Pořady světa zvířat

Nejnovější příspěvky k tématu

Trpíte jarní únavou? Nejste v tom doma sami
Prima Mazlíček

Trpíte jarní únavou? Nejste v tom doma sami

S přibývajícím sluníčkem po dlouhé zimě paradoxně nepřichází příliv energie, ale naopak únava a nechuť k čemukoliv. Nedostatek světla, méně pohybu, oslabená imunita a menší přísun vitamínů jsou typickými příznaky, kterými naše těla procházejí během energeticky náročného zimního období. Než se dají opět do pořádku, pociťujeme takzvanou „jarní únavu“. Stejně jako pro nás, je toto období náročné i pro naše kočky.

Terapie s prasetem pomáhá dětem s autismem i vadou řeči
Prima Mazlíček

Terapie s prasetem pomáhá dětem s autismem i vadou řeči

Zdravotní sestra Ludmila Rohelová se k terapiím se zvířaty dostala díky své lásce nejen ke čtyřnohým tvorům, ale také k dětem. Všechno začalo koňmi, které však zcela zastínila třistakilová prasinka Mášenka. Ta přítomnost dětí sama vyhledávala a brzy se stala velmi oblíbeným zvířetem na ranči Na Kačeně.

Když v kočičím azylu najdou pomocnou ruku i ježci v nouzi

Jana Zárubová pomáhá už 27 let nejen nalezeným kočkám, ale i jiným zvířatům. Když našla před lety zraněného ježka, kterého záchranná stanice nepřijala, začala se pídit po radách, které by takovým ježkům pomohly přežít. A protože ježek je volně žijícím zvířetem a jako takového si ho lidé nesmějí nechávat doma, vznikla ježčí vesnička, která je spojením azylu a volné přírody.

Pořady světa zvířat

Pohled do světa zvířat, který vás dojme, potěší, rozesmutní, ale i naštve. Příběhy zvířat i lidí, kteří se o ně starají a zachraňují je ze všech možných i nemožných podmínek a situací. Provedeme vás světem dočasné péče i zákulisím záchranných stanic. Vyberte si sami, s kým strávíte následující chvíle. Zde najdete pořady Dočasný Anděl, Láska jako prase, Prima Mazlíček a Život ve stínu člověka.