reklama

Kočky z Bohnic a puberťák Falco hledají domov

V našem pořadu Prima Mazlíček hledáme domovy opuštěným zvířatům. Momentálně pro kočky z útulku v Bohnicích a pejskovi z azylu Home4Pets.

reklama

KOČKY

Byli jsme navštívit útulek v pražských Bohnicích, kde pečují o zvířata lidí, kteří se o ně z důvodu léčby nemohou starat. Majitelé se ve většině případů rozhodnout povolit adopci, a tak se zvířatům hledá nový domov. Momentálně je v útulku okolo sta koček. Takže si nebudete kočičího parťáka vybírat vy, ale spíš on vás. Stejně jako v našem případě vám jednoduše ta osudová skočí na klín.

Může to být třeba: Bohouš, Černůška, Mia, Lízinka, Běloušek nebo Bělík a mnoho dalších.

Útulek Bohnice
Ústavní 91/7, Praha 181 00
724 050 952

FALCO

Asi rok až dva starý, milující natěšenec. Skákající kozlík, vysmátý lumpík, milující krasavec natěšený na všechno, co mu nová rodina vymyslí pro zábavu i učení. Je to puberťák každým coulem, potřebuje usměrnit, nastavit mantinely a nejen proto, že má v sobě geny teriéra. Má sklony k žárlení, chce mít lidi pro sebe, chce mít všechno pro sebe, užívá si svobody plnými doušky a nemůže se jí nabažit. Je to malé čunče, které hópne do každé kaluže, bahna, prostě chce být venku za každého počasí.

Falco momentálně v azylu bydlí společně s Bastym a očividně mu jiní psi nevadí. Vzhled k části teriéří povahy může občas provokovat. Falco je očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený.

Na svůj domov čeká v azylu Best Friends v Babicích, kde se na něj bylo mrknout několik potenciálních páníků. Ani v jednom však nenašel svou spřízněnou duši... Přitom jde o tak veselého psa, jehož jediným proviněním je, že má v těle malého ďáblíka. Pokud jeho energii nasměrujete správně, půjde o velkého malého psa!

Home4Pets
Dařbož u Prahy
774 706 026

Nestihli jste poslední díl našeho pořadu Prima Mazlíček? Pak si nenechte ujít náš Facebook stejně jako SOUTĚŽ s naším partnerem Fitmin, ve které můžete vyhrát krmivo pro vašeho chlupáče na celý život.

Tagy:

Hlavní zprávy

Krypto Magazín: Bitcoin býval obskurní. Teď s ním firmy spojují budoucnost, říká expert

Dynamický svět kryptoměn byl ještě před pár lety pro řadu lidí obskurní, nyní ale do rozjetého ekosystému naskakují globálně vlivní hráči. V prvním díle pořadu Krypto Magazín to prohlásil investor a externí poradce společnosti XTB Jaroslav Brychta. V rozhovoru okomentoval také kontroverzní projekt digitálních měn centrálních bank či zavedení bitcoinu jako zákonného platidla v El Salvadoru.

Babiš: Válek lže, opozice podklady a data k pandemii má. Pořád hrají politiku

S koncem současné vlády Andrej Babiš (ANO) nabídl svému kritikovi Vlastimilu Válkovi (TOP 09) post ministra zdravotnictví místo Adama Vojtěcha (za ANO). „Opozice měla plno řečí, co všechno budou dělat, tak mohl Válek nastoupit. Bral to jako vtip a evidentně o to nestojí,“ řekl pobouřeně Babiš v rozhovoru redakci CNN Prima NEWS. Následně Válka osočil ze lži. Podle premiéra neříká poslanec pravdu, že opozice nedostává data a podklady k pandemii.

Šéf výrobce polovodičů Intel: Čipů je dost, ale automobilky je nechtějí

Nejžhavějším tématem posledních dnů a týdnů v automobilovém průmyslu je nedostatek polovodičových součástek nezbytných pro provoz moderních aut. Kvůli jejich absenci automobilky zastavují nebo omezují výrobu, což se zase neblaze promítá do dodacích lhůt. Podle šéfa jednoho z nejvýznačnějších producentů mikročipů, firmy Intel, si však výrobci automobilů za současnou situaci mohou částečně sami.

Holec: Vyjádření Mynáře připomíná sovětský Kreml. Kanceláři jde o čas a udržení moci

Situace kolem zdraví prezidenta Miloše Zemana od pondělí nabrala nový směr. Po přečtení části odpovědi Ústřední vojenské nemocnice ke stavu prezidenta předsedou Senátu Milošem Vystrčilem (ODS) je jasné, že není schopen vykonávat svůj úřad. Komentátora Petra Holce z Info.cz přesto překvapuje, jakým způsobem se Hrad ke zdraví Zemana vyjadřuje. „Pondělní vyjádření Mynáře mi připomnělo sovětský Kreml, kde umírali nejvyšší funkcionáři a jejich stav se tajil,“ reagoval ve vysílání CNN Prima NEWS.

Vyhrát nemůžete, sami se odsuzujete. Ovčáček opět zahltil Twitter, jinak nekomunikuje

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se opět rozjel na svém twitterovém účtu. Svými příspěvky, ve kterých mimo jiné zmiňuje staré výroky prezidenta Miloše Zemana, reaguje na pondělní dopis Senátu od Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN). V něm stojí, že hlava státu není aktuálně schopna vykonávat svůj úřad. Ovčáček ale kromě vlastní aktivity na sociálních sítích s médii takřka nekomunikuje.

reklama

Domácí zpravodajství

Vláda není připravena na sílící epidemii, tvrdí Spolu. Jaká opatření preferuje koalice?

Vláda podle expertního týmu koalice Spolu nemá připravená opatření proti sílící epidemii koronaviru a neposkytla opozici potřebná data. V prohlášení, které AntiCovid tým v úterý poskytl novinářům, experti uvádí, že bez znalostí dat nemohou aktivně podpořit stanoviska připravovaná ministerstvem zdravotnictví. K jejich zapojení do rozhodování vyzval minulý týden premiér končící vlády Andrej Babiš (ANO).

reklama