CNN Prima News koleje

koleje

Výpis příspěvků ke štítku „koleje“

Tragickou srážku vlaků v Indii způsobilo selhání signalizačního systému. Zemřelo téměř 300 lidí

Páteční srážku vlaků v Indii, která si vyžádala asi tři stovky obětí a tisícovku zraněných, způsobila chyba elektronického signalizačního systému. Podle agentury AP to řekl indický ministr železnic Ašvini Vaišnav. Podle tamní agentury ANI, která uvádí 294 obětí, ministr sdělil, že úřady mají i podezřelé, kteří za nehodu nesou odpovědnost.

Honička s útěkářem i squatující bezdomovci. Liberečtí policisté si posvítili na nádraží

Liberečtí policisté si posvítili na tamní vlakové nádraží. Hledali lidi, kteří jsou v jejich pátracích databázích, a vyháněli bezdomovce z míst, kde nemají co dělat. O dramatické momenty při tom vůbec nebyla nouze. Štáb CNN Prima NEWS zaznamenal honičku přímo v nádražní hale a měl možnost nahlédnout i do vlaku, který se proměnil v zapáchající bezdomovecký squat.

Namazané koleje ohrožující životy má mít na svědomí strojvedoucí. Psychopat, říkají kolegové

Namazané koleje, smyk a kolaps dopravy na železniční trati mezi Mostem a Moldavou. Za incidentem z 11. prosince je podle webu iDNES.cz Martin S., donedávna sám strojvedoucí. Redakci CNN Prima NEWS se ho podařilo kontaktovat s dotazem, proč se rozhodl ohrozit nejen svého bývalého kolegu, ale také cestující. Odpověděl však jen stroze: „Nebudu se k tomu vyjadřovat.“