pečují o zvířata lidí, kteří se o ně z důvodu léčby nemohou starat. Majitelé se ve většině případů rozhodnout povolit adopci, a tak se zvířatům hledá nový domov. Momentálně je v útulku okolo sta koček. Takže si nebudete kočičího parťáka vybírat vy, ale spíš on vás. Stejně jako v našem případě vám jednoduše ta osudová skočí na klín.

Může to být třeba: Bohouš, Černůška, Mia, Lízinka, Běloušek nebo Bělík a mnoho dalších.

/ fotografií

Útulek Bohnice
Ústavní 91/7, Praha 181 00
724 050 952

FALCO

Asi rok až dva starý, milující natěšenec. Skákající kozlík, vysmátý lumpík, milující krasavec natěšený na všechno, co mu nová rodina vymyslí pro zábavu i učení. Je to puberťák každým coulem, potřebuje usměrnit, nastavit mantinely a nejen proto, že má v sobě geny teriéra. Má sklony k žárlení, chce mít lidi pro sebe, chce mít všechno pro sebe, užívá si svobody plnými doušky a nemůže se jí nabažit. Je to malé čunče, které hópne do každé kaluže, bahna, prostě chce být venku za každého počasí.

Falco momentálně v azylu bydlí společně s Bastym a očividně mu jiní psi nevadí. Vzhled k části teriéří povahy může občas provokovat. Falco je očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený.

Na svůj domov čeká v azylu Best Friends v Babicích, kde se na něj bylo mrknout několik potenciálních páníků. Ani v jednom však nenašel svou spřízněnou duši... Přitom jde o tak veselého psa, jehož jediným proviněním je, že má v těle malého ďáblíka. Pokud jeho energii nasměrujete správně, půjde o velkého malého psa!

/ fotografií

Home4Pets
Dařbož u Prahy
774 706 026

Nestihli jste poslední díl našeho pořadu Prima Mazlíček? Pak si nenechte ujít náš Facebook stejně jako SOUTĚŽ s naším partnerem Fitmin, ve které můžete vyhrát krmivo pro vašeho chlupáče na celý život.

Tagy: azyl péče o zvíře adopce kočka hledá domov pes

Další hlavní zprávy

Jan Hamáček

Nový zákon chce lidem tajit informace, podle Hamáčka je to v pořádku

Nový zákon chce lidem tajit informace, podle Hamáčka je to v pořádku

Zatímco veřejnost i novináři poslední týdny volají po zveřejnění veškerých informací v souvislosti s koronavirem, na ministerstvu vnitra vznikla novela krizového zákona, která naopak navrhuje informace utajovat. A to ve chvíli, kdy by jejich zveřejněním mohlo dojít k ohrožení přípravy krizové situace nebo účinnosti krizových opatření. Podle šéfa resortu Jana Hamáčka (ČSSD) je i tak návrh odborníků v pořádku a věří mu.

reklama
Američané žasnou: Jak se mohlo Česko stát z premianta koronavirovým odpadlíkem?
Nový policejní systém za vteřinu rozpozná obličej. Praha ho v ulicích nechce
Dva policisty převezli po nedělní demonstraci do nemocnice. Organizátorovi hrozí milionová pokuta
Řeřicha prý nevyroste. První hoax o 5G sítích pochází od dánských studentek
Někdo přišel s tím matematickým modelem. Kdo je tajemný muž, o kterém mluvil Babiš?
reklama
reklama
Nejrizikovější akce. Nakazit se mohla půlka lidí, odsuzuje epidemiolog Smejkal demonstranty

Koronavirus

Domácí zpravodajství

V karanténě je šéf krizového štábu Hamáček i zbytek vedení ČSSD
Konflikt kvůli špatně nasazené roušce. Vlakvedoucí Českých drah udeřil cestujícího do hlavy
Další články
reklama
reklama